Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 18 lip 2007 09:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Cytuj:
Firma Akella tworząca kontynuację serii Jagged Alliance a mianowicie Jagged Alliance 3, opublikowała zwiastun gry który został przedstawiony na targach E3 2007! Film pokazuje nam że grafika jest nieco lepsza niż na publikowanych do tej pory screenach z gry jednak budzi dosyć mieszane uczucia.

Film można pobrać na stronie internetowej firmy jednak zajmuje on aż 122mb. Specjalnie dla polskich fanów Jagged Alliance Center przygotowało wersję która zajmuje już tylko 31 mb. oraz film umieszczony na Google Video. Zapraszamy do pobierania i oglądania.

Zwiastun Jagged Alliance 3 - Serwer JACenter (31 mb)
Zwiastun Jagged Alliance 3 - Serwer Akella (122 mb)
Zwiastun Jagged Alliance 3 - Google Video


Jak dla mnie film prezentuje bardzo nierówny poziom - w niektórych miejscach grafika jest bardzo ładna a w niektórych dosłownie beznadziejna :/ Dźwięki są z JA2, jak na zwiastun wcale to nie zachwyca.


*
  WWW
MemfiS
Post : 18 lip 2007 09:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 03.05.2007
  • Skąd: Nowy Sącz


Super :D Naprawde :D Teraz to tylko czekać
Jeszcze ta muzyka :D
Jak screeny za bardzo mi się nie podobały to zwiastun PODOBA MI SIĘ :)

pozostaje czekać ;)

_________________
Obrazek
Zapraszam :)


*
  WWW
Lisiec
Post : 18 lip 2007 11:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 61
  • Dołączył: 01.04.2007
  • Skąd: Sopot


Zwiastun jest tragiczny... pokazuje on JA2 na beznadziejnym eginie 3d, animacja postaci jest ponizej krytyki, na cos takiego mozna byl sobie pozwolic 10 lat temu, postacie tak jak by frówały, szkoda słów, już jazz:hg pod tym względem lepiej wygląda. Założe sie że bedzie tak samo jak z HoMM5, wszyscy będą grac w nową edycje przez miesiąc, a potem wrócimy do starego dobrego JA2.

_________________
Obrazek


*
  WWW
lukasamd
Post : 18 lip 2007 11:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Fakt faktem to jest wersja alfa ale ten zwiastun moim zdaniem nie dorównuje do pięt zwiastunowi Last Stand. Lepiej może gdyby dali film a nie fragmenty z gry?

Zgadzam się z Lisiecem - JA2 na tragicznym engine 3d.


*
  WWW
Len
Post : 18 lip 2007 11:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Właśnie oglądnąłem, niestety nie jest zbyt ciekawy. Zacznę od tego co mi się nie podoba. Mianowicie animacja postaci, jest fatalna, widać, że animacji nie tknęli ze Silent Storma. Grafika jest słaba i wszystko zbyt sterylne, nawet w JA2 z 99r. widać było brudne ściany.

A co mi się podoba? Sposób atakowania sektora, poczułem się jak w JA2. Bardzo mi się to podoba. Czuję, że będzie się w to grało jak w JA2. No i wreszcie możemy COŚ zrobić wrogom nie używając broni. W JA2 własnymi rękoma mogliśmy co najwyżej zwrócić ich uwagę.


*
  WWW
Lemur
Post : 18 lip 2007 12:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


Podstawa świetnego Silent Storma tragicznym enginem 3d? :galy: . Ekhm, z silnikiem SS są 3 problemy: jest stary, trudny do modyfikacji i wymagający sprzętowo. Co nie oznacza że nie da się z niego wycisnąć zdecydowanie więcej niż to co obejrzeliśmy. Najlepszym przykładem jest właśnie krytykowane HOMM V, gdzie engine SS został zmodyfikowany w ogromnym stopniu. Problem polega na tym że o ile pamiętam devsi nie wspomnieli w jakim procencie silnik został zmodyfikowany i jak wiele czeka ich jeszcze pracy. Sądzę że prace graficzne nie zostały ukończone nawet w 40% (mam taką nadzieję). Myślę że z tego biorą się negatywne opinie.

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
snick
Post : 18 lip 2007 17:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


A ja bym się nie gorączkował. Po pierwsze - gra jest jeszcze w bardzo wczesnym stadium produkcji. Po drugie - sądzę, że z silnika da się jeszcze trochę wyciągnąć.

To, na co ja zwróciłem uwagę to punkty akcji i wygląd ścieżki. Jedno i drugie żywcem przeniesione z SS. Pragnę jednak przypomnieć, że w JA2 mieliśmy maksymalnie 25 PA/turę (bez wspomagaczy), a w SS zależało to od poziomu bohatera. Na filmiku da się zauważyć ponad 60 pkt w jednej turze - czy to oznacza, że w systemie rozwoju postaci wprowadzone zostaną zmiany, by przypominał ten z SS?

Postacie poruszają się jak roboty, mają kijowe twarze (te na miniaturkach) i w ogóle mi się nie podobają.

W przeciwieństie do Lena, otoczenie nawet mi się spodobało. Wcale nie uważam, że jest sterylne - wystarczy popatrzeć na ten eksplodujący budynek (końcówka filmu). Oczywiście mówię o stanie przed eksplozją. :P


*
  WWW
Lemur
Post : 18 lip 2007 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 361
  • Dołączył: 11.01.2007


snick,

Z tego co mi wiadomo podczas tej prezentacji użyto cheatów stąd kosmiczne ilości AP.

Sądzę że mechanika będzie wyjęta w dużym stopniu z "JA2", w przeciwnym wypadku szykuje się Akelli krwawa łaźnia :kosci: .

snick pisze:
W przeciwieństie do Lena, otoczenie nawet mi się spodobało. Wcale nie uważam, że jest sterylne - wystarczy popatrzeć na ten eksplodujący budynek (końcówka filmu). Oczywiście mówię o stanie przed eksplozją. :P


Mi się podobało najbardziej pierwsze kilka-kilkanaście sekund. Plaża i dźungla wyglądają zaj****ście.... a pozostała część to mniej lub bardziej drętwy już Silent Storm :|

_________________
http://www.taktykazone.pl/


*
 
Rafadan_PL
Post : 18 lip 2007 19:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 278
  • Dołączył: 11.07.2006
  • Skąd: Łódź


Kiedy na samym początku usłyszałem znajomy motyw muzyczny rodem z JA2 wydawało mi się że jest ok. Niestety, później było tylko gorzej :|

Co tu gadać - raczej kiepska grafika (chociaż szczegóły są nawet fajnie zrobione), dziwna animacja sprzed paru dobrych lat i kilku generacji kart graficznych. Mordki najemników - tragedia! Scope wygląda jakby miała skośne oczy, Shadow to chyba jakiś emeryt, a Malice w ogóle nie przypomina tego przygłupiego bramkarza z dwójki! Kuźwa! :/

Kto dał prawa Akelli do zrobienia kontynuacji Jaggeda? Strategi-First? BŁĄD! To co zobaczyłem na pewno nie wygląda na robotę profesjonalistów :wall:

_________________
Jak to dobrze że mamy moderatorów...


*
 
Len
Post : 30 lip 2007 13:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Od niedawna zwiastun Jagged Alliance 3 można oglądać na igTV


*
  WWW
Premislaus
Post : 15 lut 2008 07:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


A mi się ten trailer podobał i przekonał do JA3, tzn. do pomysłu gry w 3D :-).

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie