Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Len
Post : 26 wrz 2008 13:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jazz pisze:
Fajnie że mnie krytykujesz ,ale to dziwna krytyka. Bo jeszcze nie grałeś w Legiony i pewnie nigdy nie zagrasz. Chociaż liczę że może kiedyś :)

Grałem ale nie tak, żeby przejść.

Jazz pisze:
Do budowy modyfikacji zawsze używam oryginalnych titlesów lub zmodyfikowanych. Chociaż są stare, to mają klimat JA.
Jak znajdziesz grafika który poświęci swój czas i wymieni wszystkie titlesy na nowe to daj mi znać .

Oczywiście, że mają klimat. Ale nawet fan może się kiedyś znudzić. Ja patrzę na to nie tylko jako moder ale także jako tzw. tekściarz. Nikt z poza społeczności JA nie zwróci uwagi na te modyfikacje, jeśli będą wyglądały tak samo.

A, żeby znaleźć, trzeba szukać :P

Dalej tylko nadmiernie interpretujesz moje słowa. Doświadczenie zdobyć trzeba, to najważniejsze, ale ile do tego trzeba stworzyć modyfikacji? Jesteś wystarczająco zdolny, aby stworzyć coś czym zainteresują się nawet ci, którzy w JA nie grali.

Jazz pisze:
Zauważ, że ja jestem amatorem i nie jakimś profesjonalistą.

A już myślałem, że jestem tu sam :lol: ;)


*
  WWW
Jazz
Post : 26 wrz 2008 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Napisałeś :
Len pisze:
Jakość nad ilość panowie.


Więc uznałem, że niegrająca w Legiony uznałeś je za kiepskie i idę w ilość.

Len pisze:
Doświadczenie zdobyć trzeba, to najważniejsze, ale ile do tego trzeba stworzyć modyfikacji?

Ile trzeba zrobić modyfikacji ? Nie wiem, ja zrobiłem dwie pod UB i v1.13 .
Programiści robiąc gry też zdobywają doświadczenie :) Zobacz ile gier jest kontynuowanych :)

Do v1.13 masz dostępny kod źródłowy. Interesuje się sprawami technicznymi więc na tym polu zdobywam doświadczenie. Bawiąc się w kodzie przez przypadek powstała modyfikacja L2 :) , którą udostępniłem i kontynuuje. Więc wole zrobić nawet trzy mody , niż nic :)

Osiągnąłem to co chciałem : zrobiłem moda do UB, kończę moda do v1.13 i ukończę moda do v1.13 + multiplayer . Trzy mi wystarczą .

Len pisze:
Jesteś wystarczająco zdolny, aby stworzyć coś czym zainteresują się nawet ci, którzy w JA nie grali.


Jak ktoś nie lubi gier taktycznych (bo JA to gra taktyczna :) ) to i w taką modyfikacje nie zagra.

Len pisze:
Grałem ale nie tak, żeby przejść.


To poczekam, aż przejdziesz do końca :)

Len pisze:
A, żeby znaleźć, trzeba szukać :P


Ponawiam pytanie : W LS nie będzie żadnego titlesa z JA czy UB ?


Len pisze:
A już myślałem, że jestem tu sam


Ja też :)

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
Len
Post : 26 wrz 2008 16:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jazz pisze:
Ponawiam pytanie : W LS nie będzie żadnego titlesa z JA czy UB ?

Mam wątpliwości czy to w ogóle możliwe, a raczej czy sensowne. Oczywiście, że będzie, choćby podłoża. Jednak traktuję je raczej drugoplanowo ("Ale to już było...").


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 wrz 2008 16:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jazz pisze:
Będą rozbudowane i może więcej niż 10 :)


Oby było więcej, a skoro rozbudowane to elegancko :)

@Len - ja chciałbym tylko coś tutaj dodać, LS robi już ile osób? 5, 10? A może nawet 15? Mody Jazza są dobre - Legion 2 to IMO jedna z najlepszych modyfikacji jaka powstała w ogóle, grałem i gram aby przejść a zarazem zobaczyć jak najwięcej więc uwierz, wiem co mówię.

W takim wypadku zadziwiający jest fakt ile osób tworzyło tego moda, prawdę mówiąc, niewiele :P

Poza tym, cieszmy się że Jazz ma czas i chęci aby coś zrobić, w końcu nikt mu za to nie płaci.


*
  WWW
Olinka
Post : 26 wrz 2008 16:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Jazz pisze:
Będą rozbudowane i może więcej niż 10 :)


Oby było więcej, a skoro rozbudowane to elegancko :)

@Len - ja chciałbym tylko coś tutaj dodać, LS robi już ile osób? 5, 10? A może nawet 15? Mody Jazza są dobre - Legion 2 to IMO jedna z najlepszych modyfikacji jaka powstała w ogóle, grałem i gram aby przejść a zarazem zobaczyć jak najwięcej więc uwierz, wiem co mówię.

W takim wypadku zadziwiający jest fakt ile osób tworzyło tego moda, prawdę mówiąc, niewiele :P

Poza tym, cieszmy się że Jazz ma czas i chęci aby coś zrobić, w końcu nikt mu za to nie płaci.
Ponieważ gra, teraz w Ja2 i sobie podszkoliłam IMPa to pogram w UB i do niego modyfikacje. Zorientowałam sie, ze własnie Legion2 mnie czeka.
Teraz to juz jestem mega ciekawa :).
Jak ja lubie konkurencje na rynku :):):)

I tak jak dla mnie jestescie wielcy.
Takie grzebanie w grze i robienie jej od nowa niemal czy dodawanie innych smaczków :):):0
Naprawdę jestem pełna podziwu.
Juz wiem, ze to dobra robota.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Len
Post : 27 wrz 2008 11:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przypominam, że jedyne co mi nie pasuje to brak nowych obiektów przez co będziemy mieli kolejną arulcopodobną modyfikację. Tymczasem zaczynacie to wyolbrzymiać tak jakbym powiedział "Jazz nie umie robić modyfikacji", "Misje AIM będzie ******" czy "I tak ja jestem najlepszy".

Lukas. To, że w IS było 15 osób o niczym nie świadczy, przez ten rok nad LS na raz pracowały max. 2-3 osoby, które na dodatek studiują. To samo tyczy się spolszczeń. To jest właśnie wada tworzenia czegoś z kimś o czym pisał w ostatnim wywiadzie Scorpion. Jeśli jesteś sam, nie musisz na nikogo czekać, nie musisz nic uzgadniać, iść na kompromisy, po prostu robisz tak jak chcesz. Ale to nie na temat.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron