Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Zibo
Post : 10 kwie 2012 10:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 08.03.2012


Zainstalowałem JA2 1.05r i skopiowałem pliki katalogu modyfikacji gra się uruchamia i wszystko działa OK. Ale na ekranie startowym mam dość długie info o błędach. Pomimo to stworzyłem IMPa i drużynę zacząłem grać i teraz pytanka
1. czy to normalne że można szkolić samoobronę w Omercie?
2. dlaczego po zdobyciu lotniska i sektorów poniżej bez kopalni w Drassen przy 53% lojalności nie można szkolić samoobrony?
3. dlaczego zapijaczony farorz nie chce ze mną rozmawiać czy trzeba przyprowadzić Irę na pogawędkę z nim
A może to błędy o których pisałem na wstępie i nie pogram w tego moda odpowiedzcie pliska.


*
 
hasan_talib
Post : 10 kwie 2012 12:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


Co do Omerty, to nie mam pojęcia. Co do szkolenia samoobrony, to o ile się nie mylę, w tym modzie można to robić tylko w sektorach, gdzie stoi budynek A.C.A (może Omerta to jakiś wyjątek). A ojciec Walker, może masz za mało dowodzenia? Albo faktycznie spróbuj Irą.


*
 
SaviolaMaster
Post : 11 kwie 2012 21:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


Chłopie, błędy ci wywalają bo rzeź grzebał w edytorze.ini albo źle pokopiowałeś pliki. W Omercie da się, jest to wprowadzone jako dodatek, jest tam zrobiony budynek A.C.A (tak samo w Estonii). Ogólnie szkoli się tylko w tych budynkach a książe to pomoże jak jest dobrze spity a ty gadasz Irą albo masz co najmniej 80 dowodzenia.
Ogólnie polecam przejrzeć wszystkie wątki odnośnie tej wersji mojego autorstwa. Napisałem najwięcej tematów na jego temat, zadałem mnóstwo pytań i na wiele znalazłem sam lub z czyjąś pomocą odpowiedź. Nawet recenzje sporządziłem.
Pozdrawiam.


*
 
Zibo
Post : 12 kwie 2012 08:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 12
  • Dołączył: 08.03.2012


W niczym nie grzebałem nawet nie wiem do czego służy to jeśli chodzi o Edytor.ini poza tym ten mod działa bez problemu jak na razie pomimo tego komunikatu na ekranie startowym, pozdro.


*
 
Whisper
Post : 17 kwie 2012 03:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 11
  • Dołączył: 17.04.2012


Primo, by uniknąc błędów, które mogą (ale nie muszą, gra sama ogarnia częśc i stosuje ustawienia domyślne) psuc rozgrywkę polecam instalowanie modów zgodnie z sugestiami Starchrisa, można sobie w ten sposób zaoszczędzic sporo grzebania za brakującymi plikami. Sam gram z nakłądką Starchrisa na czyste Wildfire i modem nałożonym dopiero na nią, ale z racji że najwięcej zmienia sam mod to nawet przy innej konfiguracji moje odpowiedzi powinny byc trafne. Do rzeczy:

1. Nie jest to wynik błędu, a celowe działanie moderów. Miasto rebeliantów, w którym nikt nie łapie za broń w walce o wolnośc Arulco wydawało się po prostu dziwne. Na mapie Wildfire Omerta zajmuje przy tym 4 sektory, włącznie ze skrzyżowaniem dróg z Cambrii i San Mony, co pomaga przy powstrzymywaniu grup uderzeniowych bądź patrolowych idących w stronę Drassen.

2. Ponownie, to nie bug. W Drassen, budynek szkoleniowy ACA znajduje się właśnie w sektorze z kopalnią. Mod (a raczej cały ich pakiet) wprowadza zmiany do rozgrywki, w tym zwiększa ilośc "facilities", czyli placówek o przypisanych właściwościach (bar - daje możliwosc podnoszenie poparcia przez stawianie drinków, farma - pozwala dorobic trochę grosza przez najęcie się do pracy, etc.). Poparcie co prawda dalej jest istotne, bo poniżej jego progu (20% bodajże) nikt dla nas za broń nie chwyci, ale szkolic lokalną milicję można tylko w sektorach mających Budynek ACA (wyjątek: Kwatera Rebeliantów w Omercie), natomiast już wyszkolonych ludzi można swobodnie przerzucac do innych sektorów miasta.

3. Padre Walker ma wieką słabośc do Iry i zrobi wszystko, o co ona osobiście go poprosi.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron