Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
snick
Post : 02 sty 2007 17:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Ech, a ja jeszcze nie skończyłem UC:PL... (ale teraz to się już bawię, bo zajmuję to, czego jeszcze nie zdobyłem, a w sektorze z królową już byłem ;p). xD A bardziej na temat: świetny wybór. To może być krok milowy dla polskiej sceny Jaggeda, oby mod (jak i polonizacja) wyszły jak najszybciej.


*
  WWW
Len
Post : 02 sty 2007 23:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Kushin: Hehe, a ja czekam na więcej zgłoszonych błędów :) Wydawać nową wersję z taką małą ilością poprawek raczej nie ma większego sensu, ale jeśli przez dłuższy czas nikt nic nie zgłosi to wydam w końcu ostateczną wersję.

Snick: W wywiadzie, który przeprowadziłem na początku wakacji 2006 Scorpion powiedział, że mod wyjdzie najprawdopodobniej na początku 2007r. Wersja beta mnie bardzo zdziwiła ponieważ zawiera mało błędów, UCPL wyglądało znacznie gorzej xD Ale mogę się mylić bo nie wiem ile rzeczy jeszcze chcą zrobić. Jednakże mi paru rzeczy zabrakło i niedługo mu wyslę kilka propozycji, a jak Len wyśle to uwierzcie mi, że poczekacie dobre kilka miesięcy dłużej :D
Mimo wszystko, premiera polskiej wersji leży raczej w rękach Scorpiona. Oczywiście nie on o tym decyduje ale nie będziemy przecież wydawać spolszczenia przed premierą gry.


*
  WWW
Kushin
Post : 09 sty 2007 11:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


lukasamd pisze:
Kushin czeka chyba na 1.7 ;)


Tak, lekka pomyła :P Ale tak po za tym to kiedy jest ostateczna premiera tej gry i kiedy wyjdzie spolszczenie? Czyżby w ten sam dzień co zagraniczna wersja? Macie jakiś kontakt z tamtą ekipą?

_________________
Obrazek


*
  WWW
Len
Post : 10 sty 2007 20:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Kushin pisze:
Czyżby w ten sam dzień co zagraniczna wersja? Macie jakiś kontakt z tamtą ekipą?

Głupie pytanie, że tak powiem ;) W końcu mamy wersję beta JA2 Renegade Republic więc musimy mieć z nimi kontakt :) Premiera planowana jest na równo z premierą angielskiej wersji, ale czy to wypali - nie wiadomo.


*
  WWW
the_Scorpion
Post : 21 maja 2007 10:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 21.05.2007
  • Skąd: Zurich


hi everybody.
sorry i only write in english

A more recent beta version of ja2 renegade republic is in the works.

how has the progress of translation been thus far? i understand it's hard to work with an alpha version of a mod. i'm sorry about that, but the project is large and takes time to make necessary fixes and adjustments, especially given the fact that 1.13 changes slowly and doesn't live up to my expectations.

Len: You've got mail


*
 
Len
Post : 21 maja 2007 14:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Hi Scorpion. Nice that You registered :)

Work on polish version of Renegade Republic has moved significantly recently, and thanks to the new RR version. It will move even faster. Previous version had a lot of bugs. I've played that mod and that's why I know how big this project is and I admire how you manage to carry it on ;)


*
  WWW
Popers
Post : 21 maja 2007 14:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Hi Scorpon.
We seriously got the project moving. It's been going smoothly so far so I'm optimistic about the whole progress. We try to be as fast as possible while keeping the translation quality on the top notch. It's not easy translating the game without actually seeing it but.... we can manage ;-)
I'm hoping that thanks to our work a lot of Polish players will have an opportunity to fully enjoy Renegade Republic.


*
 
the_Scorpion
Post : 21 maja 2007 14:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 21.05.2007
  • Skąd: Zurich


i'm very glad to hear about your progress. The mod shouldn't be too buggy to be played i think. But Len will be able to tell you more about that in some time from now.

what i see as a big problem is the fact that we're adding so much voices. You aren't going to re-record all those voices i guess? just translating the .edt subtitles from their speech? otherwise the workload would be huge.

i mean basicly there is items.xml which needs to be translated, the .edt subtitles (there are many of those) email, RIS, quests.edt and then finally parts of the exe

items.xml is changing, but slowlsy and the descriptions are short and not very complicated. English isn't my first foreign language so you can't expect top-notch english text anyway ;)


*
 
Popers
Post : 21 maja 2007 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


the_Scorpion pisze:
You aren't going to re-record all those voices i guess

well no , we're not ,we haven't got enough people.


The_Scorpion pisze:
English isn't my first foreign language so you can't expect top-notch english text anyway


Don't worry. It's our job to polish it up and make it top-notch :)


*
 
the_Scorpion
Post : 21 maja 2007 14:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 21.05.2007
  • Skąd: Zurich


Great. Are you going to correct my mistakes too? i mean, in the english files. Having a corrector around wouldn't be a bad thing :okulary:

just kidding. You must focus the resources on polonisation, as the people here seem to be looking forward to RR more than in any other ja2 community :one:


*
 
lukasamd
Post : 21 maja 2007 16:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Popers pisze:
well no , we're not ,we haven't got enough people.


And we remember a polish voices in Jagged Alliance 2,5UB (translation was making by commercial group) - no comments :lol:


*
  WWW
darek
Post : 07 paź 2007 16:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 4
  • Dołączył: 14.09.2007


czy mozecie laskawie pisać po polsku, albo walnać tlumaczenie nizej, bo mi się nie chce siedzieć przy tym ze słownikiem :D


*
 
Len
Post : 07 paź 2007 16:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nic szczególnego tam nie ma ;) Nikt po angielsku już tu pisać nie będzie ponieważ do tego celu stworzono dział English Zone :)


*
  WWW
biernik master
Post : 04 lut 2008 21:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 65
  • Dołączył: 06.07.2006
  • Skąd: Poznań


chciałbym ogłosić wszem i wobec, że bardzo niecierpliwie oczekuję na RR PL
i
bardzo żałuję, że nie ma żadnego info w tej sprawie :wall:

_________________
"Żyj i pozwól umrzeć"


*
 
gluglu
Post : 05 lut 2008 18:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 05.02.2008


..to sie nie doczekasz :D ..ONI POPROSTU LEKCEWAZA LUDZI....do adminow ...dlaczego moj poprzedni post wykasowaliscie....cenzura??


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3  Następna