Jagged Alliance Center - Forum

Dzisiaj jest 22 lis 2017 16:38

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Olinka
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Na JAC od: 26.08.2008

Dzieki wielkie :)

No to teraz tak:
Mój IMP zameldował mi kiedy weszlismy do sektora K15, że "misi byc jakis klucz do tego wyjscia" cos w ten desen :)

czy kojarzysz o co chodzi?

a w ogóle czy byłbys tak dobry i wrzucił gdzies mapke ze swojej gry?
Chciałabym porównac sobie to co mam z tym co u Ciebie.
Sektor F15 nadal mam nieaktywny czy on sie jako uaktywnia?

Nieaktywny to znaczy nie zaznacza mi sie kwadracik kiedy klikam na niego myszka.
Nic, mam tam las i nawet nie mam tam jak wejsc.

I na południu jest taki sektor J14 niby jest, moge do niego wejsc z poziomu mamy ale wywala mnie kiedy wchodze do srodka.
Whay?

Moja mała "pasja"
Obrazek

*

gonzo_68
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Na JAC od: 17.08.2006

Mapka z gry jest na forum
z-czym-to-sie-je-t40.html#p8104
Dwa oddziały wroga (czerwone pytajniki) stoją w sektorach "wiecznego kontrataku". Po zdobyciu sektorów wracają za parę godzin albo minut. Nie ma sensu polować na nich więcej razy, nowi nic po sobie nie zostawią.
Mój oddział stoi w ostatniej lokacji, po wypełnieniu misji, helikoptery czekają.
Aby było jasne:
Nie grałem w polską wersję SOG-a, część moich (p)odpowiedzi pewnie nie ma zastosowania w SOG PL. Odpowiedzą twórcy i gracze, którzy przeszli polską edycję.
Sektor F-15, tak jak napisałem powyżej.
J14: Impassable, nie do przejścia. W JA2,5UB jest tam sektor pod ziemią, część systemu tuneli. Chodzimy tam dołem, ale nie na powierzchni.
K15 - to chyba "czkawka" z JA2,5UB. Tam na powierzchni otwieramy zamknięte drzwi, które są w podziemnym sektorze. Też miałem coś takiego. Podobnie może być tam, gdzie w podstawie jest placówka straży granicznej. IMP mówi przy dostrzeżeniu wroga - "wiedziałem, że nie załatwiliśmy wszystkich strażników" - czy coś podobnego.

Co do "drogi bez powrotu", to jest nią rozpoczęcie wyprawy łodzią z D9. Wtedy "płyniesz" na południowy-zachód i już nie wracasz na inne obszary. Reszta ma ze sobą połączenia, śmigłowce-teleporty w Tay Ninh, 3 takie punkty na południowym-wschodzie, skąd wracasz do Tay Ninh. W Bazie An Loc są 3 helikoptery, a ten na dole mapy zabierze Cię do Tay Ninh. Na obszarze północno-zachodnim jest podobnie, jak przy opuszczaniu Tay Ninh. Lądujesz w jednym miejscu, a odlatujesz z innego, na mapie widać sektory z samolocikiem, B5 i D1.

Tony, Vincent i ten gość z An Loc (jedynego sektora, gdzie wróg nie detonuje ładunków wybuchowych) - nie pokazali mi się w pierwotnej wersji SOG'69 Eng. Pewnie Len wie więcej w tej sprawie.

Są dodatkowe postacie w Jonas Edition:
Handlarz Raul w I10: Tay Ninh City, stoi obok Tranga (ale nie pracuje 24h na dobę). Dalej chce sprzedać Barretta M82, ale to nie te lata.
Manuel - widać go na mapach od slumsów I9 (gdzie go zwerbowałem) na przedmieściu Tay Ninh, aż po bazę - czyli pewnie wędruje.
Eve Coelho - I11: Tay Ninh Base. Zabójcza ślicznotka o twarzy chyba Nelly Furtado, ekspert od nocnych operacji... wojskowych, werbujemy.
Dr. Vincent Beaumont - I11: Tay Ninh Base - nie leczy jak w JA2, ale jest do wynajęcia. Poduczył się trochę na strzelnicy, jego umiejętności to teraz 55, zawsze lepiej niż poprzednie 35.
Pułkownik Biggins - I:13 FB Elroy. Przybyło mu troszkę siły, przyda się doświadczony saper, rozbroi prawie wszystko.
Hamous - N11: Tinh Village. Inteligencja 89, medycyna czyni cuda! Jako jedyna postać pobiera zapłatę co dzień - 200 baksów zabierane jest nam z konta, jeśli go zatrudnimy.
John Kulba - M15: Binh Tranh, możemy więc mieć i Texa, i Johna.

Ostatnio zmieniony 09 sty 2010 01:59 przez gonzo_68, łącznie zmieniany 1 raz

*

Olinka
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik

gonzo_68 pisze:
Sektor F-15, tak jak napisałem powyżej.

gonzo zycie m iratujesz :)
ale chyba juz slepne albo za duzo czytam, co napisałes odnosnie tego sektora F15?

Moja mała "pasja"
Obrazek

*

gonzo_68
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Na JAC od: 17.08.2006

Napisałem, że moje doświadczenia z angielską wersją SOG'69 nie wystarczą do objaśnienia problemów w wersji polskiej. Tutaj więcej wiedzą twórcy polonizacji i osoby, które rozegrały wersję PL.
W wersji Eng nie spotkałem handlarza w F15. Był to sektor zamknięty. Handlarza Raula (a nie Tony'ego) spotkałem w dodatku Jona's Edition. Raul jest w Tay Ninh City.
Przypuszczam, że Iron Squad, robiąc polonizację, dołożył coś od siebie. Dlatego najlepiej zapytać Lena.
Możliwe też jest, że między "gołym" SOG'69, a dodatkiem Jona's Edition jest jakaś wersja pośrednia, ale to tylko moje domysły.

*

Olinka
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik

gonzo_68 pisze:
Napisałem, że moje doświadczenia z angielską wersją SOG'69 nie wystarczą do objaśnienia problemów w wersji polskiej. Tutaj więcej wiedzą twórcy polonizacji i osoby, które rozegrały wersję PL.
W wersji Eng nie spotkałem handlarza w F15. Był to sektor zamknięty. Handlarza Raula (a nie Tony'ego) spotkałem w dodatku Jona's Edition. Raul jest w Tay Ninh City.
Przypuszczam, że Iron Squad, robiąc polonizację, dołożył coś od siebie. Dlatego najlepiej zapytać Lena.
Możliwe też jest, że między "gołym" SOG'69, a dodatkiem Jona's Edition jest jakaś wersja pośrednia, ale to tylko moje domysły.
Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje.

I tak mocno mi pomogłes.
na razie wybrałam do gry wersje VSOG69 tej drugiej własnie nie a widac powinnam.

ale nie ucieknie

Tak wiec zadaje pytanie twórcom spolszczenia co jest z Tonym.
Jest niby w F15 ale to sektor zamkniety, nieczynny itd.

Miałam instalke wg "przepisu" ze stronki Jac center i jest tak samo.
Sektor zamkniety.

Moze warto cos poprawic?
Licze na pomoc.
Bo inie ma to jak handelek :) bronia :)

Moja mała "pasja"
Obrazek

*

olo
Szeregowy
  • Na JAC od: 26.01.2011

u mnie w sektorze f15 nie ma tonyego. to gdzie może być? w drassen mówią ża jest w san monie a tam też go nie ma

*

hasan_talib
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Na JAC od: 25.08.2010

yy... nie jestem zaznajomiony z Vietnam SOG'69, ale wydaje mi się, że tam nie ma Drassen, a tym bardziej San Mony... Jeśli pytasz o zwykłe Jagged Alliance, to wybrałeś na to zły dzial ;-)

*

Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2

Przejdź do:  

Dzisiaj jest 22 lis 2017 16:38