Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
konrado9
Post : 12 maja 2010 19:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 52
  • Dołączył: 11.05.2010


http://k800i.pl co się loguje to pisze np teraz ze mam 500 postów nie przeczytaniach , i mam jednym kliknięciem i pokazuje mi listę które nie są przeczytane , mam nadzieje ze o to wam chodziło ?


*
 
lukasamd
Post : 13 maja 2010 09:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Tamto forum jest oparte na phpBB by Przemo. Skrypcie znacznie starszym i bardzo niewydajnym w porównaniu do phpBB3.
Miałem okazję i na nim pracować (JACenter też kiedyś na tym było) i optymalizować (na innym forum). Stawianie teraz forum na tym, to cofanie się do tyłu ;)

U nas też jest coś takiego - na stronie głównej pokazuje się link Zobacz nieprzeczytane posty jeżeli takowe istnieją. Co prawda już bez licznika ile ich jest, ale to i tak chyba nie jest źle, nieprawdaż? :) Zresztą... może uda mi się ten licznik dodać, muszę kilka rzeczy sprawdzić.
A Jaahquubel'owi chodziło o pokazywanie nieprzeczytanych komentarzy a nie postów np. z newsów i artykułów na stronie. Posty a komentarze to spora różnica.

--- Dodano: 13 maja 2010 10:43 ---

Wrzuciłem licznik, jednak na razie jest on tylko testowo, ponieważ przez niego forum ma znacznie więcej roboty na głowie i muszę sprawdzić, jak wpływa to na obciążenie.


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 13 maja 2010 10:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


lukasamd pisze:
cofanie się do tyłu

To spróbuj cofnąć do przodu. :>
lukasamd pisze:
A Jaahquubel'owi chodziło o pokazywanie nieprzeczytanych komentarzy a nie postów np. z newsów i artykułów na stronie. Posty a komentarze to spora różnica.

Tak, a to dlatego, że może zwiększyłby się ruch w komentarzach.
lukasamd pisze:
Wrzuciłem licznik, jednak na razie jest on tylko testowo

Bardzo narzekałem jak licznik zniknął, ale teraz się już przyzwyczaiłem. Jak dla mnie, możesz się i silnika nie trudzić.


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 maja 2010 11:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006




*
  WWW
Jaahquubel
Post : 13 maja 2010 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Wystarczy dla mnie, jak na stronie głównej lub stronie z listą nieprzeczytanych postów dasz ten link.


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 maja 2010 14:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Można ten link dać w topie zamiast np. linku do galerii albo downloadu... wiele osób korzysta z tych linków?
Dodawałem je kiedyś właśnie aby dać łatwy dostęp do serwisu, ale i tak wszyscy wolą przechodzić przez logo :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3


cron