Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 28 cze 2011 13:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Cytuj:
Długo tym razem kazaliśmy Wam czekać na podsumowanie poprzedniego roku, ale nareszcie dzisiaj możemy je zaprezentować w pełnej okazałości. W tamtym okresie każdy dzień wydawał się długi, lecz z perspektywy czasu te dwanaście miesięcy minęło w mgnieniu oka. Czas ten dosyć długo napawał nas istną grozą: wydawało się, iż tyle lat, jak się okazało sztucznie utrzymywana przy życiu seria zostanie definitywnie zamknięta, ale znalazł się wybawca, który postanowił wskrzesić Jaggedy i dzięki niemu mamy obecnie o czym pisać i na co czekać.

Rok 2010 na pierwszy rzut oka wydawał się dla mnie jako administratora w gruncie rzeczy nudny, byle jaki i utwierdzający w przekonaniu, że najlepiej byłoby to wszystko rzucić w (za przeproszeniem) cholerę. Podczas tworzenia podsumowania okazało się jednak, że był on nad wyraz ciekawy i przyniósł nadzieje "na lepsze jutro", spełniające się w ostatnim czasie w większym bądź mniejszym stopniu. Oczywiście nie każdy z Was musi się zgodzić z moim zdaniem, ale mimo wszystko zapraszam do lektury, wędrówce w czasie po wiadomościach frontowych z 2010 roku, oraz oczywiście dyskusji na ten temat i wyrażania swojej opinii co do przyszłości – widzicie ją w różowych, czy raczej ciemnych barwach?

Podsumowanie 2010 roku - Artykuł



*
  WWW
Starchris
Post : 28 cze 2011 21:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


lukasamd pisze:
co do przyszłości – widzicie ją w różowych, czy raczej ciemnych barwach?

Ja ją widzę w bardzo różowych barwach. Gdy tylko wyjdzie JA2 BIA to z pewnością zaczną się pytania w stylu: Jak to przejść ?, Czy można inaczej ?, Dlaczego to nie działa ?, Kiedy pierwsze mody ? itd. Te i inne pytania na pewno zostaną postawione na forum co zarazem zwiększy ruch w tym serwisie forum. Z pewnością pojawią się artykuły poświęcone JA2 BIA. Do nich na pewno też będą pytania lub propozycje lub zwykłe komentarze. Na przykładzie mojego moda mogę stwierdzić, że JA2 BIE na pewno przyniesie trochę powiewu świeżości na forum jak samej serii gier o Jagged Alliance co też będzie zdecydowanie na plus dla całego serwisu.

To wszystko powinno sprawić, że serwis na pewno przez dłuższy czas nie będzie miał kryzysu, a raczej będzie prosperity. Moim zdaniem to prosperity będzie tym większe im lepsza będzie gra JA2 BIA. Ale to już życie i sama gra pokaże.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


Ostatnio zmieniony 29 cze 2011 17:06 przez Starchris, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Aver
Post : 28 cze 2011 23:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 259
  • Dołączył: 07.04.2010


Ja przez pewien czas widziałem ją w ciemnych barwach, ale ostatnio widzę ją w coraz bardziej różowych. Pamiętna ilość odwiedzin po newsach o Gorky i ilość postów gdy trwały dyskusje o mechanice i twarzach najemników w BiA napawają optymizmem.


*
 
Yasiu
Post : 29 cze 2011 14:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 6
  • Dołączył: 11.12.2010


Moim zdaniem gra wygląda extra - czytelna grafa, bez wodotrysków co znaczy, że jeśli nie spieprzą z optymalizacją to jest możliwośc gry na cherlawym sprzęcie.
Udźwiękowienie to na razie mała zagadka - nie wypowiadam się.
Gameplay - wygląda bardzo obiecująco, trochę w stylu commandos ale mniej zręcznościowo. Może trochę zawodzi brak systemu turowego, ale dajmy szansę aktywnej pauzie - będzie taktycznie panowie.
Interakcja najemników - na razie niewiadoma.
Jedyna rzecz która mierzi (mnie) - facjaty najemników, myślę że to zmienią bo to kpina w żywe oczy, zaprezentować nieudolne modele twarzy które są brzydsze nawet od tych z quake 3. No ale tu być może będzie można liczyć na mody, oby.

Jestem dobrej myśli, nie ma co popuszczać zwieraczy - będzie klimat starego JA to i wady przestaną być istotne.


*
 
Van
Post : 05 lip 2011 16:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


Serwis trzyma się nieźle, seria Jagged Alliance nabiera wiatru w żagle, projekty moderskie mają się dobrze, jak zawsze... Zobaczymy co dalej - po wydaniu nowych części JA. Jestem zdecydowanie dobrej myśli, ale nigdy nie byłem złej, mimo czarnych nastrojów lukasa :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie