Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 130 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
M'cin
Post : 14 sie 2010 11:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009




*
 
Beowulf
Post : 17 sie 2010 20:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 128
  • Dołączył: 20.12.2008
  • Skąd: Kozienice/Kraków


No właśnie, bo premiera już za nami, w box office na 1 miejscu podczas weekendu, zobaczymy co u nas wypadnie.

Dla przypomnienia i na zachętę parę klipów z kręcenia i nie tylko (mogą się długo buforować):
http://www.traileraddict.com/trailer/th ... s/b-roll-i

http://www.traileraddict.com/trailer/th ... /b-roll-ii

http://www.traileraddict.com/clip/the-e ... -explosion

Jak dla mnie sceny z walk nocnych w "obozie" (z tą płonącą wieżą i strzelaniem z shotguna/granatnika, rozpoznanie terenu na początku) to bardzo wyraźne nawiązanie do "Dogs of War". A sam film to raczej typowe łubu - dubu, niemniej jednak ze względu na tematykę (chociaż przesianą przez sito oczekiwań statystycznego odbiorcy hollywoodzkich produkcji) chyba warty obejrzenia dla każdego fana JA.


Ostatnio zmieniony 17 sie 2010 21:10 przez Beowulf, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Wigen
Post : 17 sie 2010 20:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No, ale szkoda że tylko na 103 minuty dobrej akcji, a liczyłem chociaż na 150 minut siedzenia w kinie. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma :D


*
 
M'cin
Post : 18 sie 2010 10:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


A ja tam Lubie Ramboidy od małego i chętnie obejrzę, jak nie w kinie, to podczas emisji w TV za 2-3 lata :)


*
 
GrU
Post : 05 wrz 2010 14:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


czegoś innego się "z lekka" spodziewałem, pi*** nie dyktator, jak zawsze za wszystkim musi stać pokrzywdzony przez los Amerykanin, i jak zwykle armia to banda kretynów no i "nie pojedziemy tam za 5mln $, ale pojadę bo kumpel opowiedział mi historyjkę a jakieś samobójczyni", Stallone niech robi filmy ale niech nie pisze do nich scenariuszy, fajnie że sflaczały Arnold się pojawił, jak i po co ten ex-niezniszczalny pojawił się na tej wyspie. Jedyny plus tego filmu to to że nie nazywa się "Jagged Alliance The Movie"

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Below
Post : 05 wrz 2010 17:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 26
  • Dołączył: 15.05.2007
  • Skąd: Roanapur


Osobiście też spodziewałem się czegoś innego (Rambo, MacLean i Terminator w jednym teamie), i scenariusz niezbyt porywający ale w końcu to dobry film akcji i z przyjemnością oglądałem go w kinie. "Czterech i pół człowieka" :P

_________________
Obrazek


*
 
Ciubus
Post : 06 wrz 2010 01:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 28
  • Dołączył: 07.07.2009
  • Skąd: Rzeszów


Byłem - widziałem i powiem szczerze, że tak jak moi kompanii spodziewaliśmy się czegoś lepszego niż tylko "dobrego filmu akcji." The Expendables nie powala niczym prócz dość efektownych scen walki. Nawet zabawne teksty jak "chce zostać prezydentem" czy " Czterech i pół człowieka" go nie ratują. Ma wszystkie elementy amerykańskiego filmu akcji... do gatunku nie wnosi nic nowego prócz chyba ilości znanych aktorów którzy wystąpili razem. Jeżeli ktoś robi film akcji to pytam po jaką cholerę te zabawne wstawki??? chyba tylko po to żeby Amerykańska publiczność miała się czym podniecać. Wielbicielom rzeźni w pięknej oprawie film zawodu nie sprawi... ale nawet jeśli nie nastawiamy się na nie wiadomo jak ambitne kino to trochę się zawiedziemy... jak dla mnie 6,5/10 Moim zdaniem jest to film który można obejrzeć kiedy pojawi się na dvd albo obejrzeć na kompie po uprzednim zassaniu z sieci.

_________________
Obrazek


*
 
Ormus n2o
Post : 06 wrz 2010 13:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


Świat się kończy. Fajne zapowiadające się filmy są bezużytecznymi filmami akcji a Uwe Boll robi film i z akcją i z dobrą fabułą przy której trzeba myśleć. Aż mi się lata 90 przypomniały.

Expedables miało fajne zadatki na fajną fabułę a jej tam nie uświadczysz.
Centurion jest tak płytkie, że nawet do kostek nie sięga.
Nowy Robin Hood ... Film wojenny.

"Rampage" by Uwe Bool - Ciekawa i aktualna fabuła. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem ostatnio. Właściwie to ostatni tak dobry film widziałem kilka miesięcy temu (Pandorum) i to też nie z powodu fabuły.


*
 
M'cin
Post : 06 wrz 2010 14:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Ja zamierzam się na to przejść, mimo, że prawie do kina nie chodzę. Tak jak 7.62, choć pełne błędów, kupiłem, bo lubię gry taktyczne, a jest ich mało, tak wybiorę się na Expendablesów i będzie to moje wyrażenie tęsknoty za porządnym kinem Ramboidalnym, którego dziś prawie nikt nie tworzy, a w zamian mamy X-menów, Avatary czy innych Ghost Riderów :P ech.... na nie oczekuje po tym fabuły, w tego typu filmach mają dużo i fajnie strzelać :D


*
 
Ormus n2o
Post : 06 wrz 2010 14:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 163
  • Dołączył: 10.10.2009


No właśnie film Expendables jest fajny. Nawet bardzo fajny. Ale fabuła prawie nie istnieje. A chociaż przed obejrzeniem nastawiałem się tylko na akcję to po obejrzeniu kawałka zrobiłem sobie nadzieje na szczątkową fabułę. Może to był błąd.


*
 
Jaahquubel
Post : 06 wrz 2010 19:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1155
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Jakiś czas już temu chciałem napisać, że tyle dni od premiery, a nikt nic nie pisze, ale nie miałem czasu i też nie napisałem.
Nastawiałem się, że idę na odmóżdżacz, w którym nie będzie nic mądrego. Nie oczekiwałem niczego poza akcją. Dzięki temu się nie zawiodłem. Świetna muzyka, śmieszne teksty. Minusem jest to, że film jest strasznie krótki. Można go było bardziej dopracować.
M'cin pisze:
mają dużo i fajnie strzelać :D
Nie ciesz się. Wolą bić, ciąć i rzucać. Strzelania było dla mnie za mało.

Czy ta armata, której używał ten Murzyn, istnieje naprawdę?


Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010 19:04 przez Jaahquubel, łącznie zmieniany 1 raz

*
  WWW
Fisher
Post : 06 wrz 2010 19:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 188
  • Dołączył: 13.09.2009
  • Skąd: Polska,Poznań



_________________
Podpis w budowie


Ostatnio zmieniony 06 wrz 2010 19:38 przez Fisher, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Premislaus
Post : 21 wrz 2010 00:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Kiedy wyjdzie patch do filmu? :diabelek:

Oglądałem. Nie powala :->.

Spodziewałem się lepszej fabuły, a wysadzenie tego pałacu było nierealne przy tak małej ilości ładunków wybuchowych :crazy:.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 15 wrz 2011 23:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1155
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony




*
  WWW
Len
Post : 16 wrz 2011 08:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Ja zawsze mówię, że Jean Claude Van Damme i Steven Seagal to ta sama osoba tylko w innym przebraniu. Każdy ich film wygląda dokładnie tak samo. Odnoszę wrażenie, że twórcy filmu znów starają się zebrać jak najwięcej nazwisk, mam nadzieję, że to nie odbije się znów na samym filmie. Pierwsza część była dla mnie fajna, ale mało przekonująca. Miałem wrażenie, że scenariusz dostosowywano do aktorów, choć zwykle robi się na odwrót.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


cron