Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Perry
Post : 17 lis 2011 18:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


micand1989 pisze:
Tzn. jak obserwujesz przez lornetkę albo lunete 10x to są widoki ale nie przesadzaj że ze środka widać wszystkie końce mapy.


No właśnie o to chodzi, żeby nie obserwować przez lornetkę, tylko okulary powinny dać nam tą możliwość... I naprawdę nie przesadzam widzę ich, jak na widelcu, że aż mi zasięgu w broni brakuje, więc musiałem zmodywikować FN Fala z 420 metrów do 650... O snajperkach nie wspomnę.. ;)

micand1989 pisze:
Dziękuje za uznanie dla mojej modyfikacji. Bo grasz w moją, prawda?


Nie wiem czy w Twoją, gram w JA2 Wildfire 1.13 AIMNAS + S.T.O.M.P., bo zwykłe JA2 1.13 (w które grałem raz i ukończyłem), po prostu u mnie nie przejdzie, wolę klasyczne..

micand1989 pisze:
Najpierw piszesz że obojętnie czy dzień czy noc, czyli wnioskuje że to moja modyfikacja.


Piszę, że obojetnie co masz w ekwipunku najemnika, obojętnie czy są to okulary/noktowizor czy gogle UV, nie spełniają swoich funkcji, w dzień robi to za nie luneta 10x, a w nocy rifle flash combo celownik laserowy...

micand1989 pisze:
Widzisz tyle na ile Ci pozwalają noktowizor i celowniki laserowe na broni (no i w mojej modyfikacji celownik termiczny jest wyjątkiem)


Patrz wyżej.. ;) celownik laserowy zamiast noktowizora??? To po co mi nosić zbędne kilogramy w ekwipunku..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
fallout152
Post : 17 lis 2011 18:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 121
  • Dołączył: 15.11.2011


Widzę że panowie odeszliście od tematu aczkolwiek jest to raczej wina specyfiki gry. Nie wiem czy wiecie ale niedługo(albo już) wyjdzie nowa część Hitmana, widziałem gameplaya na YT. Tam jest taka opcja zwana instynktem i dzięki niej widzi się ścieżkę ruchu wroga, niby ułatwienie ale i tak to wiemy po wczytaniu gry a przecież nie o to chodzi w rozrywce żeby wczytywać bo coś załapie losowo. Można by wprowadzić do 1.13 podgląd ścieżki(chociaż kilku pól) tak jak zostały wprowadzone szanse trafienia(bez konieczności wciskania klawisza F).

BTW szkoda że nie widać szans trafienia gdy broń jest w trybie auto.

_________________
Obrazek


*
 
Perry
Post : 17 lis 2011 19:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


fallout152 pisze:
Widzę że panowie odeszliście od tematu aczkolwiek jest to raczej wina specyfiki gry. Nie wiem czy wiecie ale niedługo(albo już) wyjdzie nowa część Hitmana, widziałem gameplaya na YT. Tam jest taka opcja zwana instynktem i dzięki niej widzi się ścieżkę ruchu wroga, niby ułatwienie ale i tak to wiemy po wczytaniu gry a przecież nie o to chodzi w rozrywce żeby wczytywać bo coś załapie losowo. Można by wprowadzić do 1.13 podgląd ścieżki(chociaż kilku pól) tak jak zostały wprowadzone szanse trafienia(bez konieczności wciskania klawisza F).


Ktoś kto by się uparł, (nie mówię o sobie, bo jestem przeciwny stosowaniu), to wpisałby sobie kod wcisnął alt+E i już wie gdzie kto jest, ale to już nie jest wtedy gra, tylko nuda... ;)

W klasycznym JA2 czy UB, nikt nic nie wie (czeski film :D ). Idziesz i nie wiesz co się czai za rogiem, w 1.13 wchodzę w tryb walki i widzę wszystko..(oczywiście na otwartym terenie). Jedyny efekt zaskoczenia to, kiedy wróg zajdzie mnie od tyłu i wystrzela ekipę.. Ale czy przy 9 punktach doswiadczenia, dalibyśmy sie tak podejść w zwykłym JA2??? Na bank nie.. A jest to tylko wina kąta widzenia najemnika, który widzi jak koń z klapkami na oczach: przed sobą nowe lądy, a z boku nie widzi nic, nie wspomnę o tyle...
A jak jeszcze przyjdzie wyrzynać koty, to już w ogóle rzeź.. O zgrozo! Nie ma szans, żebyś miał przerwanie jak kot jest z tyłu. Ślepota i głuchota.. Chyba się kiedyś ci najemnicy przez te walkmeny zabiją.. ;) (żart)..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


Ostatnio zmieniony 17 lis 2011 19:27 przez Perry, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
micand1989
Post : 17 lis 2011 20:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Perry pisze:
micand1989 pisze:
Tzn. jak obserwujesz przez lornetkę albo lunete 10x to są widoki ale nie przesadzaj że ze środka widać wszystkie końce mapy.


No właśnie o to chodzi, żeby nie obserwować przez lornetkę, tylko okulary powinny dać nam tą możliwość... I naprawdę nie przesadzam widzę ich, jak na widelcu, że aż mi zasięgu w broni brakuje, więc musiałem zmodywikować FN Fala z 420 metrów do 650... O snajperkach nie wspomnę.. ;)

To zmniejsz zasięg wzroku w INI edytorze a nie się męczysz z poprawianiem każdej broni. Modyfikacja każdej broni jest bezcelowa. No chyba że zrobisz sobie archiwum i gdzieś to potem przechowasz jak będziesz chciał zagrać.

Gdzieś już poruszałem tą kwestię. Ale nie mogę znaleźć tematu.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
fallout152
Post : 17 lis 2011 21:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 121
  • Dołączył: 15.11.2011


Ale mnie chodzi o to by było widać ścieżkę ruchu tych wrogów których widzimy.

A tak BTW ten walkman to coś daje czy tylko jest dla jaj?

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 17 lis 2011 21:01 przez fallout152, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
micand1989
Post : 17 lis 2011 22:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


fallout152 pisze:
Ale mnie chodzi o to by było widać ścieżkę ruchu tych wrogów których widzimy.

Ścieżkę ruchu widocznych wrogów? Nigdy się z takim czymś nie spotkałem. Czegoś takiego w Jaggedach nie ma.

fallout152 pisze:
A tak BTW ten walkman to coś daje czy tylko jest dla jaj?

śmieć

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
fallout152
Post : 17 lis 2011 23:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 121
  • Dołączył: 15.11.2011


Oczywiście że nie ma ale fajnie by było gdyby było.

_________________
Obrazek


Ostatnio zmieniony 17 lis 2011 23:37 przez fallout152, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2