Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 29 gru 2006 20:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Renegade Republic PL zapowiedziane!
Już jakiś czas temu, a dokładniej w październiku tego roku na naszej stronie pojawiła się mała informacja wskazująca na to iż grupa Iron Squad nie pracuje nad jednym projektem. Od tamtego czasu nie było już żadnej informacji aż do teraz, gdyż nareszcie pojawiła się odpowiednia chwila, oraz co najważniejsze - możliwości, by zapowiedzieć nasz trzeci projekt po Vietnam SOG '69. Dla tych, którzy śledzą informacje nt. modyfikacji z pewnością mamy dużą niespodziankę.

Otóż za porozumieniem ze Scorpionem, niemieckim modderem, twórcą modyfikacji Vengeance powstanie polska wersja... JA2 v1.13: Renegade Republic! Zgadza się, to nie są żarty. Naprawdę jest czym się chwalić gdyż ta modyfikacja nazywana jest następcą Urban Chaos do którego także stworzyliśmy spolszczenie i był to nasz największy projekt. Słowo 'był' jest jaknajbardziej na miejscu ponieważ UC to przy RR ledwie rozgrzewka. Lecz to nie wszystko ale na więcej informacji zapraszamy do specjalnego artykułu.


Jak widzicie wszystko jest możliwe ;) Projekt zapowiadany jako największy w historii IS i całej polskiej sceny JA okazał się być spolszczeniem Renegade Republic :) Mam nadzieję, że jesteście zadowoleni z anszego wyboru i z tego, że prace rozpoczęły się jeszcze przed premierą samej gry.
Urban Chaos to przy tym projekcie ledwie rozgrzewka. Wkrótce więcej informacji, tymczasem zapraszam do wolnej dyskusji nt. tegoż spolszczenia.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Len, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Fireox
Post : 29 gru 2006 23:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


O kur**
Trzymajcie mnie bo zaraz wystrzele z zaskoczenia i zachwytu :D
Kurde kiedys nawet o tym myślałem że jest to mozliwe żeby IS spolszczał RR tylko myslałem że scorpion nie będzie chciał udostępnić im plików a jednak myliłem się :diabel: i bardzo się z tego powodu ciesze ;]
Oby wam się dobrze współpracowało i tak wiem że tak będzie ale nie zaszkodziło napisać ;]


*
 
Len
Post : 30 gru 2006 00:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zastanawiam się skąd się domyśliłeś, może jakieś przecieki mamy? ;) Czegożby Len nie załatwił więc czemu taki Scorpion nie chciałby mi udostępnić plików? Wystarczyło się pochwalić dokonaniami grupy, żeby aż prosił o polską wersję RR :D Nie no, oczywiście żartuję.

Ja i Scorpion znamy się już od jakiegoś czasu więc poszło sprawnie. IS jest teraz swego rodzaju polskim 'wydawcą gry', mam nadzieję, że współpraca ta nie skończy się na RR.

Tak w ogóle to mnie rozśmieszyło twoje pytanie na Gg, czy RR mam tylko ja. No niestety tylko ja go mam co pewnie cię zasmuciło bo ode mnie nie da się wybłagać :D


*
  WWW
Fireox
Post : 30 gru 2006 02:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Len pisze:
Zastanawiam się skąd się domyśliłeś, może jakieś przecieki mamy?

nie macie przycieków domyśliłem się jakoś tak sam z siebie :D

Len pisze:
Czegożby Len nie załatwił więc czemu taki Scorpion nie chciałby mi udostępnić plików?

Ano zapomniałem, sorry :D

Len pisze:
Tak w ogóle to mnie rozśmieszyło twoje pytanie na Gg, czy RR mam tylko ja

Gdyby miało całe IS to zaraz Len miałby 100 ochotników do IS ;D

Len pisze:
No niestety tylko ja go mam co pewnie cię zasmuciło bo ode mnie nie da się wybłagać

Heh nawet nie pomyślałem żeby od Ciebie błabagać bo wiem jak to się zakończy ;D


*
 
Bartek0511
Post : 30 gru 2006 10:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


A ja po przeczytaniu newsa byłem z jednej strony zaskoczony a z drugiej pewny że to będze Renegade Republic. A skąd się domyśliłem a stąd:

Cytuj:
Tak, to będzie nasz największy projekt. Jednak decyzja w sprawie wydania nie leży bezpośrednio w naszych rękach.


*
 
lukasamd
Post : 30 gru 2006 12:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hehehe. To wiadać że będzie naprawdę dobry rok w Jagged Alliance, szczególnie polskim ;)

@Len - co to miało być:
Len pisze:
Niekoniecznie, równie dobrze możemy tworzyć coś dla kogoś innego. Renegade Republic to rzeczywiście bardzo oczekiwany projekt, i nie trudno się dziwić skoro po raz pierwszy od 3 lat szykuje się modyfikacja, która może dorównać znanemu już wszystkim Urban Chaos. Jednakże skala tego projektu tak naprawdę wciąż nie jest w pełni znana.


??? :D :D :D :D :D Hahah.. chyba was przejrzałem ale pewny nie byłem ;)


*
  WWW
Lecter
Post : 30 gru 2006 12:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 158
  • Dołączył: 31.05.2006


Cytuj:
Jak można się dowiedzieć ze strony grupy, jej szef - Len, otrzymał już wersję Beta modyfikacji. Ba, nawet w nią grał i nie ukrywa, że jest pod wielkim wrażeniem na co może wskazywać poniższy cytat:
"Grałem już w Renegade Republic i powiadam wam - to będzie wielki HIT!"
1 pytanie:
czy ta beta jest długa? ala ja2 czyy ala ub? ;)


*
 
lukasamd
Post : 30 gru 2006 13:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wątpię w to że Len może podawać takie informacje publice - chyba Scorpion nie byłby zadowolony z tego ;) Takie są tylko moje domysły.


*
  WWW
Len
Post : 30 gru 2006 13:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


lukasamd pisze:
Hahah.. chyba was przejrzałem ale pewny nie byłem ;)

A no chyba tak. To miało oznaczać, że równie dobrze mogliśmy np. tworzyć jakąś część modyfikacji dla innej grupy lub co innego. No co, trzebabyło coś wymyślić :D

Lecter: Beta RR zawiera 250 sektorów i póki co zawiera mniej więcej tyle postaci NPC co UC. Ogromna ilość nowych tilesetów jest także. Nie mówiąc już o ilości broni i przedmiotów (700). Od takich informacji Scorpion się chyba nie obrazi ;)

Ale ogólnie jeszcze sporo brakuje w grze. Np. poinformował mnie on, że nie ma wszystkich głosów postaic choć ja nie zdązyłem to zauważyć. Nie ma także nowych loadscreenów i wielu innych rzeczy. Jednakże są to rzeczy poboczne, to co najważniejsze już jest.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 30 gru 2006 14:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Czyli sądze że RR będzie szybciej niż przypuszczałem

Len pisze:
Nie mówiąc już o ilości broni i przedmiotów (700).


Chodzi Ci o nowe bronie i przedmioty?

Czy wszystko razem?


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Bartek0511, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Len
Post : 30 gru 2006 14:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Chodzi mi o nowe bronie i przedmioty. Tyle ich jest łącznie, mówię tylko o tych NOWYCH.


*
  WWW
Bartek0511
Post : 30 gru 2006 14:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Len pisze:
Chodzi mi o nowe bronie i przedmioty. Tyle ich jest łącznie, mówię tylko o tych NOWYCH.


O kurka sporo :D


*
 
Kushin
Post : 02 sty 2007 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Ja tylko mam nadzieje że biorąc się za RR zdawaliście sobie z tego sprawe że w produkcji macie wiele innych spolszczeń a UC wciąz zawiera błedy (czekam na 1.6 ;) ). Ale jest was tak dużo w IS że chyba se poradzicie.

_________________
Obrazek


*
  WWW
Bartek0511
Post : 02 sty 2007 12:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006




*
 
lukasamd
Post : 02 sty 2007 17:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Kushin czeka chyba na 1.7 ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna


cron