Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Boryspl
Post : 26 lut 2010 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 26.02.2010


Witam jestem nowy na forum, az sie zarejestrowalem bo nie moge znalezc rozwiązania mojego problemu

Otóż zaczynam sobie gre, helikopter gdzies tam mnie zrzuca i git, tylko cos mało punktów akcji, moi IMP padają po kilku krokach, patrze w Inventory a tam ok 2000% (?!), wywalam wszystko, zostaje bron i jest 18000%, patrze, a bron (MP5)wazy 174lbs, przedziwne bo to zwykly karabinek, to jakis bug czy co? Jestescie w stanie mi poradzic co i jak zrobic zeby to zmienić? dodatkowo zastanawia mnie czemu magazynki do tejze broni są w postaci skrzynki na amunicje i rowniez wazą ok 160 lbs

Pozdrawiam


*
 
lukasamd
Post : 27 lut 2010 08:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Czy mod jest poprawnie zainstalowany? Najlepiej opisz co i jak wrzucałeś, bo taka waga nie jest normalną rzeczą :)


*
  WWW
Boryspl
Post : 27 lut 2010 10:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 26.02.2010


dokladnie wszystko tak jak jest napisane na stronie jazza, juz sobie poradzilem, zmienilem domyslne bronie dla IMPow, zauwazylem ze przeciwnicy tez mają ten problem bo podczas walki slychac co jakis czas oznaki 'padania' ze zmeczenia a potem mozna znalezc 'spiących' renegatow, btw. czy 3 osoby na poczatek to nie za malo? normalnie w UC czy RR z 3 przechodzilem calosc na expercie, a tutaj nawet w nocy mnie renegaci dymają, w koncu jakis poziom trudnosci:)


*
 
Olinka
Post : 27 lut 2010 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Mam tak samo.
Bron z amunicja (wyjmuje ja i wyrzucam ale nei wszystko). Powoduje obciazenie 200% i ponad.
Nie korzystam z niej tylko oprózniam magazynki i biore sama bron. Na sprzedaz.
Wazna rzecz.
Ta amunicja w tych skrzynkach wazy duzo ale i duzo kosztuje.
Tony daje niezła kase za nia.

Trzech IMPów????
No no no

Ja mam jednego i juz w tej chwili mam dwa zespoły jeden 6 osobowy a drugi 4 do latania z bronia na handel :)

mam Impa, Linxa, Raven, Scope, Igora (nie lubie go ale, mało kosztuje) i Grantego. Wszyscy z umiejetnosciami nocnych operacji.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Jazz
Post : 01 mar 2010 14:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Wygenerowałem sobie 6 IMPów i nie zauważyłem żadnych błędów. Po za jednym, wszyscy mieli broń FN Browning HP-35 .40 i pojawił się jeden Glock 19. Umiejętność wybierałem różne.
Ustawienia plików XML takie jak przy instalacji L2.

Możecie podać umiejętność waszych impów ? Może te bugi jakoś losowa się przytrafiają ?

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
Olinka
Post : 01 mar 2010 16:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


U mnie z IMPem jest ok, chodziło mi jedynie o niektóre bronie i ich amunicje.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron