Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 13 lip 2008 00:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Projekt E8 - Czyli nowa gra twórców Brigade E5

Niestety, gra 7.62 po dziś dzień nie zawitała do naszego kraju mimo, że w sierpniu minie rok od czasu rosyjskiej premiery. W międzyczasie producent gry, firma Apeiron, przygotowuje kolejną grę. Projekt E8, bo tak brzmi roboczy tytuł, to gra budową bardzo zbliżona do wspomnianego wyżej 7.62 czy Brigade E5 i... w zasadzie wiemy tylko tyle, że powstaje. Na szczęście wraz z tą skromną informacją pojawiły się pierwsze zdjęcia z gry. Przyznać trzeba, że wyglądają bardzo klimatycznie, grafika prezentuje się bardzo ładnie choć na pewno nie rewolucyjnie.

Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej, na pewno o tym poinformujemy, chociaż... jest jeszcze coś. 7 lipca na YouTube pojawił się tajemniczy filmik dot. tejże gry, niestety - został usunięty przez administrację.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Popers przetłumaczył post jednego z pracowników firmy Apeiron na ich własnym forum. Niby jest to opis fabuły, niby bo... a zresztą, sami zobaczcie:

Snowie na forum Apeiron pisze:
Zdecydowaliśmy się zdjąć zasłonę milczenia dotyczącą fabuły nieogłoszonego wcześniej projektu.

Rzecz dzieje się w Szwajcarii, 10 minut po uruchomieniu Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC) , w rezultacie niekontrolowanej reakcji zostały zniszczone wszystkie samochody w Szwajcarii. Rosja, w ramach pomocy humanitarnej, przysłała ZAZy-303, WAZy i GAZy 24-10 . Ale choć w procesie reakcji uwolniony Monopol Magnetyczny uszkodził w zaporożcach wszystko co wydawało mu się jadalne, na szczęście nawet on okazał się bezsilny wobec niezrozumiałej budowy ZAZów i WAZów.

Przybyły na miejsce akcji Michaił Poreczenkow, prowadzi nierówną walkę z Monopolem. W ramach zemsty Złowrogi Monopol zniszczył wszystkie tory kolejowe na Ziemi, sparaliżując tym samym dostawy amunicji kalibru 152 dla Porecznikowa.

A wraki samochodów zostały ustawione jako barykada, bo okazało się że choć Monopol czołgi jednym gryzem niszczy, to jednak samej karoserii nie może.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Popers
Post : 13 lip 2008 00:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Większego idiotyzmu w dziedzinie fabuły dawno nie widziałem. W ogóle się to kupy nie trzyma i nie wierzę, że ten post zdradzał prawdziwą historię . A same screeny mnie jakoś nie jarają.


*
 
zadra666
Post : 13 lip 2008 08:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Moze żart to tylko jest ?

_________________
...


*
 
mtl
Post : 13 lip 2008 10:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Snowie na forum Apeiron pisze:
Zdecydowaliśmy się zdjąć zasłonę milczenia dotyczącą fabuły nieogłoszonego wcześniej projektu.

Rzecz dzieje się w Szwajcarii, 10 minut po uruchomieniu Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC) , w rezultacie niekontrolowanej reakcji zostały zniszczone wszystkie samochody w Szwajcarii. Rosja, w ramach pomocy humanitarnej, przysłała ZAZy-303, WAZy i GAZy 24-10 . Ale choć w procesie reakcji uwolniony Monopol Magnetyczny uszkodził w zaporożcach wszystko co wydawało mu się jadalne, na szczęście nawet on okazał się bezsilny wobec niezrozumiałej budowy ZAZów i WAZów.

Przybyły na miejsce akcji Michaił Poreczenkow, prowadzi nierówną walkę z Monopolem. W ramach zemsty Złowrogi Monopol zniszczył wszystkie tory kolejowe na Ziemi, sparaliżując tym samym dostawy amunicji kalibru 152 dla Porecznikowa.

A wraki samochodów zostały ustawione jako barykada, bo okazało się że choć Monopol czołgi jednym gryzem niszczy, to jednak samej karoserii nie może.


:lol2: :lol2: :lol2: :crazy:

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
lukasamd
Post : 13 lip 2008 19:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Najpierw looknąłem na screeny - uuu najs najs, będzie z tego gut gierken i z pewnością się pogra :]

Czytam fabułę - ręce opadają...


*
  WWW
Hieyan
Post : 13 lip 2008 19:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 03.08.2007
  • Skąd: Maków


Oglądnąłem ssy i gra kojarzy mi się tylko z jednym: Stalker.


*
  WWW
sirmicho
Post : 13 lip 2008 21:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 174
  • Dołączył: 02.07.2008
  • Skąd: Gdańsk


To będzie zarąbista gra!

Przełomowa wręcz.
Fabuła miażdży. Nieźle przemyślana.

Zastanawiałem się czy zamieszczona tu fabuła jest wynikiem przepuszczenia tekstu przez translator... ale chyba te nawet nie mają tak wybujałej wyobraźni.

Cytuj:
A wraki samochodów zostały ustawione jako barykada, bo okazało się że choć Monopol czołgi jednym gryzem niszczy, to jednak samej karoserii nie może.

Ja pierdzielę... :wall:

A jeśli to żart... to koleś ma na prawdę świetne poczucie humoru:)


*
  WWW
Len
Post : 15 lip 2008 11:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


sirmicho pisze:
Zastanawiałem się czy zamieszczona tu fabuła jest wynikiem przepuszczenia tekstu przez translator... ale chyba te nawet nie mają tak wybujałej wyobraźni.

Masz rację, tekst został przepuszczony przez Popers Translator 4.0 :P Ale ten, w przeciwieństwie do innych, tłumaczy poprawnie.

A tak na poważnie. Według mnie to nic innego jak żart twórców, nie wierzę żeby tak idiotyczną fabułę dali do gry. Choćby nie wiem jak wyglądała i ile kosztowała, gdybym z tyłu pudełka przeczytał takie coś... czym prędzej wyszedłbym ze sklepu (Co oni tu k**** sprzedają?!).


*
  WWW
Shogun
Post : 15 lip 2008 23:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 108
  • Dołączył: 26.08.2006


Mnie osobiście bardzo cieszy że nadal będą eksploatować silnik gry i sam pomysł. Uważam że sposób rozgrywki jaki wprowadziła brygada jest bardzo dobry, poza tym cała seria gier z pod znaku E ma chyba najlepszy z pośród wszystkich istniejących - o ile można tak to nazwać - systemów zarządzania amunicją. Wiedziałem że ta gra będzie mieć E8 w nazwie, exe do 7.62 nazywał się E6, a do Reloaded domyślam się że E7.
Niemniej fabuł powaliła, jak ją przeczytałem to zacząłem się śmiać.


*
 
Len
Post : 17 sie 2008 23:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Projekt E8 firmy Apeiron zdemaskowany
Jakiś czas temu informowaliśmy Was o nowym projekcie rosyjskiej firmy Apeiron Games, twórców takich tytułów jak Brigade E5 i 7.62. Gra sprytnie ukrywana była pod roboczą nazwą Projekt E8, oprócz tego pokazano 5 nie wiele ukazujących zdjęć i, co najmniej, dziwną fabułę, której tłumaczenie możecie przeczytać na naszym forum. Dziś już wiemy, że tytuł ten będzie nosić nazwę Man of Prey. Z okazji zbliżających się targów Games Convention, firma Buka Entertainment ujawniła listę tytułów, które zamierza zaprezentować, tym samym zapowiadając wyżej wspomnianą grę.

Co ciekawe, wydawcą nie jest już 1C Company, jak to było w przypadku pozostałych gier z Apeironu, ale chyba nie robi to zbyt wielkiej różnicy gdyż ta firma niedawno wykupiła Buke. Ale do rzeczy...

Man of Prey to taktyczna strategia opierająca się na systemie aktywnej pauzy (SPM) z elementami RPG. Gra oparta jest na książce Berkema Al Atomiego pt. Marauder, która przenosi nas w czasy, gdzie anarchia i chaos są na porządku dziennym. Wraz z rozpoczęciem rozgrywki znajdziemy się w skórze tytułowego Maraudera, który stara się przeżyc w tej mało komfortowej sytuacji. Na początku nie posiadasz nic oprócz obrzyna. Ale wystarczy, że spróbujesz zebrać kilku towarzyszy broni i postaracie się przetrwać w tym świecie, gdzie każdy staje na przeciw każdego w walce o własne życie.

- Walki w pełnym 3D z zastosowaniem systemu aktywnej pauzy.
- Budynki i róznego rodzaju obiekty, które mogą ulec zniszczeniu.
- Charakterystyczne lokacje, które budują klimat sowieckich miast.
- Możliwość użycia broni stacjonarnych takich jak CKM.
- Niezwykla historia oparta na książce "Marauder", która zapewni od 10 do 20 godz. zabawy.

Targi Games Convention odbywają się w dniach 20-24 sierpnia w Lipsku, blisko granicy z Polską. Tak, więc jeśli ktoś tam się wybiera to rosyjskiego wydawcę znajdziecie na stopisku D25 w drugiej hali :) A premierę Man of Prey zapowiedziano na pierwszy kwartał 2009 roku.


*
  WWW
zadra666
Post : 18 sie 2008 00:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Coś ciekawie to to się nie zapowiada ;/

_________________
...


*
 
Len
Post : 20 sty 2009 17:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Man Of Prey - Garść informacji
Pamiętacie naszego newsa z połowy lipca ubiegłego roku? Zgadza się, tego w którym pisaliśmy o tajemniczej grze noszącej kodową nazwę Projekt E8, firmy Apeiron. Najnowszy twór autorów Brygady E5 i 7.62 został zdemaskowany równo miesiąc później. Man Of Prey, bo tak brzmi oficjalny tytuł, to taktyczna gra strategiczna opierająca się na systemie aktywnej pauzy (SPM) z którą spotkaliśmy się przy okazji ww. Brygady E5. Nie zabraknie oczywiście elementów RPG, otwartego świata i licznego uzbrojenia, czyli rzeczy, które z pewnością przyciągną nas, fanów serii JA.

Przez ostatnie pół roku nie otrzymaliśmy absolutnie żadnych informacji. Na nasze szczęście, przed kilkoma dniami wystartowała strona oficjalna Man Of Prey na której można znaleźć wyjątkowo dużo nowości. Wyjątkowo, gdyż znajdziemy tam nieco więcej niż opis i kilka marnych zdjęć, jak teraz robi większość producentów. Pierwsza rzecz warta uwagi to data premiery, która od sierpnia nie uległa zmianie - to wciąż I kwartał 2009 roku. Ale inna rzecz, czy twórcy dotrzymają obietnicy...

Do tego kilka opisów broni wraz ze zdjęciami. Bardzo ciekawy i warty poświecenia chwili jest krótki filmik, a nawet dwa, które przedstawiają animacje postaci, które są ładne i liczne, wzorem z Jagged Alliance. Ale rzeczą najciekawszą są najnowsze screenhoty, gdzie (nareszcie) ukazano interfejs, grafika wygląda ładnie i klimatycznie. No i wygląda na to, że tym razem pokierujemy wyłącznie jedną postacią. Kilka zdjęć możecie obejrzeć u dołu newsa, a po resztę zapraszam tutaj. Premiera gry, według planów na dzień dzisiejszy, nastąpi w ciągu najbliższych miesięcy. Miejmy nadzieję, że tym razem któryś z polskich wydawców okaże zainteresowanie.


*
  WWW
Shogun
Post : 20 sty 2009 21:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 108
  • Dołączył: 26.08.2006


Data premiery pewnie zostanie dotrzymana, ale jak to w zwyczaju gier robionych w Rosji gra zostanie wydana tylko tam i kto wie ile będziemy czekać na anglojęzyczne wydanie. Może z 2 lata jak wypadku 7.62, aż pewnie w końcu ktoś sam zrobi tłumaczenie. A tak na marginesie 7.62 zostało znowu przesunięte, tym razem tylko o miesiąc, na marzec. Można by nawet zażartować że Rosjanie dostaną nowa grę (pewnie zbugowaną jak cholera jak to w kolejnym rosyjskim zwyczaju) a my jakieś starocie.
A co do samej gry to graficznie wygląda prawie tak samo jak 7.62, mam tylko nadzieję że ten inwentarz to jakaś wersja beta bo nie prezentuje się zbyt ładnie i przede wszystkim funkcjonalnie. A co do postaci to o ile będzie to główna to wdzianko prezentuje się bardzo elegancko, gotów jestem się założyć że to krzyk mody demoludów lat 80. Osobiście wąptpię by kierowało się tylko jedną postacią, pewnie będzie można w czasie gry stworzyć jakąś drużynę. Generalnie co do gry mam mieszane uczucia, coś czuje że zbyt wiele nowych rzeczy tam nie będzie w porównaniu do dwóch poprzednich gier.


*
 
lukasamd
Post : 15 wrz 2009 14:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No i gra jest już dostępna w Rosji.
Ciekawe czy znajdzie się polski wydawca, tak jak w wypadku 7.62 High Calibre, byłoby miło, gdyby kolejna gra taktyczna ukazała się również w Polsce... no i może z nieco mniejszym "poślizgiem" aniżeli miało to miejsce w wypadku 7.62 ;)


*
  WWW
Len
Post : 15 wrz 2009 17:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


No było by fajnie, a ja już specjalnie nic nie instaluję tylko czekam na 7.62. Dawno nie grałem w wymagające strategie taktyczno turowe, więc teraz mnie bierze :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron