Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 17 gru 2006 18:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ravender pisze:
Spolszczeniu ulegną tylko napisy? Prawde powiedziawszy wole wlasnie jak gadają po angielsku... ale napisy polskie.

Eee... nie bardzo rozumiem. Tak właśnie będzie, będą gadać po angielsku ale napisy będą polskie :)

Ravender pisze:
A tak z ciekawosci :) .. Czy w JA - SOG wygramy wojne w Wietnamie? :D

Niestety ja sam do końca tego nie wiem bo jeszcze nie przeszedłem tej gry :D Ja muszę grać i jednocześnie testować grę, to znacznie wydłuża czas gry.


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 gru 2006 19:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No chyba oczywiste że napisy polskie a głos angielski. Po co nam drugie JA2,5 UB ;)


*
  WWW
snick
Post : 18 gru 2006 20:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
No chyba oczywiste że napisy polskie a głos angielski. Po co nam drugie JA2,5 UB


Ehm... Skoro spolszczenie Vietnam SOG robione jest pod polską wersję UB, a polska wersja UB jest z polskimi głosami to chyba głosy w Vietnam SOG też będą polskie... :?:


*
  WWW
mtl
Post : 18 gru 2006 21:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Chyba, ze bedzie do sciagniecia spolszczenie, ktore przy okazji zangielszcza glosy xD
Jednak moim zdaniem najlepiej byloby gdyby IS przygotowal dwie wersje spolszczenia - jedna z angielskimi glosami (dla posiadajacych dobre lacza) i druga bez (dla modemowcow np.).

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 19 gru 2006 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Snick dobrze mówi, zupełnie zapomniałem, że w UB gadają po polsku :D Albo może nie zapomniałem tylko myślałem o tekstach nowych postaci, które mówią po angielsku ale teksty będą miały po polsku, bo tekstów starych postaci nawet nie ma co spolszczać.

Wzystko jedno. W SOG PL nowe postacie będą mówiły po angielsku, a stare po polsku - przy tym wszystkie będą miały polskie teksty zakłądając oczywiście, że wgracie modyfikację na polskiego UB.

Moteel: Taką paczkę proponowano nawet w przypadku JA2UC ale nie ma to większego sensu, po pierwsze, takie spolszczenie zajmowałoby ponad 250MB przy czym zanim się ściągnie samemu każdy zrobi to szybciej.


*
  WWW
mtl
Post : 19 gru 2006 15:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Eeeee... to lipnie ;s Głosy polsko-angielskie ;x Co do wagi - mi akurat nie robi roznicy sciagnac 250mb czy 10mb - po prostu wg. mnie lepiej przygotowac dwie wersje. Dla kazdego cos dobrego ;]

btw. nie bardzo rozumiem ten tekst: 'zanim się ściągnie samemu każdy zrobi to szybciej'

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 19 gru 2006 15:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


moteel pisze:
btw. nie bardzo rozumiem ten tekst: 'zanim się ściągnie samemu każdy zrobi to szybciej'

Jeśli masz JA2 to większość głosów postaci możesz samemu przenieść. Większość bo w UB pojawił się choćby Tex, którego nie było w JA2, a i w Vietnamie jest on obecny.


*
  WWW
lukasamd
Post : 19 gru 2006 16:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


@Len a może zrobicie inaczej - zrobcie spolszenie do SOGa pod angielską wersję UB. Spolszczycie grę, unikniecie problemów z błędami SOGa na wersji PL a głosy bedą po angielsku.

Dla mnie to jest proste ale raczej na pewno są jakieś przeszkody, co o tym myślisz Len? Dalibyście radę?


*
  WWW
Len
Post : 19 gru 2006 17:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To czy głosy postaci będą po polsku czy po angielsku zależy tylko i wyłącznie od gracza. A jak wiadomo prawie wszyscy mają polską wersję JA2UB.

Zresztą to, że przystosowujemy grę do polskiej wersji UB wcale nie znaczy, że na angielskiej wersji pojawią się nowe błędy, wręcz przeciwnie.


*
  WWW
Len
Post : 26 gru 2006 19:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zapowiadana niedawno polonizacja modyfikacji JA2: Vietnam SOG '69 wbrew zapowiedziom nie ukazała się w święta choć to z pewnością byłby świetny prezent dla fanów serii JA.
Na decyzję o przesunięciu daty premiery wpłynęła chęć wydania modyfikacji w jak najlepszym wydaniu. Mianowicie, nastąpiła mała zmiana planów. Vietnam SOG '69 to niewątpliwie trudna modyfikacja, która już z początku mogłaby zrazić mniej doświadczonych graczy lub tych, którzy po prostu nie lubią tak trudnych gier. Z myślą o nich postanowiliśmy dodać do spolszczenia dodatek do modyfikacji - SOG Jonas Edition. [czytaj więcej]

Źrodło: Iron Squad

Mam nadzieję, że to dobra decyzja i będziecie z tego zadowoleni, może nie koniecznie ale na pewno będziecie bo znając życie nie jeden zrozumie, że wcale nie potrafi wyjść z każdej sytuacji gdy zagra w zwykłego SOGa :) Proces imnstalacji dodatku JE będzie wygladał tak samo jak w przypadku trybu S-F w UCPL, mam nadzieję, że wiecie o co chodzi.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 27 gru 2006 10:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
Z myślą o nich postanowiliśmy dodać do spolszczenia dodatek do modyfikacji - SOG Jonas Edition.


Słyszałem o tym dodatku ale nie bardzo się orientuje co on dodaje, usuwa, podmienia, naprawia... @Len może nas oświcisz? :D


*
 
Len
Post : 28 gru 2006 16:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dodatek Jonas Edition przeznaczony jest dla tych, którym ciężko w dżungli. A jest ciężko. Dodatek obniża poziom trudności, łatwiej jest znaleźć kasę oraz dodaje nowe postacie do gry: Manueal, Biggins, Hamous, Eve, Vince i John. Jest jeszcze dużo innych zmian ale te są chyba najbardziej interesujące.

Nie wiadomo jeszcze czy wszystkie postacie znajdą się w polskiej wersji SOG PL, z tego co wiemy są problemy z niektórymi postaciami.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 16 sty 2007 19:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Jak idzie spolszczenie, kiedy wydacie full wersję??


*
 
lukasamd
Post : 16 sty 2007 20:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No własnie? Zagrałbym sobie już w tego Vietnama i przeszedł bo ciekawy jest ponoć ale wolę po polsku ;)


*
  WWW
Len
Post : 17 sty 2007 15:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No ostatnio byłem zajęty naprawą forum. Po grudniowej naprawy bazy danych usunęli nam serwer tak szybko, że nie zdązyłem zrobić kopii bazy danych (tej naprawionej). Serwer usunięto bez powiadomienia :/

Zmieniliśmy serwer i założyliśmy je od nowa, oczywiście wszystkie posty nadal są tyle, że listy plików trochę nieaktualne :) Teraz prace znowu ruszą szybko więc niedługo powinno pojawić się nieco o spolszczeniu do Vietnama.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna


cron