Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
Popers
Post : 08 lip 2008 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Ja oczekuję gry przy której nie zauważę jak mi noc minie. Przy JA2 się zdarzyło (autentycznie - siadłem "na godzinkę" wieczorem, grałem jakieś 6-7h i szczęka mi opadła jak zobaczyłem która jest godzina) , więc poprzeczka jest wysoko


*
 
GrU
Post : 08 lip 2008 19:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


miałem tak samo przy zetknięciu pierwszy raz z CM (jakoś na ferie), "a kuzyn mówi że fajne zagram se ze 2 mecze i spać", no i dzięki Bogu że słońce wschodziło bo nie wiem do której bym siedział.
Teraz gry nie mają już takiego magnetyzmu, prędzej noc przesiedzę przy serii filmów czy football managerze niż przy "nowościach", co nie oznacza że taki JA3 jakby mi kilka nocek ukradł to bym się nie obraził

Czego oczekuję,
-zbyt duża ilość rewolucyjnych lat
-choć w części odtworzyć klimat poprzednika
-przyłożenie się do pracy polonizatorów
-wciągającej wielowątkowej fabuły
-żeby ruszyła na moim sprzęcie
żebym o JA3 mógł powiedzieć "Godny następca JA2"

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
momo78
Post : 08 lip 2008 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


a ja jeszcze proszę, a nawet błagam, aby głosy były po angielsku, nie daj Boże takie jak w UB : :lol:
Mogli by jeszcze dodać jakieś dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej(hmm moze jakiegoś LAWa, albo Reaven :P ::::::::JOKE:::::::::)

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
zadra666
Post : 09 lip 2008 07:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Łeee z dodatków to bym wolał VSS i wiadro naboi .
Jeszcze jedno oczekiwanie : AI w miare dobre , a nie takie jak w Serious Samie . W końcu gra strategiczna/taktyczna i sztuczna inteligencja dobra ma być !

_________________
...


*
 
Jaahquubel
Post : 29 mar 2010 11:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Uważam za stosowne odświeżyć temat. :)

Jak dla mnie, grafika nie musi być na niewiadomo jakim poziomie. Byleby tylko nie było pikselozy.
Chciałbym, żeby był większy i bardziej realistyczny wpływ ukształtowania terenu, przeszkód terenowych itp. na przebieg gry.

Myślałem też o atrybutach najemnika. Moim zdaniem te dotychczasowe były bez sensu. Nie można było być jednocześnie specem od sztuk walki, walki wręcz i broni białej. Takie rzeczy jak elektronika czy otwieranie zamków powinny być opisane punktami, jak medycyna czy materiały wybuchowe.


*
  WWW
M'cin
Post : 29 mar 2010 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


moje marzenie? gra z realizmem i ilością opcji taktycznych jak w grach apeironu, ale z turami i punktami akcji. większy nacisk na taktykę i walki, elementy RPG w ilościach nie przesłaniających istoty rozgrywki. dobry rag-doll i fizyka wpływająca na rozgrywkę (chowanie się za trupami czy trafienie w głowę przeciwnika gruzem lecącym po wysadzeniu ściany? mniam!). klimat, muzyka i cechy charakterystyczne dla dwójki. fabuła i scenariusz nie musi się wybijać specjalnie, niech się skupia na systemie walki :P grafika nie musi być super realistyczna z najnowszymi technologiami, dla mnie ważniejszy jest jakiś charakterystyczny styl. no i nie wyobrażam sobie tej gry bez laptopa, AIM, IMP, Bobby ray's of course :D


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2


cron