Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 05 gru 2006 21:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dzień 5 grudnia to dzień zapowiedzi nowego projektu twórców znanego wszystkim spolszczenia do JA2: Urban Chaos. Opóźnienia w grupie amatorskiej to rzecz normalna lecz tym razem obietnica została spełniona i projekt został zapowiedziany. Jak już pewnie wyczytaliście z newsa, drugą z polonizacją grupy Iron Squad będzie JA2: Vietnam SOG '69!

Jeśli jeszcze nie czytaliście to przeczytajcie koniecznie artykuł zatytułowany O spolszczeniu JA2: Vietnam SOG '69 słów kilka. Znajdziecie tam wszystkie, no prawie wszystkie informacje dotyczące spolszczenia. A jeśli nie, zadawajcie pytania śmiało - w końcu od tego jesteśmy :)

Co sądzicie o nowym projekcie? Graliście kiedyś w tą modyfikację? Czy waszym zdaniem jej wybór to dobry pomysł? Czego oczekujecie o spolszczenia? Zapraszamy do dyskusji!

O spolszczeniu JA2: Vietnam SOG '69 słów kilka...
JA2: Vietnam SOG '69 PL - News


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
mtl
Post : 05 gru 2006 21:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Slyszalem o tej modyfikacji, ale nigdy w nia nie gralem. Ale jesli teraz bedzie po polsku na pewno nadrobie zaleglosci ;].

Czego oczekuje od spolszczenia? Przedewszystkim, zeby poziom polonizacji Vietnam Sog '69 stal na takim samym poziomie (albo i wyzszym ;]) co UC pl.

Powodzenia!

// Po przeczytaniu artykulu na IS:

Bardzo dobrze, ze maksymalnie dostosujecie moda do polskiej wersji JA25UB. Troche dziwi mnie zmienianie menu glownego na nowe (z tego co przeczytalem wnioskuje, ze bedzie to zupelnie inne menu, nie takie jak oryginalne w modzie, a nie tylko spolszczone) oraz nowy raport rozpoznania.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Grizzli
Post : 05 gru 2006 21:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


Mi się wydaje że Vietnam powinno się dac szybko spolszczyc :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Gość
Post : 05 gru 2006 21:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


...nie spiepsz tej misji... spieprz
...sekretne działalności... sekretne działania


*
 
Bartek0511
Post : 05 gru 2006 21:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Ale tak ogólnie to dobrze się stało że "Ekipa IS" na czele z "Lenem" (ale to chyba już każdy wie :P ) wzieła się za modyfikacje Vietnama, ufff.... co ja mówie wzieła się za "spolsczenie".
Fajnie będzie pograć w Vietnama po Polsku.


Ostatnio zmieniony 06 gru 2006 14:07 przez Bartek0511, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 05 gru 2006 21:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


moteel pisze:
Troche dziwi mnie zmienianie menu glownego na nowe (z tego co przeczytalem wnioskuje, ze bedzie to zupelnie inne menu, nie takie jak oryginalne w modzie, a nie tylko spolszczone) oraz nowy raport rozpoznania.

No właśnie problem polega na tym, że modyfikacja w standardowej wersji nie ma własnego menu, tzn. jest to z JA2UB a to trochę głupio wygląda. My damy prawdzwie wietnamowe ;)

Raportu rozpoznania też nie było, teraz jest i można nieco połapać się o co w tym wszystkim chodzi. Oczywiście jeszcze w wersji beta bo jak widzicie nasz gość wykrył błędy :)


*
  WWW
mtl
Post : 05 gru 2006 21:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Aaaa... to calkowicie zmienia postac rzeczy ;]

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Bartek0511
Post : 06 gru 2006 15:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


@Len czy będą tylko te nowści

Len pisze:
- Nowe menu główne!
- Nowy sektor startowy (wtedy był stary z JA2UB)
- Zupełnie nowy Raport rozpoznania w laptopie
- Dostosowanie modyfikacji do polskiej wersji językowej JA2UB
- Poprawienie twarzy niektórych postaci i dodanie ruchów twarzy u tych u których brakuje
- Kilkadziesiąt poprawionych sektorów
- Wszystkie dostępne łatki do modyfikacji


czy dodacie jeszcze coś ciekawego?
A możesz powiedzieć jak będzie wyglądał nowy sektor początkowy i jaką macie koncepcje nt. nowego menu.
Bo jak czytam teraz wszystko to nie zbyt ciekawie to wygląda, więcej szczegułów podaj.


*
 
Len
Post : 06 gru 2006 15:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obecnie w planach nie mamy więcej nowości, no ale do premiery jeszcze trochę zostało i na wszystko jest czas, więc możecie wrzucać swoje propozycje.

Nowy sektor początkowy to będzie głównie dżungla, no bo w końcu chyba głupio by było gdyby nasz helikopter rozbijał się w środku miasta? Tak więc nie będzie to sektor, który będziecie długo zwiedzać bo to tylko sektor początkowy, chodzi tylko o to żeby była dżungla bo standardowa wersja modyfikacji nie podmienia starego sektora i mamy... śnieg w Wietnamie co nie brzmi i nie wygląda zbyt ciekawie.

A menu? Cóż mogę powiedzieć o menu, oczywiście nowe tło nawiązujące do tematyki gry, nieco zmieniona czcionka (tu jeszcze nie zapadła dokładna decyzja). Oraz jak w każdym jaggedzie w menu musi być logo gry, będzie zupełnie nowe logo modyfikacji.

Screeny z tymi nowościami zostaną pokazane już wkrótce.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 06 gru 2006 15:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
Nowy sektor początkowy to będzie głównie dżungla, no bo w końcu chyba głupio by było gdyby nasz helikopter rozbijał się w


a o ile dobrze pamiętam to helikopter ma obwódke białą od śniegu, jak sobie z tym poradzisz?


*
 
Len
Post : 06 gru 2006 16:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


W Vietnam SOG '69 są już zielone helikoptery, które wyraźnie zostały przerobione. Znaczy się twórca zmienił im kolor, skoro on sobie z tym poradził to my też :) A jak nie to będzie kombinowanie, w UC już wiele nakombinowaliśmy :D


*
  WWW
Bartek0511
Post : 06 gru 2006 16:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


No fakt są helikoptery zapomniałem.
A jak nie to tylko zmienić kolor biały na jakiś ciemny zielony i zapisać do STI i będzie git. :one:


*
 
lukasamd
Post : 06 gru 2006 17:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Bardzo fajnie że będzie spolszczenie do Vietnama. Krokiem tym zabiliście mi jednak niezłego ćwieka... Len może wiedzieć o co chodzi - mówiłem mu o czymś kiedy raz byłem na gg przez modem... To BARDZO podobne rzeczy.


*
  WWW
snick
Post : 09 gru 2006 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


To, że padło akurat na Vietnama wprawiło mnie w niezły nastrój. Fabuła moda, tematyka, nowe postacie - właśnie dlatego już kiedyś zastanawiałem się nad instalacją. Powstrzymałem się jednak z uwagi na liczne błędy na polskim UB. Cóż... Jeśli przystosujecie SOG '69 do polskiego UB to będę bardzo wdzięczny :D


*
  WWW
Ravender
Post : 17 gru 2006 17:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 25.11.2006


Spolszczeniu ulegną tylko napisy? Prawde powiedziawszy wole wlasnie jak gadają po angielsku.. ale napisy polskie.

A tak z ciekawosci :).. Czy w JA - SOG wygramy wojne w Wietnamie? :D


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna


cron