Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna
Autor Wiadomość
M'cin
Post : 27 paź 2010 18:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Tak... a więc...
http://www.gog.com/en/search/sort/searc ... 20alliance to link z niezbędnika, a pod nim czterystaczwórka.
Jak w niezbędniku kliknę na temat, w którym były odpowiedzi, to wyświetla mi ostatni post - wolałbym wszystkie nieprzeczytane, korzystam w zasadzie tylko z tej metody przeglądania forum
Usebar generator... G3A3 jest zilustrowane rewolwerem a AI AWM pistoletem. A flamethrower raczej chyba do innych pasuje. Rocket Rifle też.
Do tego możnaby podeliberować, czy niektóre z broni nie należałoby przenieść z np. karabinów szturmowych do karabinków, i czy same nazwy kategorii są jak trzeba... Ja bym zamiast karabinów szturmowych dał automatyczne, a zamiast karabinków karabinki i subkarabinki, no i RKM'y a LKM'y. Definicji nie znam na pamięć i pewnie zaraz Stringshadow mi to udowodni dobitnie mieszając mnie z błotem, ale tak mi się po prostu wydaje :P


*
 
lukasamd
Post : 27 paź 2010 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


M'cin pisze:
http://www.gog.com/en/search/sort/search/jagged%20alliance to link z niezbędnika, a pod nim czterystaczwórka.


Efekt przebudowy GOGa. Poprawione.

M'cin pisze:
Jak w niezbędniku kliknę na temat, w którym były odpowiedzi, to wyświetla mi ostatni post - wolałbym wszystkie nieprzeczytane, korzystam w zasadzie tylko z tej metody przeglądania forum


Dobra myśl. Dla zalogowanych będzie od teraz kierowało do nieprzeczytanych, tak samo panel na stronie głównej serwisu. Dla niezalogowanych zostaje po staremu, do ostatniego posta.

M'cin pisze:
Usebar generator... G3A3 jest zilustrowane rewolwerem a AI AWM pistoletem. A flamethrower raczej chyba do innych pasuje. Rocket Rifle też.
Do tego możnaby podeliberować, czy niektóre z broni nie należałoby przenieść z np. karabinów szturmowych do karabinków, i czy same nazwy kategorii są jak trzeba... Ja bym zamiast karabinów szturmowych dał automatyczne, a zamiast karabinków karabinki i subkarabinki, no i RKM'y a LKM'y. Definicji nie znam na pamięć i pewnie zaraz Stringshadow mi to udowodni dobitnie mieszając mnie z błotem, ale tak mi się po prostu wydaje :P


Ja się tam kategorii nie chcę ruszać, bo już jak na stronie były artykuły o broni z JA to było więcej dyskusji o nich niż samych artykułów :D Ostatecznie został taki podział, jaki jest w Jaggedach... no i jest spokój.
Kwestia grafik: jeżeli ktoś mógłby wyciągnąć z JA2 1.13 i podrzucić, to byłbym wdzięczny.


*
  WWW
M'cin
Post : 27 paź 2010 19:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


debata debatą, ale forumowym specem od broni jest Stringuś i by wydal werdykt :P


*
 
hasan_talib
Post : 10 sty 2011 19:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Wybacz, że w tym temacie, ale skoro już poruszasz sprawę porządków w downloadzie - Jazz swego czasu rzucił patch do Legion 2, który naprawiał nadmiar pieniędzy. Dodałeś go do downloadu, ale potem okazało się, że patch ten sprawia też, że nie ma żadnych wrogów. Jazz rzucił więc po raz drugi tę łatkę, zaktualizowaną, która już działała tak jak powinna. Mógłbyś to wrzucić do downloadu, bo tam jest tylko ta stara, która usuwa przeciwników, o ile się nie mylę :-) od razu daję link: http://www.legion.zone.zg.pl/lib/exe/fe ... tch_23.exe


*
 
lukasamd
Post : 10 sty 2011 19:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Przeniosłem do odpowiedniego działu.
Ok, zaraz zaktualizuję.


*
  WWW
hasan_talib
Post : 20 sty 2011 09:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010




*
 
lukasamd
Post : 20 sty 2011 16:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Może w wolnym czasie wrzucę, nie szybciej jak sobota-niedziela.


*
  WWW
lukasamd
Post : 23 sty 2011 19:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Download przemeblowany, dodałem to UC, a nawet nieco więcej :)


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 19 mar 2011 14:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Cytuj:
Redakcja JACenter
Grupa redakcyjna serwisu Jagged Alliance Center
To jest grupa otwarta. Możesz zgłosić chęć uczestnictwa w niej.

Hmmm... Grupa otwarta? Pomyłka, przegapiłem ogłoszenie, czy zawsze tak było? Bo coś mi się zdaje, że nie była otwarta.


*
  WWW
lukasamd
Post : 19 mar 2011 16:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Sam nie wiem... Teraz jest otwarta, każdy może się zgłosić, ale jeżeli zrobi to dopiero co zarejestrowany jednopostowiec to nasza odpowiedź chyba jest oczywista :)


*
  WWW
Olinka
Post : 21 mar 2011 11:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Sam nie wiem... Teraz jest otwarta, każdy może się zgłosić, ale jeżeli zrobi to dopiero co zarejestrowany jednopostowiec to nasza odpowiedź chyba jest oczywista :)

Od razu napiszę, nie mam aspiracji.

Ale mam taką myśl.
Dotąd Redakcją --> kolor zielony kojarzyły mi się z "władzą" ustawodawczą oraz wykonawczą

Moim zdaniem lepiej by było (jaśniej chyba) gdyby Administrator oraz Moderatorzy stanowili oddzielna grupę (zamkniętą, otwartą to juz bez znaczenia). Bardziej chodzi mi oto by jasne było kto jest Administratorem, Moderatorem a kto Redaktorem.
Nie każdy Redaktor musi być moderatorem czy Adminem i odwrotnie.

Jakoś do tej pory byłam przekonana, że taką funkcje dla współpracujących stanowi Grupa "Współpracownicy" czyli ani redaktorzy ani Modowie. Po prostu ludzie, którzy coś robią dla serwisu czy to technicznie czy merytorycznie.

Zgadzam się, że Redakcja powinna być grupą otwartą.


Krótko mówiąc: Redakcja niech będzie Redakcja a Ekipa Forum niech będzie jego Zarządcą czy jak to zechcecie rozumieć a współpracownicy niech będą współpracownikami, bo przecież tez nie muszą być ani w Ekipie ani w Redakcji.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Jaahquubel
Post : 09 kwie 2011 16:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony




*
  WWW
lukasamd
Post : 09 kwie 2011 18:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Czy ja wiem, miniatura generowana na podstawie skórki strony wygląda nieźle, nie widzę potrzeby aby grzebać.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 09 kwie 2011 19:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


U mnie nie bardzo.

Ale chodzi mi tu też o promocję strony.


Załączniki:
af6edfb0-62d5-11e0-bb74-a7df086f309e.png
af6edfb0-62d5-11e0-bb74-a7df086f309e.png [ 31.4 KiB | Przeglądany 3068 razy ]


Ostatnio zmieniony 09 kwie 2011 19:23 przez Jaahquubel, łącznie zmieniany 1 raz
*
  WWW
lukasamd
Post : 09 kwie 2011 21:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wygląda tak, bo Speed Dial z tego co zauważyłem limituje czas połączenia. Tymczasem u nas 1 plik zawiera prawie wszystkie grafiki ważne, no i w efekcie jest jak jest.
Nie za bardzo mam pomysł, co by można tam dać - zasugerujesz coś? :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna