Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Len
Post : 07 lut 2012 14:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zeszłoroczna premiera okazała się klapą, ale można wierzyć, że na dobre wyszło to kilkumiesięczne opóźnienie. Beta-testy trwały bowiem pół roku, zamiast miesiąca. Teraz poznaliśmy ostateczną datę premiery gry - 25 lutego. Akurat po sesji z BiA :)

Cytuj:
Kolejna turówka na horyzoncie - 25 lutego premiera Team Assault: Baptism of Fire

Już za 2 dni wielkie święto fanów Jagged Alliance - w swoje ręce otrzymamy najnowszą kontynuację, pierwszą w historii serii odsłonę działającą w oparciu o trójwymiarową grafikę. Jednak to nie jedyna dobra wiadomość, ponieważ ten rok będzie wyjątkowo udany dla fanów strategii taktycznych. Oprócz Jagged Alliance: Back in Action oraz Jagged Alliance Online, w sprzedaży pojawi się także Team Assault: Baptism of Fire. Pisaliśmy o tej grze już w kwietniu ubiegłego roku, kiedy jeszcze premierę planowano na czerwiec. Niestety, niedługo potem zapanowała cisza.

Aż do teraz, bo z opublikowanego kilka dni temu zwiastuna wynika jednoznacznie, że gra trafi do sprzedaży 25 lutego bieżącego roku, czyli już za 2,5 tygodnia. Akcja Team Assault: Baptism of Fire rozgrywa się wprawdzie na frontach II Wojny Światowej, jednak może się okazać dobrą alternatywą dla osób, którym Back in Action nie przypadnie do gustu. Jest to bowiem klasyczna turówka, bardzo mocno wzorowana na JA2, w której dowodzimy oddziałem żołnierzy. Każdy z nich opisany jest unikalnymi atrybutami, takimi jak wskaźnik morale, który spada jeśli zostaną trafieni. Liczne podobieństwa widać choćby po tym, że na początku każdej bitwy możemy wybierać, w którym miejscu mają zostać zrzuceni nasi podkomendni, co nastąpić wyłącznie na terenie od kierunku z którego przybyliśmy. Natomiast, w czasie bitwy na ekranie cały czas towarzyszą nam pojawiające się komunikaty. Skądś to znamy, prawda?

Jak widać, podobieństwa w systemie rozgrywki są bardzo duże, jednak Team Assault nie ma być klonem kultowego poprzednika. Twórcy wprowadzili w niej mnóstwo usprawnień, które mają wpłynąć na zwiększenie realizmu pola walki i przystępności całej gry. Zła wiadomość jest taka, że gra wciąż nie ma polskiego wydawcy i nic nie wskazuje na to, aby ta sytuacja miała ulec zmianie.


*
  WWW
doman18
Post : 08 lut 2012 09:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 43
  • Dołączył: 02.02.2011


Muszę się przyznać że od dłużego czasu czytam tylko tytuły newsletterów bo na BiA w ogóle nie czekam. Natomiast ten news mnie zaintrygował. Jeżeli faktycznie skupią się bardziej na stronie taktycznej i zrealizują większość swoich deklaracji to ja tą grę nabieram w ciemno.


*
 
McVoy
Post : 11 lut 2012 13:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 37
  • Dołączył: 02.10.2010


I ja się dopiero teraz dowiaduję o tak super zapowiadajacej się grze???
Proszę dajcie info, jak już bedzie wiadomo, gdzie to mozna bedzie kupić. Mam nadzieję, że może na Steam się pojawi, oby... No i wielka prośba do teamu zajmujacego się spolszczeniem BIA, skupcie się Panowie na TA:BOF, bo ta gra się zapowiada się na 100 razy lepszą niż dziadowskie BIA.


*
 
M'cin
Post : 11 lut 2012 15:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


W sklepie internetowym Slytherine Games na pewno będzie.


*
 
Len
Post : 25 lut 2012 15:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Na Steam niestety gry nie będzie. Dziś jej premiera, ale nie jest dystrybuowana elektroniczną formą, więc ciężko będzie ją zdobyć :/ Na zainteresowanie polskich wydawnictw bym nie liczył - jeśli Jagged Alliance: Back in Action ich nie ruszył, to Team Assault na pewno.


*
  WWW
M'cin
Post : 25 lut 2012 15:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Sprawdziłem. Wydawnictwa Slytherine mają wersje ściągalne i nie widzę powodu, żeby tym razem było inaczej.


*
 
McVoy
Post : 26 lut 2012 14:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 37
  • Dołączył: 02.10.2010




*
 
void
Post : 26 lut 2012 18:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 24.02.2012
  • Skąd: Wrocław


Jak duże są mapy?
Przy jakiej odległości można trafić wroga z Garanda? 20m, 50m, 100m, 200m, 300m?


*
 
M'cin
Post : 29 mar 2012 18:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Dziś wyszło. Sam na razie mam w co grać, ale interesują mnie efekty pracy chuopaców. Kto chętny zdać raport? ;)


*
 
void
Post : 30 mar 2012 11:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 24.02.2012
  • Skąd: Wrocław


Na oficjalnym https://www.plimus.com kosztuje €18.43 z VATem. Da się kupić w jakimś sklepie on-line z USA? Oczywiście DRM-free?
W poniedziałek dopiero przetestuję.


*
 
void
Post : 02 kwie 2012 22:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 24.02.2012
  • Skąd: Wrocław


Przestraszyły mnie przed kupnem wymagania:
Cytuj:
Min Spec: Graphics card with 1GB of internal memory, E.g. GeForce 210 or later
Recommended: GeForce GTX 570 or later

Naprawdę takie wysokie?


Ostatnio zmieniony 02 kwie 2012 22:35 przez void, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
M'cin
Post : 02 kwie 2012 23:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Gra niszowa, może oszczędzili na optymalizacji, a może nie mieli kasy na testy i nie chcieli ryzykować zwrotów? mają oficjalne forum, można spytać. Bo na razie to i mnie powala :D


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron