Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 16 sie 2006 08:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


nemrod pisze:
W koncu niezadowoleni tworza postep :> .


Zgadzam się w 100% :D

Czekamy na dalsze propozycje...


*
  WWW
Grizzli
Post : 18 sie 2006 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


To ja mam taka mała sugestię dotyczącej rangi turysty. Proponuje ja zmienic na cywil :D

PS. To mój 101 post :kosci:

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 sie 2006 15:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mi się jednak wydaje że lepiej jest "Turysta" - może to oznaczać że ktoś jest tu tylko przelotnie (maks 9 postów). Cywil łapałby się na więcej ale wtedy gwiazdka jest zbędna.


*
  WWW
Grizzli
Post : 18 sie 2006 16:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


No cóz twoje forum twoje zasady :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 sie 2006 16:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Grizzli pisze:
No cóz twoje forum twoje zasady :D


To pogrubione to największy Twój błąd :D Forum jest nie moje a graczy Jagged Alliance...


*
  WWW
nemrod
Post : 21 sie 2006 04:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


lukasamd pisze:
To pogrubione to największy Twój błąd :D Forum jest nie moje a graczy Jagged Alliance...


Nie mowilem Ci tego Lukas, ale podoba mi sie twoje podejscie do sprawy :) . Twoje forum, ty tu rzadzisz, ale madrze gadasz i liczysz sie z propozycjami uzytkownikow. Chwala Ci za to. Forum powoli sie rozrasta i moze niedlugo trzeba bedzie zaostrzyc polityke personalna, ale na razie jest ok. :>

_________________
.


*
 
Maxwell
Post : 12 wrz 2006 22:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 90
  • Dołączył: 31.08.2006


A propos propozycji...
Chętnie obejrzałbym na stronie porządne opisy modyfikacji.

Jako użytkownik jestem już trochę zmęczony instalowaniem w ciemno moda, a niestety do tego przeważnie sprowadza się ściąganie modów z polskich stron o JA (i nie tylko). Co prawda pewne lakoniczne opisy się znajdują (np. w dziale download), ale nie da się za wiele z nich dowiedzieć, a tym bardziej zachęcić kogoś do ściągnięcia (przykład jednego z takich opisów z tej strony: "Kolejna modyfikacja do Jagged Alliance 2." – nie wiem jak wam, ale mi to nic nie mówi ;) ).

Chętnie bym zobaczył w takim opisie:
  • której gry dotyczą (czasem nie jest wyszczególnione czy to JA2 czy JA2,5);
  • czy dokonują zmian w broni, amunicji lub ekwipunku (wygląd, ilość lub statystyki);
  • czy zmieniają najemników ich ekwipunek lub dodają nowych (wypadało by wówczas w kilku słowach wspomnieć jakie zmiany zaszły i chociażby wymienić kilku z nowych);
  • czy zmieniają lub dodają RPC/NPC;
  • czy dokonują zmian w sektorach, dodają nowe lub podmieniają mapę (wówczas przydał by się screen);
  • czy dokonują zmiany w fabule (przydało by się wówczas streszczenie o co chodzi w nowej);
  • oraz info o ewentualnych innych zmianach (jak np. w przypadku v.1.13 tryb ognia ciągłego, zwiększenie możliwości AI poprzez wchodzenie na dachy, oskrzydlanie itp, duża modyfikowalność gry przez gracza przy użyciu plików .ini, oraz możliwość zmiany rozdzielczości).
Każdy taki artykuł wymagałby trochę pracy i zaangażowania od autora(ów), ale jestem przekonany że zostało by to docenione przez czytelników.


*
 
Len
Post : 11 kwie 2007 18:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dzisiaj na JAC aż 4 newsy! To prawdziwy rekord chociaż zdaje mi się, że już tyle kiedyś było. Bardzo często zdarzało się, że były 3 newsy na raz i tej bariery nie umieliśmy pokonać ;) Chociaż newsy są oczywiście ograniczane bo gdybyśmy pisali o mniejszych pierdołach to byście się w tym pogubili :)


A co chcielibyście jeszcze na JAC? Czego u nas brakuje? Co mają inne strony czego my nie mamy? To pytanie kieruję głównie do ludzi z poza redakcji, a słyszałem kiedyś że mamy mało poradników, czy to prawda? Maxwell w swoim poście powyżej bardzo dał nam do myślenia.

Wypowiadajcie się do woli i bez obaw, nie wyślemy was do BANanowej republiki za krytykę ;)


*
  WWW
Lemur
Post : 11 kwie 2007 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Popieram Maxwella, dla ludzi chcących tworzyć modyfikację byłoby to bardzo wygodne. Oprócz szczegółowych opisów modyfikacji (między innymi ich technicznych meandrow), przydałby się także dokładny opis narzędzi do modowania i ich odpowiednie przyporządkowanie.

Co do newsów,fajnie. Zaraz sobie poczytam o JA 3:-).

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Len
Post : 11 kwie 2007 23:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No tak tak, ale z poradnikami tworzenia modów są już 3 strony. A JAC woli odnosić do tych stron zamiast korzystać z ich popularności więc będzie trzeba się przenosić :)


*
  WWW
lukasamd
Post : 12 kwie 2007 07:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Jeżeli poradniki miałyby być na JAC to w sumie musielibyśmy chyba połączyć wszystkie strony a to niesie ze sobą pewne problemy:

a) nie każdemu może się to podobać (w sumie spora zależność od JAC)
b) usunięcie już istniejących witryn które mają wyrobiony adres, wygląd i są już nieźle zapełnione

Nie wiem czy to dobry pomysł a nowa strona z poradnikami nie jest już chyba potrzebna - można po prostu dodać w nawigacji linki do artykułów na innych stronach.


*
  WWW
mtl
Post : 12 kwie 2007 09:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Polaczenie poradnikow (czyli innych stron) i JAC nie jest zlym pomyslem - wszystko bylo by w jednym miejscu, a nie rozkawalkowane na kilka stron. Tylko nalezalo by sie dobrze zastanowic, jak to wykonac - zeby wszytko bylo czytelne i szybko dostepne.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
lukasamd
Post : 12 kwie 2007 16:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No w sumie najważniejsze zdanie i tak mają tutaj właściciele stron o modyfikowaniu no nie? ;) Chyba nie można narzucać komuś takiego pomysłu... niech inni się wypowiedzą co o tym sądzą.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 13 kwie 2007 09:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Cytuj:
Polaczenie poradnikow (czyli innych stron) i JAC nie jest zlym pomyslem


Z jednej strony dobry pomysł z drugiej zły, dlaczego dobry wszystko było by w jedym miejscu i nie trzeba było by chodzic po "x" stronach, a zły dlatego że każdy admin tych stron troche się napracował przy stronie, stylu itp. i było by dość cieżko opuszczać swoje terytorium.

@Len, wypowiedz się w tej kwesti.


*
 
Len
Post : 13 kwie 2007 14:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No dobra, skoro tego chcecie :P

Pomysł dobry dla użytkownika ale zły dla właścicieli tych stron. Te strony są i będą, wątpię by ktoś zdecydował się na przeniesienie poradników. A jeśli nie przenosić to kto je napisze? Jeśli ktoś inny to będzie to oznaczało wypowiedzenie wojny tym stronom więc wyjdzie jeszcze gorzej.

Pozostaje odnosić do tych stron i je wspierać, a strony te wspierać JAC. Oczywiście bez przesady bo pomimo mojej sympatii do Legiona muszę stwierdzić, że ta strona wygląda jakby tam wpadł BOT i porozrzucał linki gdzie popadnie. Nie widzę w tych nic złego póki się nie przesadzi.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna