Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Van
Post : 08 paź 2011 14:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


Dzisiaj mam zaszczyt przedstawić Wam, Drodzy Czytelnicy, grę, która powinna zachwycić każdego fana gier taktycznych, takich jak seria Jagged Alliance. Frozen Synapse, bo to o niej będzie mowa, jest tytułem porównywanym do takich serii, jak Silent Storm, oldschoolowy X-COM, czy też właśnie JA. Jest grą niezależną, a dokładniej - perełką wśród pozycji indie zbierającą niesamowicie wysokie noty wśród dziesiątek recenzentów, o czym przekonać się można chociażby ze strony głównej Frozen Synapse.

W grze stajesz na czele kilkuosobowego oddziału komandosów realizując cel, który choć bywa różny, to jak w większości gier tego typu, zazwyczaj jest prosty - zneutralizować wszystkich żołnierzy przeciwnika. Gra oferuje rozgrywkę turową, wysoce rozbudowaną ilość opcji taktycznych, tryb singleplayer (kampania, potyczki) oraz multiplayer (szereg zróżnicowanych misji), a także edytor poziomów. Oprawę tworzą skromna grafika oraz przyjemna, elektroniczna muzyka. Ciekawostką są dodatkowe opcje, takie jak możliwość toczenia jednocześnie kilku gier w trybie multiplayer, co umożliwia turowy charakter gry, czy też łatwe eksportowanie filmików z gry na YouTube.


Zresztą zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/embed/2lQQt4qc79Q

Frozen Synapse jak na grę niezależną nie jest tanim tytułem (domyślna cena to 25 euro). Jednak w ciągu jeszcze czterech dni będziecie mieli okazję dorwać ją w ramach promocji Humble Bundle, płacąc dowolną kwotę większą od zera (w walucie amerykańskiej), dostając razem z nią dwie dodatkowe gry - logiczną Space Chem oraz przygodówkę Trauma (lub, jeżeli zapłacicie więcej, jeszcze pięć innych). Szczegóły promocji dostępne na stronie Humble Bundle.

Radzę się pospieszyć, bo warto!


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie