Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Cicero99
Post : 14 maja 2016 10:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 14.05.2016


Witam

Jak zmienić w ustawieniach aby statystyki nie spadały po każdym (prawie) postrzale przeciwnika? Chodzi o inteligencję, sprawność, oburęczność?

Piotr


*
 
McAuliffe
Post : 17 maja 2016 18:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 12.04.2016


Ja też miałem pewne "spadki" statystyk po postrzałach ale nie duże 1-3 punkty po paru dniach same wróciły do siebie (te statystyki) jest to podane w tym oknie dialogowym po lewej stronie na dole w ekranie z mapą. Większe spadki tak powyżej 10 punktów niestety dłużej się podnoszą niż kilka dni. Po prostu nie daj się postrzeliwywać (lepsze kamizelki, hełmy, wykorzystuj osłony terenowe itd.). Jak to w życiu trudno się coś zdobywa a łatwo traci, nie da się tego wyłączyć nigdzie w menu (chyba bo ja nie znalazłem). A i najważniejsze to żeby nie mieć postrzałów u swoich po pruć w tamtych. Czasem wystarczy kolesia raz trafić i trup nie tak jak w starym JA2 że gostek mógł i z 10 razy dostać i więcej.


*
 
Cicero99
Post : 17 maja 2016 21:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 2
  • Dołączył: 14.05.2016


Dzięki za informacje :)


*
 
Ronnie
Post : 29 maja 2016 20:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


McAuliffe pisze:
Większe spadki tak powyżej 10 punktów niestety dłużej się podnoszą niż kilka dni


Ewentualnie jak masz w drużynie kogoś z umiejętnością sanitariusz/chirurg i posiadasz zestaw medyczny można uzupełnić ubytek umiejętności znacznie szybciej (z tego co zaobserwowałem wykonanie "operacji" zżera więcej zapasów z zestawu medycznego niż zwykłe leczenie)

_________________
Obrazek


*
 
Akuma Mortuus
Post : 30 maja 2016 22:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 24
  • Dołączył: 28.05.2016


A czy wszystkie punkty które spadły w ten sposób się odnawiają czy tylko część?


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron