Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 222 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 09 wrz 2008 22:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Perry pisze:
O moderatorach ani słowa nie wspomniałem

Zauważyłem...


*
  WWW
zadra666
Post : 10 wrz 2008 10:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Z tego co mówisz , to raczej dla KONESERÓW nie będzie ;/

_________________
...


*
 
Perry
Post : 10 wrz 2008 11:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


A dlaczego tak myślisz, powiem więcej, Każdy łoś w Critical Edge ma czerwone spectry, więc 5,56 go łaskoczą, ok ze spasa go zmęczysz, z cawsa jak nie walniesz serią to samo, Naboje Nato znowu też nie robią na nich wiekszego znaczenia, więc czym ich najlepiej załatwić? Odpowiedz prosta nóż do rzucania! Szybko i bezszelestnie. To tyle o normalnych jednostkach wroga, jeżeli chodzi o elity, poprzeczka podniesiona zielone spectry chronią ic nawet pod miażdżącym ogniem HK21. No i oczywiście snajperzy na każdym dachu, wystawisz się i po Tobie. Więc ciągle naturalne zasłony towarzyszą nam by uniknąc bolesnej śmierci. takie jak drzewa, kamienie. Ale to też dla nich nie problem bo każdy z nich wyposazony jest w racę świetlną i granatnik, więc długo za drzewkiem nie posiedzisz. A jak już cie zlokalizują w ruch idą możdzierze. Słowem miodu nie ma.


*
 
Jaahquubel
Post : 10 wrz 2008 13:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1155
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Czy więc ktoś, poza Chuckiem Norrisem, będzie mógł to przejść?


*
  WWW
Perry
Post : 10 wrz 2008 13:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


No ja daję radę, ostrzegałem że dla koneserów, pozdrowienia


*
 
Popuś
Post : 10 wrz 2008 14:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Uhmm... z chęcią bym się temu przyjrzał, nawet na poziomie samej kampanii (czyli tylko nowe sektory), odświeżyłbym sobie UB, a sam też preferowałem ciężkie sektory (to jeszcze w czasach prehistorycznych było xD), choć tutaj chyba będzie naprawdę nad czym się natrudzić. Napisz ile sektorów już masz i ile chcesz jeszcze dorobić, a jakby się dało zapodaj jakimiś screenami sektorów z lotu ptaka. Z chęcią je sobie pooglądam.


*
  WWW
lukasamd
Post : 10 wrz 2008 17:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hm.. po tym co napisał Perry mógłbym tego mini-moda / kampanię ochrzcić jako:

"Jeszcze Cięższa Przeprawa" :D

[Jeżeli ktoś nie wiem o co biega - swojego czasu Popuś zrobił 2 (prawie 3?) kampanie zatytułowane jako "Ciężka Przeprawa" - moim zdaniem nazwa naprawdę pasowała. Ja tam nie lubię grać w JA2 jak w Splinter Cella więc rzucałem enemiakom wyzwanie w dzień i z hałasem. W odpowiedzi byłem częstowany rakietami...]


*
  WWW
Perry
Post : 10 wrz 2008 19:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Spoko chłopaki, mam już 57 sektorów w CE zrobionych, screen shoty, zamieści Len (lepiej sie na tym zna). I muszę Wam powiedzieć, ciężka przeprawa, ale nie nie do przejścia, osobiście testuje mapy, które zrobiłem i nie będę ukrywał jest ciężko, ale walę do przodu. Czasem trzeba się wycofać i zacząc z drugiej strony, bo jak nie lawina serii niespodziewanie może przerwać nocną ciszę...


*
 
Klepczar
Post : 11 wrz 2008 17:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


moździerze ?

a jak będzie z ilością zdobycznej amunicji do moździerza?
(ja radzieckiej strategi wychowanek - przygotowanie artyleryjskie)

a reszta sprzętu?
ustawiasz zżeby wszystkie itemy zostawały po wrogu czy tylko część?


*
 
Perry
Post : 11 wrz 2008 18:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Pociski do możdzierza można znależć w każdej bazie militarnej a w CE jest ich 6, ale po drodze do nich w niektórych miejscach też porozrzucałem, jeżeli chodzio penetrowanie zwłok nie wszystko zaznaczyłem żeby zostawiali, przeważnie są to: race, magazynki NATO, 5,56, CAWS, 7,62 WP. Czyli w większości magazynki. Natomiast w budynkach, skrzyniach i szafkach można znaleźć parę niespodzianek (broń). Im bardziej wgłąb gry, tym ciekawsze przedmioty. Coś jak w JA2. ale dla załamanych trudnościa Critical Edge mam dobrą wiadomość. W każdej lodówce znależć można przynajmniej 6 regenów i 8 energetyków. Tak więc szanse wyrównane. Zapomniałem też dodać, że zaraz po wypadku helikoptera jeżeli zejdzie się jeden sektor niże (południe), jest tam tylko 6 wrogów, teren słabo chroniony, ale nadal trudny (bo najemnicy mają wypsażenie z którym startują, tzn. takie jakie mają w chwili ich wynajęcia). Po ich wyeliminowaniu, czeka nagroda, 6 zielonych spectr, 2 cawsy, 2 M-14, 2 Fn-fale, 1 HK-21, 6 valów cichych, mnóstwo amunicji do w/w broni, 12 noży do rzucania, 20 spręzyn, 20 prętów, 2 noże bojowe, zestawy pierwszej pomocy i apteczki, oraz 6 podwieszanych granatników, należy też dodać że każda z tych broni wyposażona jest w celowniki optyczne i laserowe.
Tak więc jest czym wojowac,
Wrogom nie brakuje niech i Wam nie brakuje, przynajmniej wyrównane szanse.
Broń wroga to przewaznie kałachy, AK-47, AKMy, C7 i G3A3, ale jak już wspominałem, granatników, granatów, gazów i rac im nie brakuje. Warto też dodac że każdy z nich posiada noktowizor i elektroniczne ucho, ale nie martwcie się bo naszych 6 wspaniałych wyposażyłem w gogle UV i maski gazowe.
Tylko w tym sektorze gdzie ukryłem te niespodzianki pilnuje go tylko 6.
Dalej zaczynają się schody:
15 (nowicjusz)
24 (doświadczony)
32 (ekspert)
Tak jak mówiłem najlepiej cicho i skutecznie pozbawiać ich życia, ale kiedy już dojdzie do wymiany ognia, najpierw się chować a póżniej strzelać.
Choć czasami należy się również modlić...
Pozdrawiam.


*
 
lukasamd
Post : 11 wrz 2008 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Perry pisze:
W każdej lodówce znależć można przynajmniej 6 regenów i 8 energetyków.


Niezły patent! Że też nikt wcześniej z tego nie skorzystał... nie wiem czemu ale jak to przeczytałem to przypomniał mi się Fallout i smaczki tego typu.

Dobry pomysł, zarówno z lodówkami jak i sektorem do "treningu".


*
  WWW
Olinka
Post : 11 wrz 2008 18:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


To ja chetnie zobaczę to cudo w akcji.
Bo rozumiem, ze niedługo bedzie mozna w to pograć?

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Perry
Post : 11 wrz 2008 20:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


No nie tak niedługo, bo jeszcze kupa roboty przedemną, no i oczywiście nic jeszcze nie zacząłem modyfikować, zaniedługo zobaczyć będzie można screenshoty (Len obiecał ze się tym zajmie).
a że z modyfikacją u mnie gorzej też liczyłbym na support Iron Squadu.
Cigle 3/4 gry zostało jeszcze do zrobienia.
Wstepnie sie już z Lenem dogadałem o ewentualnej wspólpracy, aby to zakończyć w miarę szybko.
Niestety pedant ze mnie straszny jeżeli chodzi o jaggeda dlatego, każdy szczegół w moich mapach staram się dopieścić do granic możliwości (myśle że to uznasz za zaletę a nie wadę).
Takie dopieszczanie zajmuje najwięcej czasu. w CE zawsze jest coś do zdobycia, zawsze jest punkt docelowy np, bunkry, budynki. Skrzyżowanie dróg na leśnym dukcie jak w przypadku JA2, pozwala tylko na jedno: wytłuc wroga, pozbierac sprzet i wyjazd do następnego sektora, dla mnieto troche nudne dlatego w CE ostanowiłem to zmienić dodając trochę adrenalinki z nutką ciekawości. Bo czy nie fajnie dowiedzieć się co kryje się za murem budynku którego tak uporczywie broni wróg, a my w pocie czoła (plując czasami krwią) usiłujemy zdobyć?
Oczywiście że tak, a jaka satysfakcja!
Sześciu partyzantów, zdobywa bazę broniona przez 32 agresywnie nastawionych nierzyjaciól. To jest dopiero wyczyn, z którego z całą pewnościa możemy byc dumni.
Pozdrowienia.


*
 
Olinka
Post : 11 wrz 2008 21:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


No to czekamy ma screeny.
Dopieszczaj co tam akutalnie masz pod klawiaturą :)
W opis sie wczułam i juz mi sie podoba.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Popuś
Post : 12 wrz 2008 09:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Uhmmm... opis wiele wyjaśnia, te regeneracyjne to w sumie duże uproszczenie, więc i mniej doświadczeni gracze powinni dać radę. Dobrze. Ten sektor na południe to dobry patent, w wspomnianej przez Lukasa "Ciężkiej Przeprawie2" w jakimś sektorze schowałem do lodówki Steyr'a i z tego co wiem nikt bez podpowiedzi go nie znalazł xD Jeszcze dwa pytania"
"Oryginalne" sektory zostawiłeś czy też je zmieniasz?
Jak z kasą? Starczy tylko na 6 najemników czy dajesz kasy na więcej, a niech gracz decyduje iloma ludźmi będzie walczył?


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna


cron