Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 11 lut 2008 10:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mam nadzieję, iż wiadomość ta was ucieszy - w wyniku naszych rozmów z firmą TopWare Interactive, od dzisiaj jagged-alliance.pl jest w pełni oficjalnym polskim centrum Jagged Alliance!

Z tego miejsca chciałbym podziękować całej redakcji za trud jaki włożyła w ciągu istnienia całego serwisu. Dziękuję Lenowi za pomoc i porady w bardzo wielu sprawach oraz prowadzenie akcji reklamowej na niesamowitą skalę. Dziękuję moteelowi za świetne grafiki do artykułów oraz cały layout JAC. Dziękuję Bartkowi0511 za dostarczanie informacji o nowościach ze światowej sceny Jagged Alliance. Dziękuje także osobom nieobecnym już w redakcji: Snickowi za poprawianie naszych błędów ortograficznych i nie tylko ;) Popusiowi za niepowtarzalny humor i świetne artykuły, Rafadanowi zaś za pomoc w tworzeniu części artykułów i mapy Arulco i Vai'owi za pomaganie w niektórych pracach na stronie.

Jeszcze raz, tym razem już wszystkim jednocześnie: dziękuję :)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez lukasamd, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
momo78
Post : 11 lut 2008 13:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


lukasamd pisze:
Mam nadzieję, iż wiadomość ta was ucieszy - w wyniku naszych rozmów z firmą TopWare Interactive, od dzisiaj JACenter jest w pełni oficjalnym polskim centrum Jagged Alliance!

ŚWIETNA WIADOMOŚĆ
Teraz w końcu mam nadzieje będą się z nami liczyć :P

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Wigen
Post : 11 lut 2008 13:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


To mam rozumieć że firma Topware działa teraz pod Waszym patronatem? Tak czy owak gratuluję. Oficjalna strona Jagged Alliance to bardzo wielkie wyróżnienie. Jeszcze raz najszczersze wyrazy uznania. Będziemy prowadzić JA Center tak aby była widziana na oczach innych portali. No i na dobrą sprawę nikt nie jest w stanie Wam już zagrozić, bo jesteście już oficjalnym serwisem internetowym. Teraz wyobraźcie sobie ile użytkowników będzie tu przychodzić, a ich liczba zwiększy się trzykrotnie.


*
 
Len
Post : 11 lut 2008 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rozmowy trochę trwały ale udało się. To kolejny krok ku dynamicznemu rozwojowi Jagged Alliance Center. Pozwoliło na to doświadczenie redakcji wyniesione z innych stron. Nie będzie przesadą jeśli teraz powiem, że JACenter jest najszybciej rozwijającą się polską stroną poświęconą Jagged Alliance w historii!

Nasze statystyki to jedne wielkie schody, co miesiąc bijemy rekord popularności. I mam nadzieję, że dzięki użytkownikom dla których to robimy i bez których JACenter nie mogłoby istnieć ta tendencja utrzyma się na najbliższe lata.

A korzystając z okazji zdradzę, że oprócz wywiadu z Haydentem w przygotowaniu są również inne artykuły. Jeden z nich to prawdziwy exclisuve ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 11 lut 2008 14:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Excliusive mówisz. A czego będzie dotyczył?


*
 
Len
Post : 11 lut 2008 14:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zobaczysz ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 11 lut 2008 14:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Zobaczysz ;)


Już nie mogę sie doczekać aby przeczytać.

Ja bym jeszcze zmienił nagłówek strony żeby wszystko było proste i jasne: "Jagged Alliance Centre. Oficjalny serwis Jagged Alliance".


*
 
Popuś
Post : 11 lut 2008 17:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Mi magiczna kula już dawno powiedziała, że JAC zasłuży na miano strony oficjalnej ;) W każdym bądź razię gratuluję redaktorom - w końcu to nie byle jakie osiągnięcie ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 12 lut 2008 01:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Przeglądając ostatnio ranking stron internetowych na stronie stat24.pl i wpisując nazwę JACenter zauważyłem że strona jest na 113 miejscu w rankingu choć zaliczyła spadek o 10 miejsc. Byliście blisko do pierwszej setki w rankingu. Teraz trzeba zrobic wszystko aby strona była na 1000% procent nie w pierwszej setce, ale w pierwszej 10. Oczywiście w rankingu stron internetowych o grach. 113 miejsce w rankingu pod nazwą Rozrywka/Gry, Zabawy.


*
 
lukasamd
Post : 12 lut 2008 10:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Mogła zaliczyć spadek bo forum zmieniło adres - teraz jest subdomena forum.jagged-alliance.pl


*
  WWW
nemrod
Post : 21 lut 2008 16:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


No coz. Gratulacje oczywiscie.

Tak wogole:

"Najpierw Polska i Europa, potem caly Swiat!"

_________________
.


*
 
Wigen
Post : 21 lut 2008 16:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


"Atakują klony będą nas miliony" :) :D


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie