Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 20 cze 2008 14:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Obrazek

Ten typek na obrazku wyżej to nie kto inny, jak dowódca rebeliantów walczących z wojskami Deidranny - Miguel Cordona. To właśnie dzięki niemu, Enrico Chivaldorii mógł przeżyć i wysłać nas na misję do kraju pogrążonego w chaosie.

W JA2 raczej nie dołączam go do oddziału, można to zrobić kiedy ma się zajęte bodajże 5 miast - wtedy ani jego umiejętności, ani też wyposażenie nie są mi specjalnie przydatne.

Inaczej sprawa wygląda w JA2: Wildfire, tam dołącza on do nas wraz z Carlosem już po zajęciu El Drassen i La Chitzeny. Wtedy nie mam jeszcze naprawdę świetnego sprzętu a jego parametry są dosyć wyróżniające.

Szkoda tylko, że w JA2 Wildfire skopali mu głos - część wstawek została z JA2 a nowe zostały nagrane przez niezbyt odpowiednią osobę.


*
  WWW
Jimmy
Post : 20 cze 2008 20:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 9
  • Dołączył: 04.06.2008
  • Skąd: spod Kraśnika


Zbyt późno z takimi umiejętnościami. Kiedy można go przyłączyć połowa moich ludzi ma co najmniej takie statsy


*
 
Hawker
Post : 20 cze 2008 23:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 83
  • Dołączył: 20.06.2008
  • Skąd: Słupsk


hahaha wystarczy zająć całe Drassen, pogadać z Ojcem Walterem (siedzi zwykle w Kościele lub w barze pod lotniskiem w Drassen) Irą (można ją zrekrutować razem z Dynamem po wejściu do kryjówki rebeliantów). Ojciec się zgodzi, czekamy 24h i idziemy po Miguela i Carlosa.
A co do reszty drużyny to zwykle już wszyscy mają zestaw Spectra a mój ziom z I.M.P. ma 10 poz. dośw. i 100 celności. Jeśli chodzi o trening gości to polecam walki na otwartym terenie, podczas najazdu wskakiwać wszystkimi na dach(jeśli możliwe) i najazdy na wyrzutnie rakiet. Polecam też wybić od razu całą San Monę (na Ekspercie odradzam, chyba że ma się super sprzęt).


*
 
Cell
Post : 20 cze 2008 23:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


ZAWSZE werbuje Miguela, ale na tym etapie jest zdecydowanie zbyt słaby przez co NIGDY niebiore go do walki. Jako najemnik - Dobry. Jak na ten etap gry - Słaby.


Hawker pisze:
można ją zrekrutować razem z Dynamem po wejściu do kryjówki rebeliantów



Dynamem? Chyba raczej Dimitrim :P


*
 
Popuś
Post : 21 cze 2008 18:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Niezbyt lubię - chociaż może kiedyś zwerbuję, wyślę na samobójczą misję i zobaczę kto się pojawi na filmie końcowym zamiast niego :devil:
Za słaby w momencie, kiedy możemy go zwerbować, więc w ogóle szkoda zajmowanego przez niego miejsca, gdy gram 18 ludźmi. O tym, gdy gram 6 już nie wspomnę, bo wtedy na pewno nie trafi do oddziału xD


*
  WWW
Hawker
Post : 21 cze 2008 21:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 83
  • Dołączył: 20.06.2008
  • Skąd: Słupsk


Cell pisze:
ZAWSZE werbuje Miguela, ale na tym etapie jest zdecydowanie zbyt słaby przez co NIGDY niebiore go do walki. Jako najemnik - Dobry. Jak na ten etap gry - Słaby.


Hawker pisze:
można ją zrekrutować razem z Dynamem po wejściu do kryjówki rebeliantów



Dynamem? Chyba raczej Dimitrim :P



Ach wybacz zagapiłem się :-D


*
 
Olinka
Post : 24 wrz 2008 23:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Chociaż dostajemy go stosunkowo późno mam dla niego miejsce w koncu to dowódca rebeliantów. Dobrze jest mieć nativa przy sobie a i nie jest najgorszy :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
leveler
Post : 14 paź 2008 15:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 66
  • Dołączył: 07.10.2008
  • Skąd: Warszawa


W Wildfire można go już zrekrutować po dostarczeniu jedzenia rebeliantom, wtedy jest
bardzo dużym wzmocnieniem odziału.


*
 
nemrod
Post : 16 paź 2008 10:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Jak juz kilku przedmowcow stwierdzilo, nie jest on zbyt przydatny, bo w momencie w ktorym mozemy go zwerbowac mamy juz niezla druzyne i to on musialby nadrabiac zaleglosci.
Tak osobiscie to mam tez do niego jakas awersje. Nie dosc ze pod koniec gry nie chce mi sie nawet jechac czy leciec do Omerty po nie go, to wydaje mi sie taki jakis bylejaki. Nie wspominam o Wildfire, gdy uslyszalem jego glos i prawie poplakalem sie ze smiechu :lol: .


*
 
spiryt
Post : 18 paź 2008 22:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


Co wy macie do niego nawet jak później się przydaje jego wyposażenie też jest dobre i poziom doświadczenia.

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
nemrod
Post : 20 paź 2008 13:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


spiryt pisze:
jego wyposażenie też jest dobre i poziom doświadczenia.


Jak widac nie dla kazdego. Zreszta, co jest wybitnie subiektywnym odczuciem, czasami tak jest ze najemnik moze byc znakomity, ale wystarczy na niego spojrzec i od razu odechciewa sie z nim wspolpracowac.


*
 
lukasamd
Post : 28 paź 2008 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ujmujmy to tak:

W JA2 i niektórych modach - beznadziejny najemnik, kiedy mamy 5 miast to nawet Ira może być znacznie od niego lepsza. Wyposażenie tez ma słabiutkie.

JA2: Wildfrie - dołącza po zdobyciu 2 miast, jest więc bardzo dobrym RPC, do tego ma broń do walki na sporą odległość.


*
  WWW
DeanThomas
Post : 11 mar 2009 10:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 85
  • Dołączył: 31.08.2008
  • Skąd: Staszów


tak w ogóle to jakie ma uzbrojenie w ja2?


*
 
lukasamd
Post : 11 mar 2009 10:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


O ile dobrze pamiętam, to chyba kałacha. Do tego kamizelka ale nie pamiętam jaka - albo kevlarowa, albo guardian.


*
  WWW
spiryt
Post : 11 mar 2009 14:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


AKM + 4 magazynki,noktowizor,kamizelka ochronna,stalowy hełm i chyba nóż

_________________
"Szczęście okazało się dziwką, a ja klientem bez portfela"
Max Payne

Tak. Da się zauważyć, że ten świat od jakiegoś dłuższego czasu działa w systemie Pay-to-win.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron