Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Bartek0511
Post : 29 sty 2007 17:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Wyszła najnowsza wersja patch v1.13 oznaczona v1.13 687.

Paczka gotowa do pobrania z: http://ja2v113.schtuff.com/jagged_alliance_v1_13

Co zostało zmienione: http://ja2v113.schtuff.com/revision_history (może ktoś to przetłumaczyć na nasze (??))

Jak zwykle paczka wyszła w kilku językach:
Angielski,
Niemiecki,
Ruski

Na Polską wersję będzie trzeba poczakać (IS?).
Został także udostępniony kod źródłowy owej wersji.

Zapraszam do sciągania, i wrażania swoich sugestii nt. najnowszej wersji.

PS. Użytkownicu SVN nie muszą ściągać całej paczki z w-w strony wystarczy dać Update


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Bartek0511, łącznie zmieniany 2 razy

*
 
Hanti
Post : 01 lut 2007 11:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 28.01.2007


Czy ktoś wie JAKIE nowe przedmioty i bronie są w 687?
W podstawowej informacji nie napisali, ale może ktoś ma jakieś lepsze dane?


Co nowego w 687:
-Przedmioty i Bronie
-dodano plik xml pozwalający modyfikować wyrzutnie pocisków plot ( SAM sites =nie wiem jak to tłumaczono w polskiej wersji)
-dodano informację, gdy próbujemy stworzyć własnego najemnika IMP, ale mamy już maksymalną liczbę 18 zrekrutowanych najemników (informacja mówi, że się nie da ;)
-uzupełniono wyświetlanie informacji o nieprzyjacielskich żołnierzach wpisując warunek, ze najemnik dostaje taką informację, jeśli to on widzi przeciwnika (a nie kolega) oraz wrzucono do opcji wybór jakości tych informacji (poziom 1 = ograniczona, poziom 2 = podstawowa, czy może raczej standardowa, bo nie ma innych poziomów)
-dodano plik xml pozwalający modyfikować armie królowej (TableDataArmy)
-dodano możliwość korzystania z dźwięków w formacie ogg (dla głosów też)
-dodano możliwość filtrowania pancerzy w sklepie Bobbiego (helm, vest, legging, plate)
-dodano możliwość filtrowania pozostałych przedmiotów (misc) w sklepie Bobbiego
-dodano opcję powolnego zmiany ekwipunku nieprzyjaciela (i naszej milicji) w pliku Ja2_Options.ini
-Nieprzyjaciele i milicja mogą wreszcie używać umiejętności ambidextrous (nie wiem jak to jest tłumaczone w polskiej wersji) gdy używają dwóch pistoletów (ale tylko elitarne i regularne oddziały)
-dodano nową opcję w menu: Uciszanie Skyridera (Silent Skyrider = facet nie gada tyle o tych SAMach!)
-uzupełniono informację o storzeniu nowego najemnika IMP pojawiającą się po jego stworzeniu
-wprowadzono nowy sposób zachowania nieprzyjaciela - Królowa będzie dązyć do odzyskania swoich miast, po ich utracie (tak jak SAM sites)
-dodano możliwość pozbycia się pojazdów nie mających pasażerów (ale nie wiem jak to działa ;)

Można jeszcze przetłumaczyć drugą część, co zostało zmienione (changed) i poprawione (fixed).


*
 
Aeraldo
Post : 10 kwie 2007 11:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 21.02.2007
  • Skąd: Lublin


Mam problem.
Zainstalowałem patcha 1.13.687 ściągniętego z JA Center i takowe spolszczenie. Wszystko niby ładnie, pięknie, sporo broni, świetny system celowania, ale mam bug związany z możliwością siedzenie przeciwników na dachach. Otóż kiedy tylko moja postać zobaczy przeciwnika siedzącego na dachu gra się WYŁĄCZA! Ktoś wie jak temu zaradzić, bo bug jest na tyle poważny, że praktycznie nie da się grać!

:!: Hilfe :!:

_________________
I ty możesz zostać partyzantem!!!


*
 
Bartek0511
Post : 10 kwie 2007 11:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Przeinstaluj jeszcze raz JA2, potem wgraj patcha, najlepiej ściągnij najnowszą wersję z publicznego SVN-u.


*
 
Aeraldo
Post : 10 kwie 2007 12:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 21.02.2007
  • Skąd: Lublin


Hmm... To może się udać, choć... Myślałem nad czymś takim, żeby wyłączyć łażenie przeciwników po dachach. Czy to jest w ogóle możliwe?

_________________
I ty możesz zostać partyzantem!!!


*
 
Bartek0511
Post : 10 kwie 2007 12:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Aeraldo pisze:
Hmm... To może się udać, choć... Myślałem nad czymś takim, żeby wyłączyć łażenie przeciwników po dachach. Czy to jest w ogóle możliwe?


nie (no w sumie tak ale source się kłana) ;)


*
 
Len
Post : 01 maja 2008 14:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Projekt modyfikacji 1.13 najwyraźniej zwolnił tempo. Po ponad 10 miesiącach ukazała się nowa wersja oznaczona numerkiem 2085. Lista poprawek jest jak zawsze długa, inaczej z listą nowości, która jest rekordowo krótka. Wbrew pozorom nie jest to powód do zmartwień - z powodu zbyt szybkiego rozwoju projektu, anulowano prace nad kilkoma modyfikacjami (m.in. Deidranna Lives 2). Ciągłe dostosowywanie własnej modyfikacji z pewnością nie sprawia przyjemności moderom. Najnowszą wersję modyfikacji możecie pobrać korzystając z poniższego linka. [Przejdź do newsa]


*
  WWW
lukasamd
Post : 04 maja 2008 18:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


No i dzięki temu przerwali Deidranna Lives, mówiąc krótko: ja 1.13 podziękuję.


*
  WWW
Boxster
Post : 25 cze 2008 21:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 25.06.2008


Czy wiadomo coś na temat spolszczenia dla najnowszej wersji 1.13 (2085), ktoś nad tym pracuje?


*
 
Premislaus
Post : 07 sie 2008 08:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 291
  • Dołączył: 14.02.2008
  • Skąd: zachodnia Małopolska


Ja w ogóle nie rozumiem polityki moderów. Dlaczego sobie nie wybiorą jednej, stabilnej wersji, na której będą pracować? Nim ukończą modą wyjdzie kilka wersji 1.13 i co najwyżej robiliby tylko upgrady do swojego moda, albo wzięli się za kolejny.

_________________
„Myśl, że państwo jest potrzebne do tworzenia prawa, jest tak samo mitem jak to, że jest potrzebne do dostarczania usług pocztowych lub policyjnych.”

prof. Murray Newton Rothbard


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron