Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
snick
Post : 17 sie 2006 10:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Co rozumiesz przez zachwianie rownowagi?

Za dużo gracz miałby kasy na koncie. ;)


Cytuj:
No i o to dokladnie mi chodzi Spokojnie nie musisz krzyczec.


Nie no, nie krzyczę, po prostu nie chciałem, aby ktoś przypadkiem przeoczył 2 najważniejsze wyrazy w tym zdaniu :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 17 sie 2006 12:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A tam macie problemy, niewiadomo skad mają i już - może kradzine? Z przemytu z Tracony? A może dostali w "prezencie" od ruskich albo usa :D nie wiem i nikt się nie dowie - taki był kaprys twórców gier:

Robili grę i pomyśleli że zrealizują to tak własnie jak teraz mamy w jagged Alliance
- Ha, i gracze teraz będą całe noce nie spać aby tylko dowiedzieć się skąd ta samoobrona ma tą broń, hahahah!

:D


*
  WWW
nemrod
Post : 17 sie 2006 13:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


lukasamd pisze:
Ha, i gracze teraz będą całe noce nie spać aby tylko dowiedzieć się skąd ta samoobrona ma tą broń, hahahah!


No wiesz. Z nami jeszcze nie jest tak zle. Jak baby potrafia godzinami debatowac na temat 5326.14 odcinka ktorejstam opery mydlanej...

_________________
.


*
 
Grizzli
Post : 17 sie 2006 20:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


lukasamd pisze:
Ha, i gracze teraz będą całe noce nie spać aby tylko dowiedzieć się skąd ta samoobrona ma tą broń, hahahah!


e no bez przesady Ja się prędzej zastanawiam skąd sie bierze ludzi do samoobrony (może ich też się przemyca jak te panienki z Ukrainy na zachód :diabel2:) skoro w miastach sa takie pustki

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
nemrod
Post : 18 sie 2006 04:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Grizzli pisze:
Ja się prędzej zastanawiam skąd sie bierze ludzi do samoobrony (może ich też się przemyca jak te panienki z Ukrainy na zachód :diabel2: )


Rzezbimy ich i ozywiamy jak Frankenstein :P To akurat dla mnie nie jest takie trudne, bo jestem przekonany, ze to ochotnicy miejscowej ludnosci w danym miescie. Oczywiscie teorii moze byc tysiace i kazda bedzie prawdziwa. A dlaczego? Bo samoobrona tworzona jest przez jakis tam skrypt, czy inny mechanizm w grze. Gracz musi przycisnac tylko 2 przyciski.

_________________
.


*
 
lukasamd
Post : 18 sie 2006 09:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


nemrod pisze:
Gracz musi przycisnac tylko 2 przyciski.


Dokładnie :D


*
  WWW
Grizzli
Post : 18 sie 2006 11:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


nemrod pisze:
Gracz musi przycisnac tylko 2 przyciski.


Własciwie to trzy :D - klikasz tylko trenuj potem samoobrona a później jeszcze tak w oknie zapłaty za szkolenie :)

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
nemrod
Post : 18 sie 2006 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Grizzli pisze:
Własciwie to trzy :D - klikasz tylko trenuj potem samoobrona a później jeszcze tak w oknie zapłaty za szkolenie :)


No doslownie to tak, ale nie chcialem sie rozdrabniac. Chodzilo mi o to, ze gracz wydaje komende, a komputer za niego robi reszte.

_________________
.


*
 
biernik master
Post : 18 sie 2006 23:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 65
  • Dołączył: 06.07.2006
  • Skąd: Poznań


chciałem zaznaczyć, że zdażały sie takie przypadki kiedy stosunkowo mała grupa zdeterminowanych ludzi zmieniała ustrój państwa czy też przejmowała władzę
wystaczy wspomnieć marsz 100 (albo 1000 nie pamietam dokładnie) we włoszech czy przejęcie władzy na Kubie (chyba 40 ich było w tym bracia Castro i Che)

kilka lat temu głośno było także o nie udanej próbie przejęcia władzy w środkowej Afryce
Policja rządowa aresztowała grupę bardzo wysportowanych facetów, którzy przylecieli jednym samolotem do tej małej republiki
info było takie, że byli to najemnicy lub byli żołnierze francuskiej Legi Cudzoziemskiej, którzy chcilei przejąć władzę w tym państwie i przerobić go na raj dla emerytowanych i czynnych najemników z całego świata (oczywiście większość tych żołnierzy pochodziła ze środkowej lub wschodniej Europy) był w sród nich nawet brat jakiegoś baaaaaardzo prominentnego polityka z Francji czy USA (już nie pamietam)

pozatym najczęściej wysyła się małe grupki instruktorów wojskowych w celu organizowania w danym rejonie grup powstańczych czy też armii rządowej w zależności od potrzeb
czesto podczas takich szkoleń intruktorzy pomagają organizować akcje bojowe a nawet biorą w nich czynny udział
w takich akcjach bierze udział np GROM ale organizacja troszkę podobną do naszego AIM jest amerykańska BlackWater (chyba)

[ Dodano: Sob 19 Sie, 2006 ]
ps
przy odrobinie dobrej woli można uznać, że
jesli przy trupie nie ma broni to być może została ona zniszczona (np pociskami lub granatem), który zabił żołnierza lub nie nadaje się do "spożycia" ;)
co do tej samoobrony..
mozna założyć, że mieszkańców jest tak mało bo reszta kryje sie gdzieś po lasach, piwnicach i strychach bojąc sie najemników, armii rządowej czy potyczek
a kiedy się ogłasza nabór do "milicji" to część z nich się do tego przyłącza by bronić swoich rodzin i dobytku ;)
co do kasy
można założyć, że kasa (750$) to dodatkowa cena dla instruktorów a milicja sama sobie kombinuje broń czy to wioska zrzuca sie na zakup czy szantażuje sie przemytników czy zbiera broń (albo kupuje, patrz czeczenia) od wrogiej armii :p
(lub podkradają broń od wrógów których zabili nasi milusińscy tyle, że akurat tego nie zauważyliśmy i później się wkurzamy dlaczego jej nie ma przy trupie) :p

_________________
"Żyj i pozwól umrzeć"


*
 
lukasamd
Post : 19 sie 2006 08:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


biernik master pisze:
[ Dodano: Sob 19 Sie, 2006 ]
ps
przy odrobinie dobrej woli można uznać, że
jesli przy trupie nie ma broni to być może została ona zniszczona (np pociskami lub granatem), który zabił żołnierza lub nie nadaje się do "spożycia" ;)
co do tej samoobrony..
mozna założyć, że mieszkańców jest tak mało bo reszta kryje sie gdzieś po lasach, piwnicach i strychach bojąc sie najemników, armii rządowej czy potyczek
a kiedy się ogłasza nabór do "milicji" to część z nich się do tego przyłącza by bronić swoich rodzin i dobytku ;)
co do kasy
można założyć, że kasa (750$) to dodatkowa cena dla instruktorów a milicja sama sobie kombinuje broń czy to wioska zrzuca sie na zakup czy szantażuje sie przemytników czy zbiera broń (albo kupuje, patrz czeczenia) od wrogiej armii :p
(lub podkradają broń od wrógów których zabili nasi milusińscy tyle, że akurat tego nie zauważyliśmy i później się wkurzamy dlaczego jej nie ma przy trupie) :p


W sumie, chyba najkompletniejszy i najbardziej realny opis tego wszystkiego w tym temacie :D :D


*
  WWW
Grizzli
Post : 19 sie 2006 10:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


To chyba wątek z samoobrona w tym temacie juz jest wyjaśniony :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
lukasamd
Post : 19 sie 2006 17:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No to w takim razie wrócmy może do tych dachów ( :D ), jakim cudem wiszą w powietrzu skoro nie ma ścian. Rozwiązanie jeżeli chodzi o samoobronę się znalazło to i i tu musi się znaleźć.

Tyle że jak narazie nie widze racjonalnego rozwiązania :D

Możemy uznać że w trybie SF jest to realistyczna rzecz - dachy są przymocowane do statków kosmitów :D (SF w końcu no nie? ;) ).

Nie wiem jednak jak w drugim trybie.....


*
  WWW
snick
Post : 19 sie 2006 17:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


To proste. Deidranna zamontowała pod podłogą każdego domu elektromagnesy, które mają za zadanie utrzymywać dach nad ziemią w przypadku, kiedy przeciwnik rozwali wszystkie ściany. I żeby nikomu dach się na głowę nie zwalił. Dobra królowa - dba o swych poddanych... :D Wiem, niezwykle racjonalne wytłumaczenie... xD


*
  WWW
biernik master
Post : 19 sie 2006 18:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 65
  • Dołączył: 06.07.2006
  • Skąd: Poznań


tych dachów tam nie
to wpływ narkotyków w powietrzu
taki klimat panuje w Arulco ;)

_________________
"Żyj i pozwól umrzeć"


*
 
Grizzli
Post : 19 sie 2006 20:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 267
  • Dołączył: 02.08.2006
  • Skąd: że :)


A ja mam taką teorię że tam występuje zakrzywienie czasoprzestrzeni w miejscu gdzie są dachy :P po prostu dach jest równocześnie teraz jak i przed chwilą rozwalenia ścian :D

_________________
"Losing my sight Losing my mind Wish somebody would tell me I'm fine"


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna


cron