Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 14 maja 2007 15:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale galeria na JACenter bardzo się rozrosła w ciągu ostatniego czasu ;)

Na stronie uruchomiłem ankietę w której możecie w łatwy sposób ją ocenić zaś tutaj zapraszam do wypowiadania się w sposób nieco bardziej obszerny - z pewnością każda opinia pozwala nam na lepsze działanie ;)

Galeria zdjęć - News


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez lukasamd, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 16 maja 2007 16:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Rozrosła się i to na tyle, że nie ma takiej drugiej ;) A warto podkreślić, że wciąż na niej trochę brakuje np. screenów z JA1 chociaż wątpię czy ktokolwiek będzie je oglądał skoro mało kto o starych jaggedach pamięta :]

A dzięki komu jest taka duża i fajna? Wiadooomo :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 16 maja 2007 16:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


O przepraszam jak w galerii jest nieco ponad 300 zdjęć to ja wrzuciłem nieco ponad 100, Bartek też nieco wrzucił więc nie pisz jakbyś sam to zrobił :P Inna sprawa zobacz jak kiedyś wyglądał dział JA3D - ponad 100 screenów które najpierw moteel wrzucił a po zakupie domeny ponownie już ja :P


*
  WWW
Len
Post : 16 maja 2007 17:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No tak, ale mi chodzi raczej o jego formę a nie ilość screenów :P Wczesniej był tam taki bałagan, że trudno było się połapać. Screeny wrzucone jak do wora i pełno zupełnie niepotrzebnych, nieciekawych i z niepotrzebnie dużym rozmiarem :]

Teraz tam panuje jakiś porządek :) Oczywiście nie myśl, że sobie wszystko przypisuje :D Bo gdyby nie tyle screenów wrzuconych przez inne osoby to nie byłoby o czym teraz pisać ;)

A inne osoby zapraszam do oceny galerii i propozycji nowych działów i screenów jeśli tam czegoś wam brakuje.

Dodano 1 czerwca 2007r.:

Nasza galeria została wzbogacona o screenshoty z Jagged Alliance i Jagged Alliance: Deadly Games. Zapraszam serdecznie ;)

Obrazek Obrazek


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Len
Post : 28 wrz 2008 21:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Obrazek

Od pewnego czasu na stronie w dziale Galeria, która jest największą galerią zdjęć z gier serii jagged Alliance, dostępny poddział Tapety. Znajdziecie tam wszystkie tapety ze wszystkich oficjalnych części serii w najwyższych rozdzielczościach w jakich tylko udało nam się znaleźć. Zatem, możecie już ustawiać na pulpicie ;)

A co sądzicie o umieszczeniu tapet z modyfikacji? Co prawda nie będzie ich zbyt wiele, chyba tylko z Urban Chaos, ale zawsze to coś.


*
  WWW
Cell
Post : 29 wrz 2008 12:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Len pisze:
A co sądzicie o umieszczeniu tapet z modyfikacji? Co prawda nie będzie ich zbyt wiele, chyba tylko z Urban Chaos, ale zawsze to coś.


Krótko. Jestem za :)


*
 
Olinka
Post : 30 wrz 2008 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Ja też.
jestem pod wrazeniem opracowania graficznego modyfikacji.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Len
Post : 05 kwie 2009 19:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nowa tapetka w downloadzie. Wprost z instalatora JA2 Gold, którego nie wydano w naszym kraju. przyznacie, że wygląda całkiem fajnie, choć jakość nie jest idealna. Ale taką już umieścili panowie ze Strategy First :]

Obrazek


*
  WWW
Olinka
Post : 06 kwie 2009 09:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Tapetka fajna no i budzi wspomnienia ;)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron