Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2
Autor Wiadomość
lukaszf44
Post : 17 gru 2013 22:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 01.01.2011


No znalazłem, trzeba slashe poprzestawiać, a możesz zapodać kod źródłowy dla modyfikacji większego oddziału? Ja mam dostęp do Visuala to mogę to zrobić.


*
 
micand1989
Post : 17 gru 2013 22:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


lukaszf44 pisze:
Czy wersja 4870 wprowadza dużo zmian względem 4452? Bo mam powiększony skład, i jest po polsku.

Między 4870 a 4452 były jakieś zmiany? Bo ja nie zauważyłem żadnych.
Patch powiększania składu jest w wersji ENG?

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lukaszf44
Post : 18 gru 2013 05:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 8
  • Dołączył: 01.01.2011


5 zestawów do wyboru dla najemników AIM przy ich zatrudnianiu m.in. Wprowadza wiele poprawek, nie wiem czy znaczących, ale jednak.
Ten patch nie jest w wersji angielskiej, ale plik wykonywalny zmienia na wersje angielską.


*
 
Starchris
Post : 18 gru 2013 11:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


micand1989 pisze:
Patch powiększania składu jest w wersji ENG?

Trzeba czytać ze zrozumieniem, to co jest w opisie moda, a tam jak byk jest napisane, że jest w wersji angielskiej. Choć wcale się nie dziwie, dzisiaj już naprawdę nikt nic nie czyta, poza samym nagłówkiem danego tekstu, o czym świadczy chociażby komentarz pod tym plikiem. Jednak będę musiał jakoś wyróżnić kolorem wersje językowe modyfikacji.

https://jagged-alliance.pl/plik263/


lukaszf44 pisze:
No znalazłem, trzeba slashe poprzestawiać, a możesz zapodać kod źródłowy dla modyfikacji większego oddziału? Ja mam dostęp do Visuala to mogę to zrobić.

Postaram się dzisiaj wieczorem przesłać gotowy kod źródłowy do kompilacji, z którego wyjdzie plik wykonywalny w polskiej wersji.


EDIT

Poniżej jest kod źródłowy od razu zmieniony. Jest w dwóch wersjach, dla 800x600 (8 merców) i dla 1024x768 (10 merców).

http://www.mediafire.com/download/r1hv6 ... code_pl.7z

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2