Jagged Alliance Center - Forum

Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
XBARTEKX
Post : 25 lip 2007 15:15
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


Co sądzicie o polskiej polityce??

Ja uważam że 90 % polskich polityków to banda oszołomów którzy nie mają wykształcenia politycznego, nie mają zielonego pojęcia o sytuacji przeciętnego Polaka bo sami mają grube miliony.

Dla mnie dobrzy politycy to Kalisz i Kononowicz. Kalisz premierem, Konon prezydentem.

Nic by nie było i było by git.


*
  WWW
Rafadan_PL
Post : 25 lip 2007 15:54
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Po pierwsze - gadasz straszne głupoty, zwłaszcza o tym debilu z Białegostoku.
Po drugie - uważam że dyskusje o polityce nie powinny mieć miejsca na forum poświęconemu serii JA. To forum powinno pozostać w pełni apolityczne. Mówię to jako moderator, jeśli inny mod/admin nie zgłosi sprzeciwu co do mojej decyzji - temat jutro wylatuje.

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Popers
Post : 25 lip 2007 16:55
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Rafadan ma rację. A poza tym śmiech mnie wziął jak zobaczyłem kto temat założył. Poprzeklinać i opieprzać polityków każdy potrafi ,ale żeby coś konstruktywnego wyrazić trzeba mieć więcej niż 13 lat. Niestety ,ale rozumienie polityki wymaga pewnego doświadczenia życiowego którego ,wybacz , Tobie Bartek niestety brakuje.

Temat IMHO do zamknnięcia


*
 
lukasamd
Post : 25 lip 2007 17:04
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja zgadam się z dwoma poprzednimi wypowiedziami co całkowicie dyskwalifikuje taki temat :]

Zamykam.


*
  WWW
Forum zablokowane Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.


cron