Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Svean
Post : 13 mar 2009 11:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Swego czasu trochę grałem w RR na wczesnej becie ale się troszkę pogubiłem i kompletnie nie miałem czasu na kontynuować a ostatnio zdarzyło mi się wrócić do JA2 (konkretnie testuje wersje beta Legionu 2 ;)) więc chciałbym zapytać - czy jakaś nowa wersja RR uwzględnia może nowe wersje 1.13 a bardzo konkretnie to system New Inventory (NIV) albo (a nawet bardziej) wersję ze 100 AP max zamiast 25 (i odpowiednio zwiększonymi czasami wszystkich akcji, a do tego szczegółowym panelem statystyk i dodatków do broni itp).

Szczerze powiem że człowiek się przyzwyczaja do pewnych udogodnień i potem ich brakuje...
(to że nie ma włażenia do budynków przez rozbite okna jak w Legionie 2 itp to się domyślam ;))

UPDATE:
Jak znalazłem to RR na wersji z NIV chodzi - a wiadomo coś o wersji ze 100 AP?


*
 
DEMOn
Post : 28 paź 2010 22:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 40
  • Dołączył: 01.10.2010
  • Skąd: Żnin


Nie chcę zakładać nowego tematu, a ten oddaje w pełni to o co chcę zapytać. Czy ktoś grał na najnowszych wersjach JA2 1.13 w RR?
Mam straszną chcicę, żeby znów zagrać w tego moda, ale nie wiem jak wygląda zgodność z nowymi 1.13

_________________
"You cannot kill what you did not create"


*
  WWW
lukasamd
Post : 30 paź 2010 14:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Najlepiej będzie jeżeli spróbujesz i dasz znać jak to wygląda :)
Ogólnie RR było przygotowane pod jedną wersję, ale może będzie działać i z nowszymi.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie