Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
SaviolaMaster
Post : 06 lis 2011 20:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 211
  • Dołączył: 23.12.2010


micand1989 pisze:
SaviolaMaster pisze:
PS: ktoś gdzieś pisał że to co jest na hełmie (czyt. noktowizor itp.) nie działa i jest tylko po to żeby miejsca nie zajmować. BZDURA. Jedna wielka bzdura. Działa, śmiga jak należy i ten najlepszy za 25000$ daje naprawdę pokaźny efekt.

SaviolaMaster pisze:
Nie o to mi chodziło pisząc to.

Zwracam honor, na hełmie nie działa,tj. nie poprawia efektu, heh w takim razie moi najemnicy od nocnych operacji są niczym koty ;P.

Też gdzieś czytałem o tym. Ktoś o tym pisał, ale też nie był do końca o tym przekonany.
SaviolaMaster pisze:
a od razu pytanie jak wg. ciebie powinienem zrobić? Maskę zakładać tylko w korytarzach podziemnych czy może w ogóle nie? Bo generalnie już kilka razy mi dupę uratowała od musztardy czy łzawiącego ale może zamiast tego lepsza widoczność w dzień i w nocy będzie lepszych rozwiązaniem, albo to słuchawki należałoby ściągnąć...

Ucha ja nigdy nie zdejmuje. Tyle że ja nie walczę na CQB/CQC. Maska gazowa tylko do Tixy i Orty...no i tam gdzie jest przymus wejścia. Ja się staram żebym ja wcześniej zobaczył wroga niż on mnie. Wtedy po cichutku podejść (nawet w budynkach) i "zarżnąć indyka - Razor"


W takim razie, zdejmuję maskę i zakładam okularki :).


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2