Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 10 mar 2009 15:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wielkość tekstu na pewno pozostaje niezmienna.
Poszerzyłem nieco komórkę na autora - mam nadzieję, że nie będzie teraz rozwalać fragmentu z datą.

Choć u mnie cały czas było i jest ok (FF3).


*
  WWW
Cell
Post : 10 mar 2009 15:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Dzięki, teraz mam dobrze. Zobaczymy na jak długo ;}


*
 
lukasamd
Post : 10 mar 2009 15:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jak będziecie używać takich długich nicków to się wywali to pole, wtedy na 100% będzie spokój xD


*
  WWW
Len
Post : 10 mar 2009 21:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Przepraszam bardzo, ale mój nick jest zgrabny i piękny :D


*
  WWW
zadra666
Post : 11 mar 2009 13:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


To tak na zasadzie kontrastów zgrabni i piękni mają brzydkie nicki ,a zgrabne i piękne nicki należą do .... ekhm ;p

_________________
...


*
 
Len
Post : 09 kwie 2009 20:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Wiosenne porządki na JACenter z nowym administratorem

Spory kawał czasu minął odkąd po raz ostatni informowaliśmy o jakichś zmianach w serwisie. Pewnie myślicie, że wszystko zostawiliśmy i pojechaliśmy odpoczywać na Hawaje. Muszę Was zmartwić, ale wcale nie zrobiliśmy sobie przedterminowych wakacji – bardzo długo szukaliśmy wzorca dla wszelkich opisów i spieraliśmy się odnośnie każdego detalu. W końcu, po jego utworzeniu poprawiliśmy wiele artykułów. News byłby dosyć spory, gdybyśmy mieli wyszczególnić wszystkie z nich, więc po prostu zapraszamy do przeglądnięcia odświeżonych zasobów.

Są to w głównej mierze: opisy gier z serii Jagged Alliance, informacje o wszystkich modyfikacjach, które opisaliśmy do tej pory oraz gier podobnych. W większości zostały przebudowane, lecz w kilku przypadkach artykuł został napisany zupełnie od nowa, ponieważ stracił aktualność (np. modyfikacja została wycofana z produkcji). Dzięki temu zabiegowi zawartość strony zyskała na przejrzystości.

To oczywiście nie koniec zmian. Jakiś czas temu na naszym forum zagościł użytkownik o nicku Stridingshadow. Szybko przekonaliśmy się, iż oprócz tego że jest fanem Jagged Alliance, doskonale zna się na broni wszelkiego rodzaju. Szybko został mianowany moderatorem działu Zbrojownia. Tytuł ten dzierżył jednak tylko przez kilka dni… widząc taki talent postawiliśmy nie przepuścić okazji i zaproponowaliśmy mu dołączenie do redakcji. Stridingshadow przyjął ją praktycznie bez jakiegokolwiek namysłu – jesteście więc świadkiem najszybszego awansu w dziejach całej kadry dowódczej Jagged Alliance Center. Ostatnia nowość to raczej przywrócenie dawnej funkcjonalności – na stronie ponownie działa kanał RSS, dzięki czemu możecie w łatwy i szybki sposób sprawdzać najnowsze informacje ze świata Jagged Alliance. Ze względu na nieco inne działanie, możecie mieć pewność, iż tym razem odpowiednie wstępy będą pojawiać się przy każdej nowej wiadomości. Mamy nadzieję, że ostatnie zmiany są na plus... bo szykujemy następne :)

Aha, byłbym zapomniał o pewnym drobiazgu... Niebawem na łamach naszego serwisu pojawi się zapis rozmowy z pewną postacią. Nie pytajcie z kim, po prostu nam zaufajcie a na pewno będziecie usatysfakcjonowani. Czekajcie cierpliwie, bo jest na co.


*
  WWW
Olinka
Post : 16 kwie 2009 11:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


no no no

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Cell
Post : 01 sie 2009 21:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Ekhm... co to za skracacz newsów zrobiliście? Mnie to się nie bardzo podoba ;p

Edit: To chyba jakaś beta, bo po rozwinięciu wciąż tak jest, wtf? xP


*
 
lukasamd
Post : 01 sie 2009 21:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jaki skracacz? Ja tam widzę pełne newsy :D
Był "mały problem", został już jednak zażegnany :)


*
  WWW
Klepczar
Post : 13 wrz 2009 19:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAgrh

znowu coś nie tak z downloadem...
3 razy ściągam ten plik:
1.13 - SVN 19.08.09 - Wersja angielska
który powinien mieć 84MB a na dysku ma 70 i "brak archiwów"
połącznia mi nie zrywało ani nic cały download z pod firefoxa bez błędu...


*
 
lukasamd
Post : 13 wrz 2009 20:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Pisaliśmy już wcześniej: spore pliki ściągać przy użyciu managerów. Serwer jest co jakiś czas "resetowany" (w cudzysłowach bo to nie wygląda jak reset komputera, ale za dużo by pisać jak to wygląda) ale na to niestety nie mamy wpływu.

Pobrałem ten plik przy pomocy Orbit Downloadera - rozpakowuje się bezproblemowo :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 kwie 2010 13:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dzisiaj postanowiłem na stronie dodać widget odpowiadający za możliwość dodania opinii / pomysłu / sugestii.
Już widzę Lena biegnącego na mnie z nożem w ręku, więc mówię czemu tak.

Po pierwsze, nie jest to na stałe, ale na tydzień, no maksymalnie dwa.

Po drugie, nie wszyscy mają konta na forum. Zresztą, popatrzcie na ten temat - ostatnie posty gruuubo ponad pół roku temu, zresztą dotyczące problemu a nie jakichś sugestii. Pisać na forum nie każdemu się chce, a taka opcja z sugestiami jakość znacznie szybciej przemawia do użytkowników (sprawdzone na innym serwisie).

Tak więc proszę nie bluzgać, nie bić mnie od razu, tylko... no coś zaproponować (o ile coś potrzeba), oczywiście cokolwiek innego niż wywalenie tego widgetu :)


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 28 kwie 2010 18:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1155
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Ciekawy pomysł. trochę makijażu i będzie gites.
Krok w stronę osób, które coś by chciały napisać, ale nie chcą się logować.
Mam tylko nadzieję, że będą tam wchodziły tylko sugestie, a nie "jak zainstalować 1.13 odp na priv plz" itp. :P


*
  WWW
lukasamd
Post : 28 kwie 2010 18:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jak będą takie wpisy, to po prostu wylecą z hukiem, nie od tego jest ta opcja.


*
  WWW
lukasamd
Post : 02 paź 2010 18:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Co prawda nikt nie zgłaszał takich propozycji, ale ostatnio dodałem 2 udogodnienia na serwisie.
Pierwszy z nich jest logowanie / wylogowywanie po ajaxie, czyli bez przeładowywania strony.
Drugi to możliwość dodawania komentarzy również po ajaxie, a więc komentarz pojawia się od razu, bez przeładowania.

Do działania obu tych elementów przeglądarka musi mieć włączone javascript (domyślnie każda obecnie dostępna ma włączone). Jeżeli wyłączymy javascript, oczywiście logowanie / wylogowywanie oraz komentarze będą działać prawidłowo, lecz wymagane będzie przeładowanie strony (wykonywane w pełni automatycznie).


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna