Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
dzidek1983
Post : 02 lip 2009 12:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 29
  • Dołączył: 02.07.2009


Flo - jak już pisałem
Biff - wbrew pozorom dobrze szkoli milicję zwykle w parze z Irą lub Flo która gdy nie handluje to szkoli z nimi
Razor i Haywire - razem z Fidelem to bracia Marx JA2, stwórzcie z nich jeden oddział i pograjcie dla bezcennych tekstów, Razor do tego to super żołnierz w walce na noże i o dziwo bardzo rzadko sypia, czyli nie męczy się (podejrzewam że jest na koksie :P)
Gumpy - elektronika i wszystko jasne, do pary z Gasketem
Gasket - złota rączka do pary z Gumpym tworzą oddział naprawczy jeden spawa łomy drugi lutuje sterowniki... bardzo dobrze montuję dodatki do broni
Bubba - ok tego gościa nie lubię, nigdy go nie brałem ale może teraz się skuszę (wątpię bo wygląda że jego jedynym zadaniem może być noszenie worków z ziemniakami :/)

Reszta pojawiających się ludzi w MERCU to typowi żołnierze, nadający się do walki.
No może jeszcze o Larrym, coś powiem - trzymanie go z dala od ćpania jest praktycznie niemożliwe. Choć ćpający Larry nadal jest przyzwoitym saperem.


*
 
Olinka
Post : 06 lip 2009 09:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


dzidek1983 pisze:
Flo używa się do handlu w grze z postaciami NPC np. z Tony'm w San Monie...
Ma ona 10% zniżki na wszystkie towary przez nią kupowane.. widocznie umie się targować...

Tak jak kiedyś pisałem, ale może nie na tym forum.. każdy MERC ma swoje zastosowanie :)
normalnie jestem w szoku, nie wiedziałam i chetnie poczytam :)


patrz no... taka Flo

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
maciek4218
Post : 30 wrz 2010 18:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 59
  • Dołączył: 18.06.2010


Nie lubię tej Flo,bo ona się do niczego nie nadaje.


*
 
Assur-ad-mu
Post : 30 wrz 2010 19:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 294
  • Dołączył: 30.06.2010


Flo używam bardzo rzadko tylko w tedy gdy potrzebuje odkryć mapę a nie ma mi kto tego zrobić. Nie daje jej nawet broni. Tylko raz dopuściłem że najemnik mi zginął, to była ona w walce z kotami... wcześniejszy save był za daleko i nie chciało mi się cofać o kilkanaście dni.

_________________
Obrazek


*
 
JollyBuszko
Post : 18 kwie 2011 18:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 70
  • Dołączył: 21.03.2011
  • Skąd: Uciekinier z Wawy zamieszkały w Olsztynie . :)


Jakoś jej nie lubię .


*
 
Dudus
Post : 18 kwie 2011 19:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 50
  • Dołączył: 27.12.2010


Ja mam dla niej lepsze zastosowanie :) najpierw podbije miasto, a potem swoich wysyłam dalej, a Flo szkoli samoobronę, a potem ją zwalniam (czasami tak robie jak nie chce mi się czekać)


*
 
lukkic
Post : 19 kwie 2011 18:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 06.11.2010
  • Skąd: Warszawa


Flo bardzo szybko się uczy, niemniej jednak wymaga bardzo dużo czasu aby jej statystyki wzrosły. Na początku do walki jest praktycznie bezużyteczna. Całkiem nieźle szkoli samoobronę :)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron