Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 24 lip 2011 11:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Taka opcja była swego czasu rozważana, z przyczyn technicznych + to co wyżej wymienionych, została porzucona.


*
  WWW
Len
Post : 24 lip 2011 14:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pomijając już fakt, że na stronie jest mnóstwo komentarzy, które trzeba by dodać na forum.

Poza tym, na stronie komentuje się tylko to, co jest w powyższym newsie/artykule. Z kolei na forum, choć generalnie też jest zasada rozmawiania tylko na temat, to dozwolone są delikatne zejścia na bok.

Kolejna sprawa - tematy na forum mają po kilkaset postów ;)


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 25 lip 2011 15:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Aczkolwiek pisanie komentarzy ma mały sens, jeśli ktoś ma tu konto.
Może chociaż na liście nieprzeczytanych postów można dodać listę nieprzeczytanych/nowych komentarzy?


*
  WWW
lukasamd
Post : 25 lip 2011 17:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie da się zrobić listy nieprzeczytanych komentarzy.


*
  WWW
Len
Post : 25 lip 2011 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wystarczy wejść w listę komentarzy na stronie i tam sprawdzić sobie najnowsze dla artykułów, newsów i zdjęć.


*
  WWW
Sir_Cactoos
Post : 17 kwie 2012 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 13.04.2012
  • Skąd: Marki


Tak sobie, jako nowicjusz, przeglądam forum i osobiście strasznie się dziwię, czemuż to nie ma żadnego tematu o konfliktach zbrojnych ostatnich, powiedzmy, 50 lat... Historia świata po II wojnie światowej pokazuje, że wiele problemów nie zostało rozwiązanych, a większość dopiero po tym czasie wyszła na światło dzienne, powodując lokalne konflikty. Nie tylko w afrykańskich i azjatyckich państwach postkolonialnych czy na Bliskim Wschodzie, ale również w Europie, w takich miejscach jak Kraj Basków, Cypr czy Irlandia Północna. Po zimnej wojnie natomiast doszły nowe tereny działań - Kaukaz, Bałkany, Azja Centralna.

Skoro prężnie działa "Zbrojownia" - forum o broniach wszelakich, to sądzę, że "Konfliktownia" również osiągnęłaby sukces. Zwłaszcza na tej stronie, gdzie nasza ulubiona seria gier traktuje o najemnikach - ludziach, którzy mogliby się znaleźć w centrum takich lokalnych wojen. A nie wierzę, że nie ma wśród nas ekspertów, specjalistów i pasjonatów tego typu konfliktów, gdzieś hen, na świecie się toczących. Stwórzmy z tego pole do wymiany poglądów na trapiące nas tematy - nie będziemy rozkminiać co zrobić, by tych konfliktów nie było, a po prostu wzbogacimy swoją wiedzę i zaspokoimy ciekawość. Tyle z mej strony. Pozdrawiam. :)

_________________
Hunde, wollt ihr ewig leben?!


*
 
Starchris
Post : 18 kwie 2012 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Sir_Cactoos pisze:
Skoro prężnie działa "Zbrojownia" - forum o broniach wszelakich, to sądzę, że "Konfliktownia" również osiągnęłaby sukces. Zwłaszcza na tej stronie, gdzie nasza ulubiona seria gier traktuje o najemnikach - ludziach, którzy mogliby się znaleźć w centrum takich lokalnych wojen. A nie wierzę, że nie ma wśród nas ekspertów, specjalistów i pasjonatów tego typu konfliktów, gdzieś hen, na świecie się toczących.

Bardzo wątpliwe, żeby forum "Konfliktownia" osiągnęła podobne zainteresowanie co "Zbrojownia" ponieważ konflikty zbrojne to przede wszystkim historia, na której trzeba się znać i rozumieć aby o niej dyskutować, a tutaj większość osób przychodzi w mojej ocenie po dobrą rozrywkę w postaci gry JA2 i modyfikacji na niej opartych oraz po lekturę wielu artykułów i poradników.


Sir_Cactoos pisze:
Stwórzmy z tego pole do wymiany poglądów na trapiące nas tematy - nie będziemy rozkminiać co zrobić, by tych konfliktów nie było, a po prostu wzbogacimy swoją wiedzę i zaspokoimy ciekawość.

Możesz stworzyć taki temat np. "Konflikty zbrojne na świecie" w Zbrojowni, a ja go przykleję i będzie na stałe w tematach przyklejonych. Zobaczymy na jego przykładzie jakie uzyska zainteresowanie.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
M'cin
Post : 09 wrz 2014 10:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009




*
 
Jaahquubel
Post : 10 wrz 2014 09:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


I po promocji. Promocje na gog.com są tak krótkie, że nie wiem czy jest sens o nich pisać.
Jak ktoś chce kupić JA2, to prędzej czy później na promocję trafi (jak ja z miesiąc temu).


*
  WWW
Hurricane
Post : 31 maja 2016 13:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Czy jest możliwość zmiany strony z materiałami dla działu Download (jeśli można wiedzieć ile zajmuje miejsca ten dział)? Mega coś nie pozwala mi niczego ściągnąć.


*
 
Starchris
Post : 07 cze 2016 00:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Hurricane
Post : 07 cze 2016 10:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 64
  • Dołączył: 13.11.2010


Aż nie wiem co napisać. Bardzo dobrze, że taka przeprowadzka ma miejsce na serwer w Polsce.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 9, 10, 11, 12, 13


cron