Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
mtl
Post : 13 maja 2010 15:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Wrzuciłem wersję 360MB. Różnica, poza wagą, jest taka, że teraz to wersja z instalatorem, a wcześniejsza to po prostu spakowane już zainstalowane demo.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Stridingshadow
Post : 12 lut 2012 18:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Ktoś w ogóle poza mną grywa?
Macie jakieś spostrzeżenia?

Podłapałem styczniowego Play'a, a tam AA i MoP.
Pogrywam ostatnio w AA, i jestem pod dużym wrażeniem.
Grafika drugiej świeżości, sam system wydawania rozkazów nieco trudny w obyciu (ale fajny po krótkim obyciu), bardzo dużo gnatów do wypróbowania.
Brak możliwości udzielania i korzystania z pomocy medycznej podczas misji (tzn. żołnierze odnoszą rany, które zmniejszają w różnym stopniu ich wydolność, np. przy lekkich obrażeniach nie widać istotnej różnicy, przy bardzo ciężkich obrażeniach żołnierz może tylko czołgać się, i ew. bronić, przy krytycznych obrażeniach żołnierz może tylko czołgać się), a zginąć jest bardzo łatwo pomimo pancerza.

Save'y docelowo kosztują 'pieniądze' (można to wyłączyć w opcjach), i rozgrywka jest dość dynamiczna.

Zabawa zaczyna się już podczas pierwszej misji, kiedy główny bohater wraz z kierowcą i adiutantem wpadają w zasadzkę... i jest ciężko.

Jeżeli macie możliwość kupić sobie AA, to bardzo polecam :)

_________________
Obrazek


*
 
void
Post : 15 cze 2012 00:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 51
  • Dołączył: 24.02.2012
  • Skąd: Wrocław


Też odpaliłem. Dawno nie grałem w grę, w której w pierwszej turze pierwszej misji tracę dwóch kompanów, zaś w drugiej ginę. Post mortem widze nadciągającą odsiecz.

Oczywiście drgnęła we mnie chęć wprowadzenia modyfikacji, ale pak-i są zabezpieczone hasłem. Znasz je?


Dodano: 15 cze 2012 00:43



*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron