Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
ADja2
Post : 23 sie 2014 13:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 14.08.2014


Witam! zainstalowałem po długim czasie Ja2 i postanowiłem je ulepszyć o dodatkowy mod żeby gra była na maxa wypasiona...

po kilku minutach zauważyłem kilka niedociągnięć...

1 Dlaczego przeciwnicy trafieni ze snajperki np. M24 nie tracą punków a powinni być od razu zabici bo DMG od broni mam na 1000 pkt.
ale znowu strzał z pistoletu lub innej broni jest śmiertelny...

w ogóle ze snajperek się strzelać nie ma... jestem 5 metrów od goście czysta przestrzeń I CZARNY CELOWNIK ZE NIE DA SIĘ TRAFIĆ...

2 co zrobić żeby nie wywalało tak często do windowsa? Wy też macie takie problemy?

3 Które parametry w Ja2_options ustawić tak żeby gra była jak najbardziej realna

4 czy aimnas to najlepszy mod do Ja2? można ją jeszcze bardziej podkręcić? MAM aimnas 21 eng.
jest jakiś mod ZROBIONY PORZĄDNIE A NIE NA ODWAL SIĘ TAK JAK TEN KTÓRY ZAINSTALOWAŁEM...?


*
 
Ronnie
Post : 23 sie 2014 22:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


ADja2 pisze:
1 Dlaczego przeciwnicy trafieni ze snajperki np. M24 nie tracą punków a powinni być od razu zabici bo DMG od broni mam na 1000 pkt.
ale znowu strzał z pistoletu lub innej broni jest śmiertelny...


Może strzelasz do opancerzonych przeciwników amunicją hp lub glaser?

ADja2 pisze:
w ogóle ze snajperek się strzelać nie ma... jestem 5 metrów od goście czysta przestrzeń I CZARNY CELOWNIK ZE NIE DA SIĘ TRAFIĆ...


To jest właśnie realizm. Nie trafisz z lunety 6x w gościa, który stoi obok ciebie, w takim przypadku trzeba walić z przyłożenia. Tryb strzału możesz zmienić klawiszem "."

ADja2 pisze:
2 co zrobić żeby nie wywalało tak często do windowsa? Wy też macie takie problemy?

Uroki wersji beta. Chcesz mieć stabilność - wybierz wersję 4870, chcesz najnowsze szmery bajery wersji beta - pogódź się ze zwiechami (do czasu wydania zoptymalizowanej nowej wersji) :)


ADja2 pisze:
3 Które parametry w Ja2_options ustawić tak żeby gra była jak najbardziej realna


Domyślnie są ustawione dobrze, ale ja zawsze zwiększam % garnizonów w sektorach. Trzeba czuć, że grupka najemników walczy z cała armia królowej :-D

ADja2 pisze:
4 czy aimnas to najlepszy mod do Ja2? można ją jeszcze bardziej podkręcić? MAM aimnas 21 eng.
jest jakiś mod ZROBIONY PORZĄDNIE A NIE NA ODWAL SIĘ TAK JAK TEN KTÓRY ZAINSTALOWAŁEM...?


Jeśli chodzi o mody to proponuję wypróbować Urban Chaos v.4.48.
Takie jest moje zdanie, ale ile graczy tyle opinii.

_________________
Obrazek


*
 
ADja2
Post : 24 sie 2014 07:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 18
  • Dołączył: 14.08.2014


To nie przez amunicji tylko lunety mam na snajperce lunete 7 lub 10 nawet mniejsze i koleś nic nie wiedzi nawet z daleka tzn przeciwnika widzi ale jest czarny celownik ze nie da się trafić i to nawet z bliska i z daleka!!
A jak już strzeli to zabiera przeciwnikowi 1 pkt życia lub wcale..

A jak zdejmie się lunete to wszystko ok strzał zabija i wszystko widać nawet jak jest ta sama amunicja!!!

Ps ze snajperki nawet z dalsza jest czarny celownik ze nie widać celu a przeciwnicy strzelają bez problemu...

Mam stabilna wersje.. English 4870


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron