Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
XBARTEKX
Post : 13 gru 2007 16:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


No to pomyślmy. Tani i skuteczny skład:
Medykiem niech będzie Ira.
Steroid niech zajmie się materiałami wybuchowymi i mechaniką.
Niechaj głównym szturmowcem z G36 (w 1.13 a w normal Steyr Aug) zostanie I.M.P albo Ice
Snajperkę zawsze bez obaw dawałem Hitmanowi który ma u mnie na początku niezły zapierd** lub jak to niektórzy nazywają trening z uwagi na słabe możliwości fizyczne ;].

I z takim składem niech Deidranna szykuje swoje karabiny rakietowe bo inaczej mnie nie powstrzyma.


*
  WWW
Yury
Post : 13 gru 2007 18:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


A ja tam zostaje przy jednym ekwipunku dla kazdego tzn. nie wymieniam sie co raz jakims sprzetem miedzy innymi mercami.Jak cos to tylko wymieniam stara bron na nowe lepsze znalezisko.Jakos trudno mi to wyobrazic.....
-Hejj Blood!
-Co ?
-Daj mi tym razem ten twoj wypasiony helm i noktowizor bo moj sie juz nieco zjechal po tym ostatnim przyjeciu na banie. :-)
-Ta i co jeszcze? Moze chcesz mojego Fal'a ?? :D
Albo
-Reaper !
-Hmm?
-Fajne PSG :D
-Nawet o tym nie mysl....
:okulary:

Oczywiscie to tylko moje zdanie.

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
XBARTEKX
Post : 13 gru 2007 18:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


No tak ale wiesz chodzi o to że IMP znajdzie apteczkę i ją weźmie. A że w moim składzie nie jest on medem co najwyżej się obandażuje ale leczyć to albo szpital albo Ira to chyba logiczne że apteczkę da Irze ;]. Chyba że zestaw PP to inny biznes ;]. Albo podczas bitwy popodnosisz karabiny różne a po bitwie rozdasz je już pozostałym tak aby pasowały one bardziej do ich funkcji ;].


*
  WWW
Yury
Post : 13 gru 2007 18:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


No to wiadome.....

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
XBARTEKX
Post : 13 gru 2007 19:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


No bo wiesz twoja wypowiedź zabrzmiała jakbyś takie sytuację jak przedstawiona przeze mnie wykluczał. Przynajmniej ja to tak odebrałem.


*
  WWW
Yury
Post : 13 gru 2007 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


No moze masz racje bo bardzo skrotowo napisalem .Ale myslalem ze bedzie do zalapania o co mi chodzi ale dobra, mniejsza o to.A co do samego odnawiania zdrowia to tyle co zatamuje krwotok dla merca i podam mu zastrzyk regeneracyjny ,reszta zagoi sie z czasem.

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
XBARTEKX
Post : 15 gru 2007 11:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


No tak ale z czasem najemnik sie przyzwyczaja do dragów i nie kopią już tak mocno ;/.


*
  WWW
Popuś
Post : 05 lut 2008 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


U mnie każdy ma swoje miejsce - tzn oddział 6 najlepszych najemników zawsze ma swoje miejsce, a reszta biegnie za nimi ze sprzętem :D
Nie ma znaczenia kim gram - najlepsi strzelcy (plus dobry mechanik-strzelec żeby drzwi otwierać) wchodzą w skład oddziału pierwszego. Z reguły pchałem tam IMPa, Raven, Raidera, Trevora, Buns, Lynxa - bo nimi najczęściej grałem. W każdym bądź razie nawet jak biore innych najemników to ci którzy mi najbardziej przypadli do gustu ladują w "oddziale szturmowym". Dodam, że zawsze jest tam co najmniej dwóch ludzi dobrze radzących sobie z apteczką i szkoleniem samoobrony.
Pozostałych dwunastu najemników nosi paliwo do samochodów, amunicję, zestawy narżedzi, apteczki... no i artlerię typu wyrzutnie p-panc i moździerze... w końcu mój "oddział szturmowy" nie może być zbytnio obciążony :)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron