Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Jaahquubel
Post : 29 mar 2010 09:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Jest wątek o tworzeniu IMPa, ale chodzi w nim o parametry. Jestem ciekaw jak nazywacie swoich najemników, jaki dajecie im wygląd i głos.
Ja z raz czy dwa robiłem IMPa na podobnego do siebie, ale wtedy kiepski był z niego wojak. ;-)
No i jak obrywał, albo tym bardziej umierał, to mi było dziwnie.

Zmieniłem podejście. Od tamtej pory z IMP brałem kobietę, blondynkę, ostatni głos. Imię wziąłem pierwsze z brzega, nazwisko w jakiś sposób wygenerowałem w swojej mózgownicy, ksywka pierwsza, jak mi przyszła do głowy. Katarzyna Bidun - "Mamuśka". :-D

W JA2,5 teksty przy wyborze trzeciego zestawu są świetne. Są też dobrze nagrane po polsku. Moja IMPka i Stogie to był świenty duet, jeśli chodzi o miodne teksty.


*
  WWW
lukasamd
Post : 29 mar 2010 09:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja zawsze nazywam impa tak, jaki mam nick. Wyglądu wg. numeracji nie pamiętam, ale na screenach można zobaczyć:
https://jagged-alliance.pl/screen1191/

Głos... niemal zawsze ten, w którym można usłyszeć bodajże: "Time to take out the trash!".


*
  WWW
Olinka
Post : 29 mar 2010 17:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Zawsze to babeczka, taka super laska z kasztanowymi włosami :):):) i tym aksamitnym głosie :)

Ale ostatnio gram w Legion 2 i poszalałam troche a w zasadzie z powodów finansowych bo cos tam nie działało zrbiłąm sobie 6 IMPów.
No i rewelka.
Trzy panie i trzech panów o wysrubowanych parametrach to jest to ;)
Mój IMP to oczywiscie Olinka :)
Reszta to przypadkowe imiona jakis bohaterów z filmów.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Perry
Post : 02 cze 2010 21:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Olinka pisze:
Zawsze to babeczka, taka super laska z kasztanowymi włosami :):) i tym aksamitnym głosie

Ta to moja żona... :D, zawsze podstawiam ją, za ta panią...
No i ja jeszcze, zdjęcie (chyba 052), głos drugi...no i ksywa oczywiście Perry :lol:

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
SaviolaMaster
Post : 15 paź 2013 10:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


U mnie zawsze główny najemnik to był 1. głos męski i bodajże 3 twarz (ale nie pamiętam dokładnie - taka z lewego profilu, taka "gładka" xD). Zawsze "Saviola" z um. władania bronią automatyczną (expert) albo automat/operacje nocne.
W 1.13 dodatkowo jak bawiłem się w 3 IMP'ów to brałem do drugiego głosu avatar gościa kolejnego (4 bodajże, od frontu) jako snajpera i trzeciego speca od ciężkiego sprzętu, głos 3. i avatar niczym Brudny Harry (twarz od frontu) czy innych koksów.
Raz się bawiłem w 6, to się oczywiście zwerbowało 3 piękne damy (ta o kasztanowych włosach wymiata ;P).
Co do imion - ksywki moich kumpli przetłumaczone na angielski - Rock czy Crowbar to klasyki są :D.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie