Jagged Alliance Center - Forum

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
fabiannlb
Post : 07 lip 2010 22:33
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 41
  • Dołączył: 20.05.2007
  • Skąd: Gniezno


Siema

Miał coś kiedyś z was z smartshopu??

Ja polecam bo jedyny dobry sklep z tymi nowinkami...

nie kupujcie nic z dopalaczy bo to gówno ostatecznie z Euforii

jakie są wasze na ten temat??


*
 
aszek
Post : 08 lip 2010 06:46
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Najpierw przemknęło mi przez myśl że pomyliłeś fora, potem że robisz reklamę dilerowi, ale ostatecznie sądząc po stylu wypowiedzi i sygnaturze uznałem że rasowy ćpun z Ciebie. Robisz sobie krzywdę i pewnie sam to już wiesz, więc pozostaje tylko pogratulować pierwszych dziur w mózgu. Żadna substancja psychoaktywna nie jest obojętna i zawsze upali kilka tranzystorów (zbyt pobudzone neurony masowo umierają) - no cóż powodzenia :P

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Stridingshadow
Post : 08 lip 2010 08:54
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


fabiannlb pisze:
smartshopu

Nazywa się smartshop, bo sprzedaje środki odurzające omijając prawo tyczące się w.wym.
Nie myśl, że jak tam kupujesz, to jesteś smart.

fabiannlb pisze:
jakie są wasze na ten temat??

Jak przeczytałem tego posta, to miałem wrażenie, że jesteś czymś naćpany, ew. pijany.
Czytając przytoczone wyżej zdanie utwierdziłem się jedynie w swoim przekonaniu.

W poście w temacie 'Polityka' wytłumaczyłem pokrótce na czym polega idea legalności dopalaczy.
W krajach o ustawodawstwie podobnym do tego z USA każdy produkt potencjalnie spożywczy wymaga atestacji FDA.
W zw. z powyższym jedynymi dopuszczalnymi śr. odurzającymi są tytoń i etanol (oraz różne rozpuszczalniki i kilka mniej znanych roślinek powszechnie używanych w zgoła innych celach, i nie chodzi mi tu o marychę).

W Polsce jest inaczej, bo mamy taką listę 'narkotyków', czyli nielegalnych śr. odurzających zakazanych z produkcji i/lub wolnego obrotu.
Dopóki coś na listę nie trafi, jest totalnie legalne, nieważne czy uzależnia jak heroina lub daje powikłania jak koka z wódą.
Taa, syf ze smartshopów jest w ogóle nieprzebadany, nie wiadomo co rozwala.
Opracowanie nietoksycznego leku pochłania lata badań i miliardy dolarów, nie łudźcie się, że autorzy syfu ze smartshopów dbają o to, jak to działa, i co w Was rozwala.

fabiannlb pisze:
Chcesz pobić nasze w paleniu wyniki
pojebią Ci się styki
nie startuj do tej kliki
''Gandzior"

Pojebią Ci się styki, nawet jak nie będziesz próbował pobić wyników.
Jedyne co możesz mieć z picia, to kardiomiopatia, osteodystrofia i marskość wątroby.
Jedyne co możesz mieć z ćpania, to śmierć.

Ponieważ smartshopy propagują dostęp i korzystanie ze szczególnie niebezpiecznych (bo nieprzebadanych) subst. odurzających, i choć dotychczas legalne dzięki lapsusom prawnym, wykraczają poza interes i dopuszczalne normy naszego społeczeństwa.
Dlatego zamykam temat, dalszą dyskusję nt. smartshopów można prowadzić w st. temacie przeznaczonym narkotykom.

Za próbę reaktywacji tematu w temacie innym niż poświęcony narkotykom, banów szczędzić nie będę, bo lubię.

_________________
Obrazek


*
 
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.


cron