Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 20 lip 2006 09:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jest to temt główny dla modyfikacji Legion.

Sam wiem o niej bardzo niewiele bo jeszcze w nią nie grałem. Moze ktoś coś na jej temat napisze? Warto w to zagrać?


Ostatnio zmieniony 29 sie 2006 13:34 przez lukasamd, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 22 lip 2006 13:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Grałem krótko, kilka sektorów, w wersję beta. Potem sprawdzałem finalną wersję czy się poprawiło ale niestety nie zbyt wiele. Modyfikacji zabrakło beta testów, to widać, jest duzo błędów, twarze postaci nie wyglądają zbyt dobrze i nie mają głosu.

Sektory są raczej standardowo zaprojektowane. Nie podoba mi się laptop i muzyka w nim. Modyfikacji zabrakło również kampanii reklamowej przez co nikt o niej nie słyszał i nie znam osoby ani o takiej nie słyszałem która przeszłaby tą modyfikację do końca. jednakże ja mam zamiar to zrobić, jako jeden z niewielu przeszedłem UC to i przejdę Legiona, tylko najpierw muszę skończyć obecną modyfikację z którą mam wystarczająco dużo problemów :wink:


*
  WWW
lukasamd
Post : 22 lip 2006 13:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Skoro ma sporo błedów to chyba nie będę w to grał - nie lubię jeżeli np. gram już sporo w coś a tu nagle jakiś błąd mi wywali albo coś będzie nie do zrobienia. Cała satysfakcja z gry bierze w łep a do tego ten stracony czas.


*
  WWW
Len
Post : 22 lip 2006 13:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby mnie np. wywaliło z gry. Wszystkie błędy to są raczej typu: brak polskich znaków, błędy ortograficzne, dziwne ślaczki w tekstach itp. Takie bardziej drobne, zresztą jak będę grał to wszystkie błędy spiszę i wyslę Jazzowi. A jeśli on nie zrobi patcha, bo ma modem więc nie wiadomo, to sam zrobię :wink:

Swoją drogą, ciekawe czy ta gra ma zakończenie inne niż w UB.


*
  WWW
Popuś
Post : 22 lip 2006 23:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Kiedyś ściągnąłem, zainstalowałem, ale nie chciała sie odpalić (cholera wie czemu), więc potem już nie kombinowałem z Legionem. Teraz jakoś nie mam czasu zagrać. Zresztą, dopóki nie bedzie jakieś wiekszej łatki chyba niewarto.


*
  WWW
Fireox
Post : 02 wrz 2006 13:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Jak donosi Legion Zone mod został aktualizowany do wersji 1.5 zawiera ona poprawione błedy które były w poprzednich wersjach oraz inne poprawki .Informacje znajdziecie na stronie Jazza


*
 
Bartek0511
Post : 24 lis 2006 16:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Mam pytanie przeszedł już ktoś tego moda do końca?


*
 
Grizzli
Post : 24 lis 2006 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja nawet w niego nie grałem :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Len
Post : 25 lis 2006 14:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Bartek0511 pisze:
Mam pytanie przeszedł już ktoś tego moda do końca?

Nigdy nie słyszałem o tym, żeby ktokolwiek ją przeszedł, i tu na JAC i na LA. Ale patrząc na początek MODa, końcówka też chyba nie jest niczym nadzwyczajnym, ale to wcale nie oznacza, że nie warto grać. Chociaż ja osobiście wolę najpierw przejść bardziej znane modyfikacje.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 26 lis 2006 07:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Ja też sądze że opłaca się ją przejść ze względu na to żę to (bodajże) pierwsza Polska modyfikacja.


*
 
Len
Post : 26 lis 2006 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pierwszą polską modyfikacją było Guns 'n' Bullets stworzone przez byłego członka Iron Squad - Ko5ma. Ale ta modyfikacja zmieniała tylko bronie i w dodatku nie była skończona. Legion to pierwsza pełna polska modyfikacja z prawdziwego zdarzenia.


*
  WWW
Grizzli
Post : 26 lis 2006 12:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Ja się przyznam że grałem guns 'n ' bullets ale od razu zrezygnowałem jak zobaczyłem że glock ma 32 naboje :galy: - gdzie tu realizm??

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Len
Post : 29 lis 2006 15:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Grizzli: To pewnie jeden z tych elementów niedokończonych. Dobrze, że przynajmniej przez jakiś czas mogliśmy mówić, że polacy wogóle coś zrobili w tworzeniu modyfikacji, lepsze to niż nic.


*
  WWW
lukasamd
Post : 30 lis 2006 08:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Gram od pewnego czasu w Legiona - mod posiada sporo błędów (np. źle umieszczone i nazwane pliki głosów co powoduje zawieszanie się gry) ale po ich korecji i przejściu kilkunastu sektorów mogę stwierdzić że gra jest dobra. Świetny jest jeden z sektorów który po prostu inscenizuje bitwę - jakieś 20 samoobrony vs 20 wrogów + 2 czołgi w zniszczonym miasteczku - jak dla mnie miodzio.

Zakończenia jeszcze nie znam ale zadania które ponoć są jakby nie działały.


*
  WWW
madbull
Post : 19 wrz 2007 14:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 19.09.2007


zainstalowałem sobie Legion, wszystko fajnie, ale mam problem z nowymi najemnikami, który praktycznie uniemożliwia granie. gdy Iggy czy max mają coś powiedzieć np. potwierdzić polecenie, czy gdy wchodzą do sektora wyskakuje błąd np.: missing file for charakter #68, quote 59. czyli są jakieś problemy z plikami głosów tych postaci. nie wiem co zrobić - wyciszenie postaci nic nie daje, próbowałem podmieniać pliki na inne czy też je wykasować, nic nie dało. co robić?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna