Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
qwas
Post : 10 lip 2006 00:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 10.07.2006


Witam wszystkich. Mam prosbe o pomoc. Zaczalem gre na nowym (dla mnie modzie) Vietnam SOG 69 - i niestety utknalem. Nie moge znalezc przejscia na inne sektory - caly czas biegam po kilku sektorach dostepnych na poczatku gry. W ktorym z sektorow jest przejscie do bardziej odleglych miejsc tego moda?


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez qwas, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
lukasamd
Post : 10 lip 2006 08:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie jestem na 100% pewny ale do następnych sektorów przechodziło się właśnie z początkowych na południe. Albo od miejsca katastrofy albo 1-2 sektorów w prawo powinno być już przejście w dół.

Jeżeli sie mylę to niech ktoś mnie poprawi.


*
  WWW
Lecter
Post : 10 lip 2006 08:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006


@qwas
w podstawce UB - także w modach do niej mapa jest tak skonstruaowana że ma mało sektorów do chodzenia, a do tych na południe nie da się dojść.


*
 
Len
Post : 10 lip 2006 11:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ależ da się dojść do wszystkich sektorów, inaczej nikt nie przeszedłby tej gry. Gdzieś powinieneś znaleźć bądź dostać od kogoś przedmiot w którego opisie jest chasło, wchodzisz wtedy do katalogu Data/Campaigns/Maps odnajdujesz plik RAR z nazwą sektora w opisie przedmiotu, włączasz, wpisujesz chasło i rozpakowujesz.

Tak to jest zrobione moim zdaniem trochę głupio bo trzeba wychodzić z gry, ale inaczej się nie dało. Niestety nie wiem gdzie ten przedmiot można znaleźć, nigdy mi się nie udało.


*
  WWW
RPA
Post : 17 sie 2006 09:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 17.08.2006
  • Skąd: Warszawa


Ojej, do dolnych sektorów dolatujesz helikopterem. Gdzieś w centrum jest lądowisko - to działa jak metro w UC. Lądujesz wraz z grupą innych żołnierzy i od razu zczyna się...


*
 
Kijek
Post : 17 sie 2006 09:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 106
  • Dołączył: 07.08.2006
  • Skąd: Siedlce


W Tay Ninh jest sektor z trzema śmigłowcami. Do jednego z nich da się wejść. Polecisz nim na południe.


*
  WWW
gonzo_68
Post : 17 sie 2006 18:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Faktycznie z bazy Tay Ninh "polecisz" śmigłowcem na południowy obszar operacyjny. Tam pozałatwiasz wrogów i questy, a w H-15 Gow Nih - znajdziesz mapę z hasłem "flyboy" (NVA An Loc Map), potrzebnym do rozpakowania pliku G-11 zip. Sektor G-11 to Helicopter to An Loc (przed rozpakowaniem widać sektor ze śmigłowcem, ale jest on niedostępny). Polecisz z G-11 do bazy koło An Loc i pomożesz ją obronić. Bullock - zestrzelony pilot w D-15 - da ci mapę z kodem do otwarcia sektora D-9 ("rbout"). Eskortuj go do Bazy An Loc. Ponderowi w An Loc Base oddaj mapę, a da Ci kaem Browning M1919 A6. Zanim popłyniesz z D-9, udaj się do strefy północno-zachodniej. Jeśli dobrze pamiętam to będą "teleporty" w formie śmigłowca z C8-LZ XRay albo z bazy An Loc. Możesz też powracać do Tay Ninh. Jak wejdziesz do D-9 i zaczniesz podróż po rzece, to już nie będzie odwrotu.
Jest wprawdzie pilot i pokazuje się śmigłowiec, jak w Drassen, ale mnie wywalało przy próbie jego wezwania na polskim UB. Jest sposób na to, brakuje plików dźwiękowych Skyridera (dla characters 97). Program wyświetla numer odzywki, przy której wywala do "windy". Wystarczy wstawić pliki z odpowiednimi numerami. Możesz skopiować dowolny z takich plików i zmienić mu numer na brakujący. Co innego będzie napisane, a co innego powiedziane, ale śmigłowiec poleci. Niestety lata on tylko w strefie północno-wschodniej.
Dalej do końca:
W I-2 spotkasz Nieznanego (Unknown), który powie Ci, że jesteś już blisko celu, czyli siedziby COSVN, jest ona trochę bardziej na południe. Poprosi, abyś przyniósł mu dokumenty, które znajdziesz w tunelach (COSVN officer list). Jak mu ją dasz, to powie, że niestety na tej liście jest też jego nazwisko, a więc zaatakuje cię jego obstawa. Jak załatwisz jego khmerskich zabijaków, to znajdziesz kanister z hasłem "endgamexxx", otwiera ono plik z mapą sektora I3. Wejdziesz tam, zobaczysz helikoptery, żołnierzy i pułkownika Innisa z bazy Tay Ninh. Pogadasz z nim aż powie: "Misja wypełniona żołnierzu, helikoptery czekają, wracamy do domu".
Nie miałem filmiku na zakończenie.
Dorzucam mapkę ze wszystkimi dostępnymi (na powierzchni) sektorami.


Załączniki:
SCREEN002.jpg
SCREEN002.jpg [ 80.58 KiB | Przeglądany 4915 razy ]
*
 
emanuel
Post : 10 maja 2007 14:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


gonzo_68 pisze:
Faktycznie z bazy Tay Ninh "polecisz" śmigłowcem na południowy obszar operacyjny. Tam pozałatwiasz wrogów i questy, a w H-15 Gow Nih - znajdziesz mapę z hasłem "flyboy" (NVA An Loc Map), potrzebnym do rozpakowania pliku G-11 zip.

a ja mam taki zonk. Temu Trangowi dałem paczkę ze szczepionkami i w zamian dał mi jakąś torbę z "Informacje dla An Loc" i w opisie mam napisane tak m.in. że hasło jest KELLER do pliku DOSSIER2 - tylko że ja tego dossier2 nie widzę coś :/

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 10 maja 2007 16:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja też nie mam tego. Jeden z filmów z Texem opisuje hasło: KARATEMAN czy coś takiego dla pliku doc2 o ile dobrze pamiętam - też go nie mam.


*
  WWW
gonzo_68
Post : 10 maja 2007 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Emanuel
O kłopocie z paczką od Tranga już pisałem, ale powtórzę. An Loc Info Pack odwołuje nas do pliku dossier. zip, ale tego pliku nie ma w instalce MOD-a. Zawiera go FAQ do SOG. Można zapytać starych forumowiczów na Bear's Pit Forum, ostatnio z półtora roku temu ktoś tam pisał, że ma ten plik.
Jeśli go nie dostaniesz, to też niewielki problem. Plik zawiera informacje o An Loc, chodzi pewnie głównie o ostrzeżenie, że 2 lub 3 sektory są zaminowane, a żołnierze wroga odpalą ładunki, jak zaczniemy hałasować.
W edytorze obejrzyj sektory An Loc. Tam gdzie są budynki z szeregiem wyłączników, tam będzie BUM!. Noktowizory, noże, maskowanie, wyciszona broń i pokaż jak kosi Cichy Żniwiarz.
Przebij się do przełączników i zdobądź sektory bez strat wśród cywili. Szlachetne to i ambitne, jak na prawdziwych specjalistów przystało.


*
 
Olinka
Post : 22 sty 2010 15:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Unknown nie prosi mnie o nic wrecz mówi ,że nie ma czasu i sie musi zajac swoimi rzeczami, o co kaman?

Poniewaz nie lubie gosci co mnie robia w balona to juz go załatwiłam, kanister znalazłam ;)

Ide do tuneli ;)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
gonzo_68
Post : 22 sty 2010 23:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 114
  • Dołączył: 17.08.2006


Kanister zawiera (ma na sobie wygrawerowane?) hasło, które otwiera sektor finałowy. Jeśli oddasz dokument z tuneli (COSVN officer list, czy jakoś podobnie) Bezimiennemu (Unknown), to oświadczy on, że niestety też figuruje na tej liście, a Ty jesteś niewygodnym świadkiem - konsekwencje wiadome.
Załatw sprawy w tunelach, otwórz sektor I3 hasłem z kanistra (endgamexxx - w wersji Eng), wejdź do sektora, zagadaj z dowódcą ekipy, wróć do domu i zagraj w kolejnego MOD-a.


*
 
Olinka
Post : 25 sty 2010 11:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


:) dzieki gonzo :)

Chyba zagram w Vietnam w wersji JE.
A jak skoncze tego moda to cos napisze o nim :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
lukkic
Post : 02 lip 2012 17:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


Witam serdecznie

Po długiej przerwie (ponad rok) od grania w serię JA jestem na urlopie i postanowiłem troszkę nadrobić zaległości :lol: Wybrałem Vietnam SOG69 z racji tego, że już długo zabierałem się do tej modyfikacji. Po kilkudziesięciu minutach instalowania udało mi się włączyć właściwy Vietnam z polonizacją.

Pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Nurtuje mnie jednak parę pytań, których w miarę rozgrywki będzie zapewne więcej. Wiem, że niektóre kwestie były już poruszane ...

- jak jest z amunicją do M60 ??? W bazie Tay Ninh jest kilka taśm amunicji ale broń nie może zostać załadowana !

-do czego służy torba ryżu, papierosy, zapalniczka i bandana? Ktoś z Was wie ? :>


*
 
Starchris
Post : 02 lip 2012 19:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


lukkic pisze:
- jak jest z amunicją do M60 ??? W bazie Tay Ninh jest kilka taśm amunicji ale broń nie może zostać załadowana !

Tego nie pamiętam.


lukkic pisze:
-do czego służy torba ryżu, papierosy, zapalniczka i bandana? Ktoś z Was wie ?

Ryż i papierosy są albo jako zastrzyk energetyczny albo któryś z alkoholi (nie pamiętam dokładnie). Bandana to ochrona na głowę tylko, że bardzo słaba. Co do zapalniczki to nie pamiętam.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna


cron