Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
nemrod
Post : 10 lut 2009 12:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Jaahquubel pisze:
a z tego, że takie wątki najłatwiej ciągnąć. Napisanie czegoś konstruktywnego jest bardziej wymagające, niż przegooglanie internetu w poszukiwaniu odpowiedzi.


Nie da się ukryć. Tylko ze ponad 50 stron w kilka miesiecy w temacie zupelnie rozbieznym z tematyką forum swiatczy o jego dewaluacji. Rownie dobrze identyczny temat mozna ciagnac na forum dot. szydełkowania. Dodam oczywiście ze nie jest to jedynie wina uzytkownikow.

Jaahquubel pisze:
może jakaś ankieta na temat tego, czego użytkownicy forum oczekują od forum


Moze najpierw czego oczekuja od serwisu, bo forum jest przeciez dodatkiem.

Jaahquubel pisze:
jakie są ich związki z serią JA: grają, grali, będą grać,


Te tematy sa juz tak wyczerpane i przesycone blizniaczymi wypowiedziami, ze imo nie ma potrzeby. O tym gadaja nowi uzytkownicy jak wchodza na forum.

Cytuj:
A nuż wyjdzie, że większość chce konkretów, ale nie ma komu zacząć?


Co rozumiesz pod pojeciem konkretów?


*
 
Jaahquubel
Post : 10 lut 2009 13:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Pod pojęciem konkretów rozumiem niepodjęte dotąd tematy silnie związane z serią JA.


*
  WWW
Len
Post : 10 lut 2009 14:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja jeszcze wrócę do jednej z wcześniejszych wypowiedzi:
Cytuj:
Jak wyjdzie JA3 to bedzie wielkie ożywienie... A teraz jest co jest...
Jak wyjdzie oczywiście.

Co jest dla mnie śmieszne bo również informacje o JA3 nikogo nie interesują. W porywach pojawi się kilka wypowiedzi (na forum oraz w komentarzach na stronie, licząc je na palcach jednej ręki) z czego połowa typu "link nie działa", "błąd w drugim zdaniu". Dla mnie nie jest to jakieś zmęczenie tematem JA2, które ma już 10 lat. Tematy o JA2/JA2UB i JA2WF nigdy nie były najpopularniejsze, zawsze rządzili tam nowi uzupełniając tematy takie jak "Ile jaggedów ukończyłeś". Na Liberate Arulco z taką sytuacją mamy do czynienia już od dawna. Wcześniej w planach było stworzenie wielu wywiadów, ale niestety nie ma komu ich robić a przygotowanie takiego wywiadu kosztuje bardzo dużo pracy.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4


cron