Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 27 gru 2008 12:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No, kilka dni to potrwało ale jest, zapis piątego spotkania na naszym czacie. Co było, mówić nie będę bo to ogólnikowo wymieniłem na forum po zakończeniu spotkania. Czytajcie i przypominajcie sobie, a kto nie był, niech czyta tym bardziej ;)


Załączniki:
Komentarz: Zapis rozmów z V Chatu JACenter.pl
v_chat_zapis_rozmow.zip [37.95 KiB]
Pobrany 203 razy


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz
*
  WWW
lukasamd
Post : 27 gru 2008 13:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Uff... jakiś cudem to przeczytałem. W sumie każdy kolejny czat to coraz więcej offtopa ;)
Trzeba to zmienić, na następnym będę pilnował porządku :D


*
  WWW
Wigen
Post : 05 lut 2009 00:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Właściwie można by z zorganizować jakiś chat. Nie mówię że w lutym.


*
 
lukasamd
Post : 05 lut 2009 05:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Patrząc na to co się dzieje na forum (ruch jedynie w tematach typu "quiz", ogólnym brak zainteresowania nowościami), sądzę że chat byłby tylko i wyłączenie jednym wielkim oftopem....


*
  WWW
Len
Post : 07 lut 2009 15:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Już ostatni czat był jednym wielkim offtopem. Odpowiadanie na pytania związane z Jagged Alliance przychodziło z wielkim trudem, co mnie nie dziwi patrząc na forum. Aż ciśnie się pytanie do użytkowników "czy was interesuje cokolwiek poza offtopem?".


*
  WWW
lukasamd
Post : 07 lut 2009 16:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja bym zapytał raczej: czy interesuje was cokolwiek poza screenami z filmów i gier?


*
  WWW
zadra666
Post : 07 lut 2009 17:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Jak wyjdzie JA3 to bedzie wielkie ożywienie... A teraz jest co jest...
Jak wyjdzie oczywiście.

_________________
...


*
 
Wigen
Post : 07 lut 2009 18:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


zadra666 pisze:
Jak wyjdzie oczywiście.


Spokojnie jeszcze tylko rok i się doczekamy :D . Szybko zleci :D i wtedy będzie o czym pisać.


*
 
Len
Post : 07 lut 2009 19:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Do premiery JA3 to cała redakcja zdąży się zniechęcić. Cały czas kombinujemy jakby tu przywrócić zainteresowanie, ale zawsze kończy się tak samo.


*
  WWW
Olinka
Post : 07 lut 2009 19:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Ja bym zapytał raczej: czy interesuje was cokolwiek poza screenami z filmów i gier?
Witam szanownych Panów :)


No przepraszam, ze mnie nie było ale...
Własnie zafasowałam prace i mnie ona pochłoneła.
Juz po mału sie w niej odnajduje wiec bede miała wiecej czasu dla JA w kazdym wydaniu :0


Czy mnie interesuje cos poza screnami z filmów?
No peeeewnie.

Nie no quiz filmowy jest fajny przynajmniej mozna zobaczyc ilu filmów sie jeszcze nie obejrząło :)

W wolnych chwilach pogrywam w RR (Len pamietam o Tobie) :)


Chat tez jest fajny nawet jesi offtopicow no bo przeciez fajnie jest tak pogadac, pozartowac nie tylko na tematy z JA zwiazane, nie?:)


Forum jest bardzo fajne, naprawde.
Jedno z lepszych tego typu :)
Sam fakt, że tu zagladam :):):):):):)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Len
Post : 08 lut 2009 20:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Olinka, ty akurat jesteś tutaj wyjątkiem, jedną z niewielu osób, które nie zapomniały, że to forum jest o Jagged Alliance :) Ja już nawet nie czytam postów z działu Offtop i jak mam pilnować kolejny, kilkugodzinny czat o wszystkim i o niczym to niedobrze mi się robi.


*
  WWW
Olinka
Post : 08 lut 2009 21:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Len pisze:
Olinka, ty akurat jesteś tutaj wyjątkiem, jedną z niewielu osób, które nie zapomniały, że to forum jest o Jagged Alliance :) Ja już nawet nie czytam postów z działu Offtop i jak mam pilnować kolejny, kilkugodzinny czat o wszystkim i o niczym to niedobrze mi się robi.
Wiesz Lenku jak sie tu zagląda to trudno zapomniec, że to miejsce usiwecone Jaggedami ;):):)


No i fajnie :) niech tak bedzie ;)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
nemrod
Post : 09 lut 2009 13:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Wigen pisze:
Spokojnie jeszcze tylko rok i się doczekamy


Oby.

Len pisze:
Aż ciśnie się pytanie do użytkowników "czy was interesuje cokolwiek poza offtopem?".


Tak szczerze to nie ;) .
Swoją drogą to ciężko ciągle grać i dyskutować w grę, której rozwój stanął dawno temu, bo ileż można grać jedynie w modyfikacje i to z grafika z 1999 roku (10 lat! Właśnie sobie to uświadomiłem). Gdy rozwój technologii graficznych i wzrost mocy obliczeniowej komputerów przyspiesza jak nigdy dotąd (to, ze pędzi, to wiadomo od lat, ale ostatnimi czasy wręcz za...) trudno wielu osobom grać w JA i żywo o tym dyskutować gdy mają Mass Effect, Prince Of Persia, Dead Space czy inne świetne i nowe tytuly.

Mimo wszystko niecierpliwie czekam na nowe JA, w które grać będę na pewno i rzecz jasna wypowiem się o tymże (kurna, ile można jeszcze się powtarzać...)


*
 
Len
Post : 09 lut 2009 14:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A myślisz, że ja gram? :P Gram pewnie rzadziej niż niejeden fan. Bo nie w tym rzecz żeby grać tylko dlatego, że jestem fanem. Ale to, że aktualnie gram w jakąś nowość nie oznacza, że nie obchodzą mnie jaggedy, szczególnie nowe modyfikacje (tak, żebym miał w co grać za kilka miesięcy).

Ja wiem jak większość robi. Najpierw strasznie podniecają się tym wszystkim, mnóstwo grają a potem nawet na logo JA2 patrzeć nie mogą. Jak to się mówi, co za dużo to niezdrowo. Dlatego ja zazwyczaj robię roczne przerwy pomiędzy każdą częścią, którą przechodzę.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 09 lut 2009 14:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1155
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


lukasamd pisze:
Ja bym zapytał raczej: czy interesuje was cokolwiek poza screenami z filmów i gier?


Pewnie z 90% moich dotychczasowych postów dotyczyło właśnie quizów. Ale nie wynika to z tego, że nic więcej mnie nie interesuje, a z tego, że takie wątki najłatwiej ciągnąć. Napisanie czegoś konstruktywnego jest bardziej wymagające, niż przegooglanie internetu w poszukiwaniu odpowiedzi.
Mam ochotę podnieść parę spraw, ale na to potrzeba czasu.

A tak szerzej: może jakaś ankieta na temat tego, czego użytkownicy forum oczekują od forum, oraz jakie są ich związki z serią JA: grają, grali, będą grać, nie interesują ich gry, ale samo forum jest ciekawe, nie interesują ich gry, ale militaria, etc.
A nuż wyjdzie, że większość chce konkretów, ale nie ma komu zacząć?


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron