Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 10 mar 2007 14:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Grałeś już w polską wersję JA2 Vietnam SOG '69? Jeśli tak to pochwal się co sądzisz o polonizacji tej modyfikacji!

Spodziewam się, że nie jesteście tak zachwyceni jak podczas UCPL bo tamta modyfikacja wysoko postawiła poprzeczkę ale pamiętajcie - nie ma takiej drugiej modyfikacji jak UC.


*
  WWW
snick
Post : 10 mar 2007 16:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Szczerze mówiąc, trochę się zawiodłem... :P ;) Po pierwsze - listy od starego zleceniodawcy. Następnie pilot gadający o podrzuceniu do Tracony... A na końcu lądowanie w Traconie, a nie w Vietnamie (czyt. sektor H7).

Ale później było już tylko lepiej. :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 10 mar 2007 17:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja się jeszcze dowiem choć pierwsze rzeczy to takie jak snick - nieco zawiedziony ale to nie wina IS :)


*
  WWW
Len
Post : 10 mar 2007 19:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Teraz już wiecie dlaczego zawsze mówiłem, że zaczynanie tworzenia polonizacji od Urban Chaos to błąd :)

Jednak mimo, że wiele rzeczy to nie wina spolszczenia postaramy się je zmienić tak aby grało się jeszcze lepiej. Chociaż już i tak dużo zmieniliśmy :]


*
  WWW
snick
Post : 10 mar 2007 20:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


O, mam jeszcze jedno, przykre spostrzeżenie... Granaty znów są kijowe... Niewielkie obrażenia, mała przydatność na polu walki. A w WF i UC było tak pięknie...


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 mar 2007 12:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Snick jeżeli możesz to ściągnij załącznik mojego postu, zrób kopię swojego exeka i wrzuć ten - jeżeli mówisz że granaty są słabe to zmieniłem nieco ich siłę, sprawdź czy teraz jest dobra - ja na razie nie gram w SOGa a jak będę grał to granaty muszą być silne ;)

EDIT:
Aha cały sens to niestety pominąłem - sprawdź czy to w ogóle działa jeżeli możesz ;)

EDIT2:
Poprawiłem jeszcze plik, włączyłem soga i zatrudniłem Fidela z C1 i 2 typów do testów - nie polecam pomylić się przy używaniu takich rzeczy :D


Załączniki:
Komentarz: Plik exe ze zmodyfikowaną siłą granatów i materiałów wybuchowych.
Granaty.rar [1.01 MiB]
Pobrany 338 razy
*
  WWW
mtl
Post : 11 mar 2007 13:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Dokladnie - slabiutke granaty - wrog rzuca granat pod nogi dwom gosciom z samoobrony stojacym kolo siebie - efekt? Owszem, wybuch przewrocil gosci, ale zadane obrazenia sa smieszna (2-3pkt). Jedyny (jak na razie znaleziony przeze mnie) 'granat' to koktail molotowa (granat w cudzyslowiu bo to niby nie jest granat, ale dzialanie takie same ;p).

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
snick
Post : 11 mar 2007 14:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Mam jeszcze jedno spostrzeżenie - w spolszczeniu trafia się mnóstwo niewyświetlających się polskich liter. Szczególnie w opisach przedmiotów...


*
  WWW
Len
Post : 11 mar 2007 15:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Snick o tych polskich znaczkach mówiłem już na czacie, że nie zdążę wszystkich pododawać. A, że wy mnie tak poganialiście to wolałem wrzucić z niedodanymi znaczkami do niektórych przedmiotów. Mam nadzieję, że dziś to poprawię, chociaż trudno jest zrobić cokolwiek jak ma się brata, który musi pisać pracę na studia zawsze wtedy, kiedy ja siadam na kompa :]

W SOGu wiele rzeczy ma zmienione statystyki, nawet noże. Nie wiem czemu ale granatom zmniejszono pewnie dlatego, że dużo ich wróg na nas rzuca.


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 mar 2007 17:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A czy może ktoś powiedzieć czy spreparowany przeze mnie plik spisuje się już nieco lepiej czy warto jeszcze zwiększyć siłę granatów? Ja się szykuję na realistyczną grę i SOGa wolę sobie "poprawić" (@Len - muzę w menu zmieniłem i dla mnie jest ok :P).


*
  WWW
Kelly
Post : 25 mar 2007 17:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 269
  • Dołączył: 25.03.2007
  • Skąd: Warszawa


Dobrze mi się gra w polskiego Vietnama ale czy wiecie jak podmnienić dźwięki? Bo naprzykład MAS 49 kal.7.5 strzela jak AK-74 z Jaggeda 2 i 2.5 (zamienił bym na realistyczne dźwięki z v1.13)


*
  WWW
lukasamd
Post : 25 mar 2007 18:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


O ile się nie mylę to w v1.13 są dźwięki w innym formacie (.ogg) - konwersja spowodowałaby że zajmowałyby masę miejsca ale jeżeli chcesz to zrobić to:

- programem SLF-Explore rozpakuj plik sounds.slf z katalogu data w Vietnamie
- sprawdź jak nazywają się pliki dźwięków które chcesz sobie podmienić
- przekonwertuj te z v1.13 na wav, nadaj odpowiednie nazwy i wrzuć je do katalogu vietnamdatasounds

vietnam to oczywiście katalog w którym masz zainstalowaną grę.

Zmieniałem tak kiedyś dźwięki 5,56mm i działało ok.


*
  WWW
Kelly
Post : 25 mar 2007 21:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 269
  • Dołączył: 25.03.2007
  • Skąd: Warszawa


Dzięki


*
  WWW
emanuel
Post : 10 cze 2007 09:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


Moje wrażenia są takie, że Bóg wynagrodzi w dzieciach Iron Squadowi, którzy pracują nad spolszczeniami pro publico bono za darmochę!

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 11 cze 2007 15:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja to podsumowałem dostatecznie w recenzji Vietnam SOGa ;) Mimo to tutaj powtórzę - IRON SQUAD wykonał (znowu) kupę dobrej roboty ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron