Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
zadra666
Post : 03 sie 2008 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Ty się pytasz o VSS ?? Popatrz na SV-98 (wymiata broń) Sv w Port Kip ,a Vintorez w sumie to też tam(albo Drake , ale raczej Kip ). Wszystko po wrogach ...a i gogle Uv też w Port Kip po elitasie :)

yahooo pisze:
9 dośw po 13 dniach :?: :?:


Bije "moby" przeważnie swoim IMP-em i static pomaga (swoją drogą Static 99 mech , 98 cel , 7 dośw )

_________________
...


*
 
Perry
Post : 09 wrz 2008 18:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


No pochwaliłbym się swoim ale nie wiem za bardzo jak i czy w ogóle jest sens bo nie ma takiego kto by sobie nie potrafił go przerobić na szybko, natomiast ja gram fair, żadne tam alt+l, jak zginie to nara, zaczynam od początku, dwójka to pamęciówka, zawsze wiesz wiesz gdzie stoją i jak ich podejsc nawet na ekspercie


*
 
Olinka
Post : 09 wrz 2008 20:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Ja nie wiem :-D

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Perry
Post : 10 wrz 2008 12:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Czego nie wiesz? gdzie stoją? uwierz mi zawsze w tym samym miejscu! Dlatego JA2 to bułka z masłem, skończyłem ją chyba z 10 razy na ekspercie i Dedrianka zawsze po dupie dostała. Taki j€ż jej los żeby sklepać jej miskę.


*
 
Olinka
Post : 11 wrz 2008 18:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Perry pisze:
No pochwaliłbym się swoim ale nie wiem za bardzo jak i czy w ogóle jest sens bo nie ma takiego kto by sobie nie potrafił go przerobić na szybko, natomiast ja gram fair, żadne tam alt+l, jak zginie to nara, zaczynam od początku, dwójka to pamęciówka, zawsze wiesz wiesz gdzie stoją i jak ich podejsc nawet na ekspercie
to miałam na mysli...
ja nie wiem jak na szybko przerobic swojego IMPa

Ja mam we krwi wiec... robie tylko na zywo

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Perry
Post : 11 wrz 2008 21:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Są 2 sposoby aby przerobić najemnika na szybko mając odpowiedni program do ustawiania parametrów, lub mój bardziej uczciwy.
Zwinność - jest taki sektor na lewo od Cambrii, gdzie między 3 drzewami jest 1 wróg, jest on stacjonarny tzn że się nie rusza (dopóki go nie zranisz), bierzesz swojego najemnika, i w turze biegasz tam i z powrotem warunek musisz go ciągle widziec a on Ciebie nie. Punkty leca aż do 100
Zręczność - najlepiej w Estonii u Jake`a, kupujesz od niego zniszczony sprzęt, naprawiasz ,wyrzucasz i znowu kupujesz naprawiasz i tak w kółko aż do setki, rośnie również mechanika
Siła - najlepsza metoda klepanie wszystkiego co sie rusza lub, obładowujesz go najcięższym sprzętem i biegasz tam i z powrotem po głównej mapie (czasochłonne ale opłaca się) tym samym rośnie również Zdrowie.
Dowodzenie - chyba wiesz
Inteligencja - leczenie, rozbrajanie materiałów wybuchowych, ja osobiście rozbrajam i podkładam, rozbrajam i podkładam itd. aż do setki, tym samym rosną materiały wybuchowe
Doświadczenie - niestety na to nie mam patentu
Medycyna - leczyć i jeszcze raz leczyc, szybsza metoda to ustawić na przeciwko siebie najemników i strzelać jeden do drugiego, leczyć i znowu strzelać aż do setki
Pozdrowienia


*
 
Olinka
Post : 11 wrz 2008 21:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Troche sie uśmiałam przy punkcie strzelania do najemników :)
A doswiadczenie wzrasta w każdym wypadku nabywania dowolnej umiejętnosci.
Mozna powiedzieć, że przy okazji :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Cell
Post : 11 wrz 2008 21:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Perry pisze:
Doświadczenie - niestety na to nie mam patentu


A ja mam: Idź na solo z 20 osobowymi oddziałami wroga ;] Takie solówki na otwartym terenie, dają też niezłą satysfakcje ;]

Perry pisze:
Medycyna - leczyć i jeszcze raz leczyc, szybsza metoda to ustawić na przeciwko siebie najemników i strzelać jeden do drugiego, leczyć i znowu strzelać aż do setki


A gdyby tak w ciebie pakować co 5 minut kule i leczyć? :P Ja bym tak nie mógł: Szkoda mi najemników. Przeciez to ich napewno bolixD


*
 
Olinka
Post : 11 wrz 2008 21:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Cell pisze:
Perry pisze:
Doświadczenie - niestety na to nie mam patentu


A ja mam: Idź na solo z 20 osobowymi oddziałami wroga ;] Takie solówki na otwartym terenie, dają też niezłą satysfakcje ;]

Perry pisze:
Medycyna - leczyć i jeszcze raz leczyc, szybsza metoda to ustawić na przeciwko siebie najemników i strzelać jeden do drugiego, leczyć i znowu strzelać aż do setki


A gdyby tak w ciebie pakować co 5 minut kule i leczyć? :P Ja bym tak nie mógł: Szkoda mi najemników. Przeciez to ich napewno bolixD

wiem nie merytorycznie ale nie mogłam sie powstrzymać :):):)
padłam przy tym "to ich boli" no pewnie też miałabym opory tak walic do nich przecież w koncu żadne pieniadze tego nie wynagrodzą ;)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Perry
Post : 12 wrz 2008 08:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Muszę Ci powiedzieć że nie przeżyłabyś pierwszej tury, po takim wyczynie, satysfakcji też żadnej patrząc jak się wykrwawaiasz na śmierć, no chyba że masz skłonności sadystyczne.
Jeżeli udało Ci sie takie coś przeżyć (w co wątpie), jestem pełen podziwu.
Natomiast przypomniałem sobieże przecież że doświadczenie najszybciej wskakuje przy strzelaniu do kotów i robali.
Co do bólu, mnie boli jedynie odmowa pięknej kobiety, strasznie jestem wyczulony na tym punkcie, a jeżeli chodzi o najemników dadzą radę. Chłopaki w Wietnamie nie takie rany mieli i przeżyli...


*
 
Adarkar
Post : 12 wrz 2008 09:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 23
  • Dołączył: 11.09.2008


Perry pisze:
Są 2 sposoby aby przerobić najemnika na szybko mając odpowiedni program do ustawiania parametrów, lub mój bardziej uczciwy.
Zwinność - jest taki sektor na lewo od Cambrii, gdzie między 3 drzewami jest 1 wróg, jest on stacjonarny tzn że się nie rusza (dopóki go nie zranisz), bierzesz swojego najemnika, i w turze biegasz tam i z powrotem warunek musisz go ciągle widziec a on Ciebie nie. Punkty leca aż do 100
Zręczność - najlepiej w Estonii u Jake`a, kupujesz od niego zniszczony sprzęt, naprawiasz ,wyrzucasz i znowu kupujesz naprawiasz i tak w kółko aż do setki, rośnie również mechanika
Siła - najlepsza metoda klepanie wszystkiego co sie rusza lub, obładowujesz go najcięższym sprzętem i biegasz tam i z powrotem po głównej mapie (czasochłonne ale opłaca się) tym samym rośnie również Zdrowie.
Dowodzenie - chyba wiesz
Inteligencja - leczenie, rozbrajanie materiałów wybuchowych, ja osobiście rozbrajam i podkładam, rozbrajam i podkładam itd. aż do setki, tym samym rosną materiały wybuchowe
Doświadczenie - niestety na to nie mam patentu
Medycyna - leczyć i jeszcze raz leczyc, szybsza metoda to ustawić na przeciwko siebie najemników i strzelać jeden do drugiego, leczyć i znowu strzelać aż do setki
Pozdrowienia

Chyle czolo Generale moj Generale i pozdrawiam ADARKAR

_________________
"Si vis pacem, para bellum" Tytus Liwiusz
Wszystko co mozna bylo powiedzic zostalo powiedziane
wszystko co mozna napisac zostalo juz napisane


*
 
Olinka
Post : 12 wrz 2008 09:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Perry pisze:
Muszę Ci powiedzieć że nie przeżyłabyś pierwszej tury, po takim wyczynie, satysfakcji też żadnej patrząc jak się wykrwawaiasz na śmierć, no chyba że masz skłonności sadystyczne.
Jeżeli udało Ci sie takie coś przeżyć (w co wątpie), jestem pełen podziwu.
Natomiast przypomniałem sobieże przecież że doświadczenie najszybciej wskakuje przy strzelaniu do kotów i robali.
Co do bólu, mnie boli jedynie odmowa pięknej kobiety, strasznie jestem wyczulony na tym punkcie, a jeżeli chodzi o najemników dadzą radę. Chłopaki w Wietnamie nie takie rany mieli i przeżyli...
Kiedys z ciekawosci oczywiscie tylko spróbowałam to zrobic. Troche wcześniej sie przygotowałam. No i jakos poszło..., jakos poszło :)
Spokojnie statsy podciagam normalnie w grze i na tyle na ile mi cierpliwości starcza :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Perry
Post : 12 wrz 2008 11:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Jeden na dwudziestu? to znaczy pod jakim wzgłędem się przygotowałaś, z taką przewagą można chyba się tylko przygotowac do jednego - ostatniego namaszczenia. Ale jeśli rzeczywiście to prawda zdradź mi ten sekret.
P.S. Teraz trochę nie na temat.
Jak wkładacie moje cytaty do swoich wiadomośći?
I jak używacie emotionków?
Ja próbuję i o proszę pierwszy z lewej (uśmiech) :) - takie coś zamiast emotionka.
Pozdrawiam.

EDIT:
Aha to działa dopiero po wysłaniu, doświadczenie +1 (jakby to określił Shadow - to znaczący postęp) ;)


Ostatnio zmieniony 14 wrz 2008 09:37 przez Perry, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Olinka
Post : 12 wrz 2008 11:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Perry pisze:
Jeden na dwudziestu? to znaczy pod jakim wzgłędem się przygotowałaś, z taką przewagą można chyba się tylko przygotowac do jednego - ostatniego namaszczenia. Ale jeśli rzeczywiście to prawda zdradź mi ten sekret.
No tośmy sie nie zrozumieli bo ja myślałam, że piszesz o strzelaniu do swoich ludzi czyli pieciu a nie 20.
To chyba zmienia postac rzeczy? Czyż nie?

Nie na 20 nie próbowałam ale wiem, ze sa tacy co ida grę w pojedynke.
Gdzieś tu pisali o tym chyba nawet temat jest.

Perry pisze:
P.S. Teraz trochę nie na temat.
Jak wkładacie moje cytaty do swoich wiadomośći?
I jak używacie emotionków?
Ja próbuję i o proszę pierwszy z lewej (uśmiech) :) - takie coś zamiast emotionka.
Pozdrawiam.

Obejrzyj dokładnie swoje okno odpowiedzi :)
Zobacz za nim odpiszesz okno wypowiedzi osoby której odpowiadasz. Masz tam cytuj, zmien itd. Klikajac cytuj masz automatycznie okno odpowiedzi z tekstem osoby której odpowiadasz.

Z doswiadczenia wiem ,ze dobrze jest wyciać tekst tak żeby został tylko ten na który odpowiadasz. Wyedy wiadomo o czym i do kogo piszesz.
Do tego masz tez cytowanie selsktywne czy jakostak. Mozesz cytować w jednym poscie kilka osób.

Emotki wstawiasz klikając np na to co masz po lewej stronie, po kliknieciu ona sama wpada do odpowiedzi :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron