Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 08 mar 2007 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Miło mi poinformować iż od pewnego czasu trwają prace nad działem Vietnam SOG '69, który zostanie stworzony podobnie jak dział Urban Chaos, który pojaiwł się na stronie już we wrześniu ubiegłego roku. Wtedy też obiecałem, że wezmę się za kolejne, tym działem udowodnię, że nie łamię obietnicy :)

Początkowo dział miał się pojawić w dniu premiery polskiej wersji tejże modyfikacji lecz była to dla mnie sprawa drugorzędna, wiadomo spolszczenie ważniejsze a doszlifowanie go zabierało mi wystarczająco dużo czasu. Jednak po premierze PL wersji ostro biorę się za dokończenie tego co zacząłem tak abyście mieli jakąś pomoc w razie problemów. Mam nadzieję, że się cieszycie :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 08 mar 2007 18:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No pewnie :okulary: Ja będę chyba grał z opóźnieniem ale jednak będę grał więc pomoc może się przydać (w UC się przydawała) :)


*
  WWW
snick
Post : 10 mar 2007 20:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


No tak... Może mod nie jest tak rozbudowany, jak np. UC, ale wsparcie dla graczy się przyda. Szczególnie dla tych mniej zaawansowanych.


*
  WWW
Len
Post : 17 mar 2007 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jedno pytanie - myślicie, że jest sens tworzenia poddziału Przedmioty? Oczywiście zawsze to więcej informacji ale takich artykułów nie czyta zbyt wiele osób, a będzie czytać jeszcze mniej jeśli chodzi o przedmioty z modyfikacji. Ponadto tworzenie takiego artykułu jest pracochłonne, a czas ten mógłbym przeznaczyć na coś ciekawszego.

Jednak decyzja należy do Was. Potrzebne to czy nie?


*
  WWW
lukasamd
Post : 17 mar 2007 18:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


IMO nie ale nie wiem co sądzą o tym inni.


*
  WWW
snick
Post : 18 mar 2007 14:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


A ja myślę, że pewien sens jest... Np. bladego pojęcia nie mam, do czego służą przedmioty takie jak zapalniczka, papierosy (przypuszczam, że do niczego...), ręcznik SOG itd.

Proponuję zrobić dział przedmioty, ale ograniczyć go tylko do tych przedmiotów, które są potrzebnei przydatne, a nie pojawiły się we wcześniejszych grach.


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 mar 2007 14:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W sumie to co mówisz ma sens - nie wiem po co opisywać broni skoro i tak niewiele to daje bo opisy mamy w grze a wiemy do czego służy snajperka ale możliwe że w grze są nowe połączenia przedmiotów te nie zawsze są oczywiste :)


*
  WWW
Len
Post : 23 mar 2007 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dział Vietnam SOG '69 na stronie już jest!
23 marca 2007r.


Długo oczekiwany dział Vietnam SOG '69 w pełnej wersji pojawił się dziś na stronie. Całość jest autorstwa Lena - czyli mnie. Podziękowania idą do Gonza_68, który służył pomocą, gdy ja czegoś nie wiedziałem. Dział ten na pewno teraz się przyda polskim fanom serii Jagged Alliance, gdyż prawie 2 tygodnie temu odbyła się premiera polskiej wersji tejże modyfikacji. Dział ten to kolejny projekt, który zacząłem realizować jeszcze za czasów gdy byłem w redakcji strony Liberate Arulco, na kolejne musicie poczekać ;)

Ten temat posłuży do wszelkich rozmów na temat działu na stronie. Możecie tutaj pisać o wszelkich błędach, propozycjach co zmienić, co dodać itp. itd. A także zgłosić chęć pomocy przy rozbudowie działu bo jak widzicie zabrakło opisów przedmiotów, wynika to z tego, że nie przeszedłem jeszcze gry, musiałem z niej zrezygnować na rzecz Renegade Republic więc sam nie wiem do czego służy wiele przedmiotów.
Jednak jesli wy zdobędziecie trochę info o chociażby jednym przedmiocie piszcie tutaj śmiało o wszystkim ;)

Vietnam SOG '69 - Dział na stronie


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
lukasamd
Post : 23 mar 2007 19:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len pisze:
Całość jest autorstwa Lena - czyli mnie.


Tu bym się kłócił :D :D :D


*
  WWW
Len
Post : 23 mar 2007 20:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No dobra niech Ci będzie - opis polskiej wersji modyfikacji zrobił Lukas :D


*
  WWW
Kelly
Post : 02 kwie 2007 13:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 269
  • Dołączył: 25.03.2007
  • Skąd: Warszawa


Ja mogę strzelić parę opisów broni i pancerzy...

Czekam na odpowiedź...


Ostatnio zmieniony 10 maja 2007 15:05 przez Kelly, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 02 kwie 2007 13:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


O i w końcu jeden porządny :) Skontaktuj się ze mną przez PW, dobrze by było gdybyś wysłał jakąś próbkę opisu to od razu będę wiedział jak z tym będzie ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron