Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
momo78
Post : 02 lut 2011 20:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Przed chwilą atakowałem ostatni sektor Cambrii.
W drodze do niego minąłem się z przeciwnikami - ja zająłem ich sektor a oni wkroczyli do sektora z samoobroną.
Jakby tego było mało, gdy dawałem kompresję czasu to oni ciągle nie walczyli.
Teraz najlepsze. Klikając na auto w okienku z samoobroną zaczęła się ona rozmnażać i przy każdym kliknięciu dochodziło 8 do każdego sektora(oprócz tego z wrogami).
Obrazek

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
micand1989
Post : 03 lut 2011 10:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


momo78 pisze:
Patrzcie co mi się dziś przydarzyło xD
Wczytuję grę, a tam takie coś:

Obrazek

BTW:wyrzutnia rakiet przyszła mi do głowy za którymś razem.
Sorki za kiepskiego gifa, ale nie znam się na tym xD


Mocne :jupi:
Mass kill :one:
A ja myślałem oglądając początek tej animacji że Ptaki będą ranić tych ludzi (aż zabiją ich)

A mnie śmieszy Steroid jak nie może otworzyć drzwi po 3 razach : Damn it, damn it, damn it. This is not possible!! :-D
I jeszcze jak Razor, Haywire i inni wrzucają na Biff-a że jest ciotą :kosci: :kosci: :kosci:

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 03 lut 2011 10:54 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
hasan_talib
Post : 03 lut 2011 11:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Wiele razy miałem motyw, który pokazał momo78. Jakiś bug w grze ;-) A kiedyś na farmie Hicków znalazłem krowy. Ale nie stały grzecznie w oborze ani na polu tylko... w domu, w ich sypialni.


*
 
momo78
Post : 03 lut 2011 12:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


hasan_talib pisze:
A kiedyś na farmie Hicków znalazłem krowy. Ale nie stały grzecznie w oborze ani na polu tylko... w domu, w ich sypialni.

Rozmawiając z Hicksami można dojść do wniosku, że te krowy w ich sypialni nie są bez powodu :diabel2:

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
micand1989
Post : 03 lut 2011 12:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


hasan_talib pisze:
Wiele razy miałem motyw, który pokazał momo78. Jakiś bug w grze ;-) A kiedyś na farmie Hicków znalazłem krowy. Ale nie stały grzecznie w oborze ani na polu tylko... w domu, w ich sypialni.


Na ja też miałem krowy wszędzie w sektorze ale to już była moja ingerencja: całą chałupe zarypałem wkoło mat.wybuchowymi i tym sposobem zająłem się Hickami. (ogrodzenie od krów też było od strony domu zniszczone)

Ale bug był dopiero później jak wytłukłem wszystkich i "wszystkie" krowy. Wyszedłem z sektora>>> poszedłem do Keith-a w Cambrii, zameldować że zadanie wykonane (wiadomo lojalność na +). A potem wracając tą samą drogą do Drassen, przechodziłem przez sektor farmy Hick-ów >>> i pojawił mi się komunikat że zauwazono kogoś w sektorze. No to myśle sobie, wejde zobacze kogo tam licho przywiało :-D . Ja wchodze a tam od razu 3 farmerów wali do mnie ze strzelb. Po zabiciu "znowu" wszystkich farmerów poszedłem zobaczyć czy krowy też miały RESP-a. TAK, krowy urosły nowe. No to je zatłukłem. Znowu poszedłem do Keith-a i znowu mi podziękował za wykonanie zadania. Czynność powtórzyłem aż w Cambrii miałem 100% lojalki.

_________________
Obrazek
Obrazek


Ostatnio zmieniony 03 lut 2011 12:29 przez micand1989, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Killer Kira
Post : 03 lut 2011 16:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 02.01.2011
  • Skąd: Tixa


momo78 pisze:
hasan_talib pisze:
A kiedyś na farmie Hicków znalazłem krowy. Ale nie stały grzecznie w oborze ani na polu tylko... w domu, w ich sypialni.

Rozmawiając z Hicksami można dojść do wniosku, że te krowy w ich sypialni nie są bez powodu :diabel2:



Właśnie przed chwilą... w pewnym farmerskim sektorze w UC... nad Prax, cywilna kobietka po walce prowadziła do DOMU stadko krów, a w sypialni czekał na nie tłuściutki jegomość... :crazy: schodziły się tam z całej mapy...

____

Dziś wpadłam do sektora na bagnach, gdzie w domku siedziało dwóch meneli - co prawda, a po podwórku, szafkach i skrzynkach walał się alkohol i świerszczyki ^^


Ostatnio zmieniony 05 lut 2011 22:49 przez Killer Kira, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
hasan_talib
Post : 13 lut 2011 01:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Widziałem właśnie najdziwniejsze zachowanie przeciwnika ever. Nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się jeszcze zaobserwować czegoś takiego. Gram sobie w hybrydę UB. Mam nastawione pole widzenia na jakieś ponad 20, nie pamiętam ile dokładnie (domyślnie jest 13). Widzę przeciwnika. On zobaczył mnie, podbiegł kawałek, po czym... kucnął i dźgnął nożem kawałek gruzu leżącego na ziemi... :crazy:


*
 
Olinka
Post : 14 lut 2011 12:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Killer Kira pisze:
momo78 pisze:
hasan_talib pisze:
A kiedyś na farmie Hicków znalazłem krowy. Ale nie stały grzecznie w oborze ani na polu tylko... w domu, w ich sypialni.

Rozmawiając z Hicksami można dojść do wniosku, że te krowy w ich sypialni nie są bez powodu :diabel2:



Właśnie przed chwilą... w pewnym farmerskim sektorze w UC... nad Prax, cywilna kobietka po walce prowadziła do DOMU stadko krów, a w sypialni czekał na nie tłuściutki jegomość... :crazy: schodziły się tam z całej mapy...


o i co dalej, co?

hehe tak tez to widziałam, poczucia humoru albo rozwinietej wyobrazni grajacych odmówic nie mozna

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
micand1989
Post : 14 lut 2011 20:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Dziwne

w Urban Chaos
do snajperki KSVK można przyłączyć granatnik GP-30 <hehehe>
ładnie wymiata


Załączniki:
ksvk1.JPG
ksvk1.JPG [ 91.16 KiB | Przeglądany 1220 razy ]
ksvk2.JPG
ksvk2.JPG [ 95.47 KiB | Przeglądany 1220 razy ]

_________________
Obrazek
Obrazek
*
 
hasan_talib
Post : 24 kwie 2011 13:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Hm. Najnowsza sytuacja - Shadow kuca sobie, właśnie rozwalił czołg. Gdzieś zza wraku czołgu wyleciał gościu, stanął, wycelował w neigo i zabrakło mu punktów akcji. Ostatni wróg w sektorze, postanowiłem rozwalić go za pomocą LAW'a. Co było do przywidzenia, spudłowałem. Ale zakończyłem turę. A wróg, zamiast mnie rozwalić, położył na ziemi broń, podbiegł do mnie, kucnął i odwrócił się tyłem. Zupełnie, jakby się poddał. Zakończyłem parę tur, żeby zobaczyć, co się stanie, ale on tam tylko kucał i się nie poruszał.


*
 
Van
Post : 26 kwie 2011 08:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 159
  • Dołączył: 05.04.2011


Zniszczyłeś doszczętnie jego morale... xD


*
 
hasan_talib
Post : 27 kwie 2011 17:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


A potem zadźgałem go nożem. Jestem okrutny :-P


*
 
fallout152
Post : 22 gru 2011 02:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 121
  • Dołączył: 15.11.2011


Jestem teraz w N5 w Medunie, ze wszystkich stron mur, frontowe drzwi obstawione, hałasu zrobić nie mogę bo przychodzi za dużo wsparcia z sąsiedztwa, a amunicja do tłumików mi się skończyła. Pozostał mi nóż (Edit), wszystko co muszę robić to stać przy frontowych drzwiach(nie na wprost), każdy żołnierz wroga zamyka za sobą drzwi i już nie wraca. Jeden nie zamknął ale udało mi się to zrobić za niego, gdyby było więcej takich wrogów nie miałbym szans, tam są tygrysy a ich nie da się zabić nożem w jednej turze. Może nie są zbyt mądrzy ale na pewno kulturalni.

I w ogóle to jest jakiś bug z tymi drzwiami. Najemnik który czai się przy drzwiach widzi czasem że drzwi są otwarte jak ktoś przez nie przejdzie choć jak wspominałem wrogowie je zamykają. Wtedy w tej samej turze podbiegam drugim najemnikiem i on widzi że te drzwi są jednak zamknięte. Chyba dzieje się tak bo najemnik który czai się przy drzwiach od razu dostaje turę i animacja nie może się dokończyć.
Gdy drzwi są otwarte blokują drogę najemnikowi z boku, choć jak wspominałem jest to jakiś bug z grafiką i mogę przez nie atakować nożem i po wykonaniu takiej czynności też widzę że są zamknięte. Co ciekawe jeżeli zapiszę i wczytam to nie mogę atakować przez te drzwi chyba że właśnie inny najemnik zobaczy że są zamknięte.

_________________
Obrazek


*
 
Svean
Post : 22 gru 2011 14:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 389
  • Dołączył: 13.03.2009


Po pierwsze .... "nuż" - jak to widzę to aż bolą zęby :P

A tak poza tym - nie jestem pewien ale jeśli nie widzisz drzwi w trakcie otwierania/zamykania to pozostają one a takiej pozycji w jakiej widziałeś je ostatni raz - przynajmniej dopóki znów ich nie zobaczysz. Wydaje mi się że tak jest z drzwiami ale jestem prawie pewien że tak działają też wszelkie bramy itp.

Natomiast w Urban Chaosie było i jest sporo niedoróbek gdzie statystyki sprzętu z różnych wersji ktoś poskładał ale nie do końca sprawdził (bo to dopiero są tygodnie i miesiące roboty - dlatego dobrze to zgłaszać w Bears Pit-cie) - stąd może się i zdarzyć granatnik podwieszony do snajperki.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 22 gru 2011 14:09 przez Svean, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
micand1989
Post : 22 gru 2011 15:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


W pomieszczeniu z tygrysami jest dużo błędów. Ściana płn-zach, przez którą można widzieć wrogów, przechodzić ale kule się na niej zatrzymują. Przy okienku obok też można przejść i leżąc widzieć wrogów.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna


cron