Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 24 gru 2006 01:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Dosłownie przed chwilą na stronie Jagged Alliance Center pojawił się pachnący nowością opis modyfikacji JA2: Vietnam SOG '69, która ostatnio nieco ożyła, a to za sprawą grupy Iron Squad, która ogłosiła iż właśnie tą modyfikację obecnie polonizuje.

Ale nie o polonizacji SOG mowa. Z opisu dowiecie się wszystkich najważniejszych informacji o modyfikacji, nie jest to żaden poradnik - to po prostu informator dla zainteresowanych, który ma za zadanie przemówić do tych, którzy jeszcze nie grali, że naprawdę warto.

Możecie spodziewać się już opisów kolejnych modyfikacji. Wszystkie informacje w tym temacie, oczywiście. Póki co zapraszam do dyskusji o opisie Vietnam SOG '69.


A oto spis znajdujących się aktualnie na stronie opisów modyfikacji:
- Back To Business
- Deidranna Lives
- Militia Factions Mod
- Renegade Republic
- Shady Job
- Urban Chaos
- Vengeance
- Vietnam SOG '69


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 2 razy

*
  WWW
Bartek0511
Post : 26 gru 2006 18:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Jak Ty Len weźmiesz się za jakiś opis to mamy gwarance na szybką, czystą, solidną robote.
Opis dopracowany w najmniejszych szczegółach, mapa, fabuła, opis, wszystko jest. Wielki + dla Ciebie


*
 
Len
Post : 23 mar 2007 18:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Minęło trochę więcej czasu niż zakładano ale w końcu mamy. Dziś razem z działem Vietnam SOG '69 i opisem grupy Iron Squad na stronie pojawiły się aż 4 opisy następujących modyfikacji:
- Back To Business
- Deidranna Lives
- Shady Job
- Vengeance

Wszystkie mojego autorstwa :) Miałem początkowo zrobić tylko dwa ale tak się rozpędziłem... :one: Mam nadzieję, że się podobają, zyczę miłego czytania ;)


*
  WWW
Gamer
Post : 23 mar 2007 19:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem


Czy rzeczywiście w downloadzie na tej stronie jest Vegenance po angielsku, tak jak napisałeś w opisie tego moda, Len? :) (dwie wer. językowe)?


*
 
Len
Post : 23 mar 2007 19:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nie napisałem nigdzie, że w downloadzie jest angielska wersja tej modyfikacji, jest wyłącznie niemiecka. Ale za to jest dostępne zangielszczenie do modyfikacji, które tłumaczy większość gry, możesz je pobrać tutaj ;)

Dzięki za przypomnienie, napiszę coś o nim w opisie :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie