Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
snick
Post : 12 lip 2007 12:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Moder Will Gates poinformował o trwających pracach nad przeniesieniem SOG'a na 1,13. Potrzebuje on do tego pomocy, o czym dowiedzieć się możecie z newsa na stronie.

Gotowe są już mapy, największy problem stanowi edycja przedmiotów i przeniesienie questów.

Jak dla mnie - świetna wiadomość. Po pierwsze - pozwoli na dłuższe życie SOG'a. Po drugie - świadczy o tym, że IS umie trafnie dobierać swoje projekty. UC zostało spolszczone i już trwają prace nad jego konwersją. SOG został spolszczony - to samo. ;D


*
  WWW
Len
Post : 12 lip 2007 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Szczerze mówiąc myślałem o zrobieniu czegoś takiego ale nawet dobrze, ze Will Gates mnie wyprzedził. Ja mam przecież dużo projektów.

Vietnam SOG '69 jest trudną modyfikacją ze względu na fakt iż walczymy wśród drzew stąpając po minach wśród latających granatów.


*
  WWW
lukasamd
Post : 12 lip 2007 14:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mam nadzieję że mapy zostaną poprawione - w szczególności te podziemne oraz kilka ostatnich naziemnych które były zupełnie niepotrzebne (sam śnieg).

Sama konwersja może być dobra i to nawet bardzo - walka w dżungli np. bez widzenia na 360 stopni będzie już naprawdę mocna ;)


*
  WWW
Len
Post : 07 paź 2007 13:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mogłaby być dobra ale chyba nie będzie:

Cytuj:
Smutną wiadomość otrzymaliśmy od Willa Gatesa, twórcy modyfikacji JA2: Militia Factions, który obecnie pracował nad konwersją JA2: Vietnam SOG '69 na 1.13. Jak powiedział sam Will - do zrobienia było nie wiele, a przynajmniej w porównaniu do jego poprzedniego projektu. Jednak sprawy osobiste i brak czasu uniemożliwiły mu kontynuowanie projektu.


Nie będziemy dłużej ukrywać - konwersja ta miała ukazać się również w języku polskim... [Czytaj dalej]


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie