Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3
Autor Wiadomość
Lisiec
Post : 07 lip 2007 12:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 61
  • Dołączył: 01.04.2007
  • Skąd: Sopot


lukasamd pisze:
Wiesz od planów do wykonania bardzo daleka droga a poza tym jak pisałem to pamiętasz chyba...

jesli chodzi o filmy do last standu to jest to nasze najmniejsze zmartwienie :one:

_________________
Obrazek


*
  WWW
Len
Post : 08 lip 2007 18:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


LukasAMD pisze:
Wiesz od planów do wykonania bardzo daleka droga a poza tym jak pisałem to pamiętasz chyba...

No co ty :lol:


*
  WWW
Popuś
Post : 30 lip 2007 11:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 382
  • Dołączył: 01.06.2006
  • Skąd: I tak tu nie trafisz


Filmik bardzo klimatyczny, podoba mi się, zdradza może niewiele, ale przynajmniej można się domyślić, że tym razem nie usłyszymy "to nic osobistego", skoto główny bohatr będzie wyrównywał porachunki... świetny pomysł - tego trzeba było Jaggedowi :ok:


*
  WWW
Len
Post : 13 paź 2007 17:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Pamiętacie teaser Jagged Alliance 2: Last Stand, który został opublikowany w dniu pierwszej oficjalnej zapowiedzi gry? Był to pierwszy tego typu filmik, nt. gry z serii Jagged Alliance, więc narobił niemałego zamieszania i (co nas bardzo cieszy) wzbudził zainteresowanie największych i (jak i tych trochę mniejszych) portali poświęconych grom komputerowym.

W dniu dzisiejszym teaser pojawił się na portalu Gry.Gery.pl w ich playerze podobnym do tego z YouTube umożliwiającym oglądanie filmików z okna przeglądarki. To na pewno poszerzy grupę "widzów" :-) Serdecznie dziękujemy portalowi Gry.Gery.pl! [Czytaj całość]


Teaser, jak widać, się nie starzeje ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3