Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 04 lut 2011 23:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ja pisałem o wersji 1.05 PL a ktoś się włączył z 1.13 i powstało zamieszanie

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Klepczar
Post : 05 lut 2011 10:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 150
  • Dołączył: 25.12.2007
  • Skąd: Pruszków


micand1989 pisze:
Ja pisałem o wersji 1.05 PL


niestety nie posiadłem jeszcze jakże imponującej sztuki czytania w myślach autorom postów ;)

temat jest w dziale ogólnym więc równie dobrze mógł dotyczyć JA 1 jak i JA2,5 i JA2 WF choć nie spotkałem się w tamtych z opcją poddania :P ...
więc jako że cichy jestem i pokornego serca,
upraszam wybaczenia za nieznajomość intencji autora tematu ;)


*
 
micand1989
Post : 05 lut 2011 13:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Klepczar pisze:
temat jest w dziale ogólnym więc równie dobrze mógł dotyczyć JA 1 jak i JA2,5 i JA2 WF choć nie spotkałem się w tamtych z opcją poddania :P ...


micand1989 pisze:
Temat założyłem w dziale ogólnym po to aby wpisywać doświadczenia z różnych wersji i modyfikacji. Poza tym wpisujcie:
1. czy w wersji można odbić swoich
2. jeśli pkt.1 na TAK --- to w którym sektorze


w pkt 1 chodziło mi aby najpierw podać wersję jaką się opisuje...a zrobił to tylko lukasamd........więc sorry ale sami sobie jesteście winni

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
White
Post : 05 lut 2011 13:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 17
  • Dołączył: 29.12.2010


Tak szczerze mowiac to jest dzial o serii JA, a nie o modach wiec Twoj wpis byl dokonany w zlym dziale. A ze uzytkownicy tego forum sa bardzo mili to nikt ci tego do tej pory nie powiedzial a probowal pomoc. Sam bylem w szoku jak sie okazalo ze tak wlasciwie to chodzilo ci o UC a nie JA2...

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 05 lut 2011 14:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


micand1989 pisze:
Ja pisałem o wersji 1.05 PL a ktoś się włączył z 1.13 i powstało zamieszanie


Ja również, 1.05r to tylko i wyłącznie PL o ile mnie pamięć nie myli.

White pisze:
Tak szczerze mowiac to jest dzial o serii JA, a nie o modach wiec Twoj wpis byl dokonany w zlym dziale. A ze uzytkownicy tego forum sa bardzo mili to nikt ci tego do tej pory nie powiedzial a probowal pomoc. Sam bylem w szoku jak sie okazalo ze tak wlasciwie to chodzilo ci o UC a nie JA2...


Z takimi tematami jest problem, bo jakby wymieniać tylko mody, to powinien być w modyfikacjach, jak tylko oficjalne to w ogólnym. No ale jest i o oficjalnych i o modach, więc faktycznie jednocześnie pasuje jak i nie pasuje to obu z tych działów :) Z tym, że ogólne jak sama nazwa wskazuje raczej dopuszcza takie mieszanki.

micand1989 pisze:
więc sorry ale sami sobie jesteście winni


To że nie podali wersji, to nie oznacza, że od razu trzeba wstawiać durną emotę: " :crazy: " i w ten sposób komentować czyjąś wypowiedź. Przecież można po ludzku zapytać, o jaką mobilną samoobronę chodzi, albo czy dotyczy to moda jakiegoś.
Jeżeli by kogoś tu sądzić, to trzeba by powiedzieć że nikt się nie popisał i tyle, chyba najbardziej sprawiedliwa opcja :)
Aby dalej nie było takich niedomówień, podawajcie czy chodzi o moda czy o którąś z oficjalnych części (wersja też mile widziana).





Ta egzekucja zdarzyła się komuś w czystych JA2 / JA2: Wildfire? Czy jednak ma miejsce tylko w np. v1.13?


*
  WWW
micand1989
Post : 13 lut 2011 22:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Urban Chaos na 1.05PL

przez przypadek wcisnęło mi się poddanie mojego IMPa (był sam na akcji).
Po 2 dobach nie było żadnych przesłuchań, żadnej scenki z pałacu.
Wszedłem żeby odbić ostatni sektor Troy, gdy wszedłem do sektora na samym środku ekranu wyskoczyło powiadomienie że pojmani najemnicy są przetrzymywani w tym sektorze. Włączyła się tura i zaczeli naparzać do mojego IMP który stał obok furgonetki. IMP był do połowy ranny.

screeny poniżej

Po przyłączeniu mój IMP miał tylko klucze w pęku (wszystkie które miałem, przed schwytaniem)
Sprzęt który miał przy sobie też znalazłem ale dopiero po wpisaniu koda. Sprzęt jest w miejscu (2x2 kratki) ogrodzonym ścianami bez dachu. Na screenie pod mychą


Załączniki:
recapture1.JPG
recapture1.JPG [ 50.62 KiB | Przeglądany 889 razy ]
sprzet1.JPG
sprzet1.JPG [ 43.92 KiB | Przeglądany 889 razy ]

_________________
Obrazek
Obrazek
*
 
micand1989
Post : 17 lut 2011 11:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Urban Chaos na 1.05 PL

Egzekucja ;-)

Nareszcie się udało!
Za drugim razem.
Morris (którego już wcześniej zabiłem w pałacu), Brenda w pomieszczeniu obok i kupa wojska w sektorze.

Screeny poniżej

Tylko jest mały problem ze sprzętem:
więźniowie: IMP, Nails, Conrad
sprzęt IMP-a i Nails-a był w stołówce, a sprzęt Conrada zaginął w akcji

i ciężko jest wyjść z sektora:
wychodzisz do krańca sektora i opuszczasz sektor. Włącza się ekran mapy i kompresujesz...i tak można do śmierci, bo ani nie dojdzie do sektora obok ani nawet na kodzie nie można się teleportować bo wywala że oddział jest w trakcie pordóży...
sytuacja tragiczna. Jak ktoś wie jak ujść z życiem z tego sektora (chodzi mi o przejście do innego sektora), to proszę pilnie rozwiązanie.


Załączniki:
egzekucja3.JPG
egzekucja3.JPG [ 79.42 KiB | Przeglądany 879 razy ]
egzekucja1.JPG
egzekucja1.JPG [ 65.81 KiB | Przeglądany 880 razy ]
egzekucja2.JPG
egzekucja2.JPG [ 70.2 KiB | Przeglądany 880 razy ]

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 17 lut 2011 11:34 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz
*
 
beblogz
Post : 18 lut 2011 04:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 22
  • Dołączył: 02.02.2011


Hmm Teoretycznie z każdego można wyjść. Ale w modach itp czasem wyjdzie błąd - nie zawsze zamierzony - i kicha. Znów powtórzę - jestem może staroświecki - wersja 1.03 - duże plusy, mało błędów - reszra pryszcz. Tysiące razy, dowolny poziom, co chceta - tak mawia Jurek. Pytajta, a dostanieta (chyba że nie wiem ;))


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2